Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    5 35.71%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 7.14%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    4 28.57%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    4 28.57%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: [P1] Możliwość magazynowa złota bez wkładania go do depozytu

  1. #1
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte

    [P1] Możliwość magazynowa złota bez wkładania go do depozytu

    Istnieje możliwość magazynowania złota nie wkładając go do depozytu albo noszenia przy sobie. Błąd jest wykorzystywany przez kilku graczy (m. in. Kim Chi, Leonardo), co jest pogwałceniem dwóch punktów regulaminu gry (20 i 22). Wykorzystywanie go po założeniu tego tematu również jest złamaniem regulaminu.

    Można wysyłać propozycję pojedynku do osoby nieaktywnej, która ma ponad 650k złota. Przez kilka dni złoto z pojedynku nie znajduje się na postaci, ani w depozycie. W każdej chwili można anulować pojedynek, przez co ma się kontrolę nad tym złotem.
    Błąd jest to na pewno, bo chyba celem pojedynków nie jest magazynowanie złota. Umożliwia oszczędzenie MFów na powiększanie depozytu, czyli nieuczciwość wobec innych graczy, którzy wydali pieniądze na to.

    Przykładowym rozwiązaniem jest to, że wysłany pojedynek zajmuje miejsce w depozycie (zaczynając od limitu bez prowizji). Jeżeli ktoś nie ma limitu bez prowizji, to pobiera mu te 10% przy wysyłaniu pojedynku. Jeżeli się nie ma miejsca, to nie ma możliwości wysłania pojedynku. Chyba jest to proste i czytelne rozwiązanie.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 05-11-2017 o 22:14

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zgłaszałem to Tomiemu i nie widział w tym błędu.
    No i kilka dni temu zgłaszałem też Koridorowi.

    Załącznik 6360
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 06-11-2017 o 02:54

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Jest to możliwość przechowywania około 4mln złota czyli 30-40 oszczędzonych MF. A nawet jeżeli to nie błąd, to chyba wszyscy powinni wiedzieć i mieć te kilka mln depozytu więcej.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Jest to możliwość przechowywania około 4mln złota czyli 30-40 oszczędzonych MF.
    I taki błąd postanowiłeś zgłosić na forum publicznym?
    • Zabronione jest uzyskiwanie korzyści z błędów występujących w kodzie Gry. Użytkownik, który zauważy błąd zobowiązany jest natychmiast poinformować o tym Usługodawcę. Zabronione jest rozpowszechnianie informacji o występującym błędzie osobom trzecim, w tym w szczególności innym Użytkownikom.
    I nie rozumiem dlaczego mieszasz w to mnie i Leonarda, ja wszystko zgłosiłem jak należy. a ty w grze nazywasz mnie oszustem, spamujesz tym linkiem i wpisujesz sobie do prezentacji "Afera pojedynkowa". Żałosne.

  5. #5
    może warto by było, aby złoto zabezpieczane na pojedynek było brane pod uwagę przy wyliczaniu % straty złota po przegranej?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    może warto by było, aby złoto zabezpieczane na pojedynek było brane pod uwagę przy wyliczaniu % straty złota po przegranej?
    A co się stanie jak będziemy mieć 200k. Za 200k damy pojedynek, mamy 0 i wtedy przegramy z potworkiem? Gold na minus? Czy nie tracimy?

    W przyszłości pewnie wypadałoby to jakoś lepiej zabezpieczyć.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Może obniżyć max. stawkę do np. 300.000 G i w przypadku anulowania pojedynku pobierana byłaby prowizja np. 1% przy anulowaniu. Ostatnio powiększyłem depozyt, czemu inni mogą wykorzystywać ten błąd, to jest niesprawiedliwe.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Każdy może wykorzystywać ten dodatek.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Każdy może wykorzystywać ten dodatek.
    Dodatek? Na początek proponuje zablokować wysyłanie pojedynków do nieaktywnych i zrobić możliwość wysyłania +/-10 Lv, jeśli walka jest o złoto.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Jeżeli administracja wyraziła zgodę na takie praktyki, to to nie jest błąd.

  11. #11
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    I taki błąd postanowiłeś zgłosić na forum publicznym?
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Każdy może wykorzystywać ten dodatek.
    Pozdrawiam.

    A nawet jeżeli nie jest to błąd, to i tak wypada nałożyć jakieś sensowniejsze ograniczenia.
    Albo zwrot MFów dla graczy, którzy zdecydowali sobie powiększyć depozyt. (0% sarcasm)
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 06-11-2017 o 15:59

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Pozdrawiam.

    A nawet jeżeli nie jest to błąd, to i tak wypada nałożyć jakieś sensowniejsze ograniczenia.
    Albo zwrot MFów dla graczy, którzy zdecydowali sobie powiększyć depozyt. (0% sarcasm)
    Kimmiczowi chodzi o to, że jeśli traktujesz to jako błąd, to nie wysyłasz tego na forum, tylko do admina, jest to opisane przecież w instrukcji tworzenia tematu o błędach.

    Natomiast drugi post kimcziego świadczy o tym, że on nie traktuje tego, jako błąd, bo Tomi też tego tak nie traktuje.

    Ja znam ten sposób, ale z niego nie korzystam, bo uważam, że nie potrzebuję, jednak nie widzę niczego złego w nim.

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Podczas tworzenia pojedynków, uznałem, że te max 2.5kk zablokowane w pojedynkach nie będzie czymś nadzwyczajnym. Skoro budzi kontrowersje, to przykręcę to z 5 do 3 pojedynków o złoto równocześnie "wiszących" dla konta oraz dodam prowizję za anulowanie przez osobę wysyłającą.

  14. #14
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Moim zdaniem należy zostawić tak jak jest. Zwykły szary gracz z niepowiększanym, małym depo i w ogóle na tym mocno zyskuje, natomiast gracze z wielkim depo nic nie tracą. Budzi kontrowersje? Kontrowersje są mocno rozdmuchane, prawda jest taka że Kim i herbata się kłócą z powodów osobistych (więcej w gazetce na ten temat powiem ), a złoto to tylko dodatkowy pretekst by zrobić to na forum publicznym. Powiększałeś depozyt niedawno? Ale argument, może gdy będziesz miał 2,5 mln nadwyżki nie będziesz musiał kupować znowu, nie blokuje ci się ta opcja.

    Tomi, weź tego nie ruszaj.

  15. #15
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Zwykły szary gracz z niepowiększanym, małym depo i w ogóle na tym mocno zyskuje, natomiast gracze z wielkim depo nic nie tracą.
    Akurat chyba mała garstka osób o tym wiedziała, w szczególności jeżeli się mówi o "zwykłych, szarych graczach".

    prawda jest taka że Kim i herbata się kłócą z powodów osobistych
    A nordia w sierpniu 2017 roku.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •