Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [Inne] Moje stare konto zostało "usunięte".

  1. #1
    Kritical
    Konto usunięte

    [Inne] Moje stare konto zostało "usunięte".

    Mam problem z: Moje stare konto zostało "usunięte".

    Opis problemu:
    Witam.
    Gram w mfo3 już od dłuższego czasu i niestety miałem długą przerwę, która trwała około 2 lata. Teraz nie mogę się zalogować na stare konto, a gdy próbuję przywrócić je podając email dostaję odpowiedź, że nie ma konta z takim adresem email. Obawiam się, że konto zostało usunięte, ale wolę się upewnić. Konto było dla mnie bardzo ważne. Proszę o szybką odpowiedź.

  2. #2
    Cytat Napisał Kritical Zobacz post
    Mam problem z: Moje stare konto zostało "usunięte".

    Opis problemu:
    Witam.
    Gram w mfo3 już od dłuższego czasu i niestety miałem długą przerwę, która trwała około 2 lata. Teraz nie mogę się zalogować na stare konto, a gdy próbuję przywrócić je podając email dostaję odpowiedź, że nie ma konta z takim adresem email. Obawiam się, że konto zostało usunięte, ale wolę się upewnić. Konto było dla mnie bardzo ważne. Proszę o szybką odpowiedź.
    Jak dobrze pamiętam to "miesiąc + 2 tygodnie * max lvl na koncie < czas nieaktywności -> kasacja", nawet jeśli nie pamiętam zbyt dobrze wzoru to po takim czasie raczej już skasowane

  3. #3
    Kritical
    Konto usunięte
    @Lisu aka wróciłem Dzięki za odpowiedź . Jeżeli dobrze powiedziałeś to temat do zamknięcia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •