Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: KONKURS Halloween 2017

  1. #16
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Z mojej winy przegranej walki nigdy nie było, a na ubiór innych nie mam wpływu.
    Mylisz się. Skoro herszta da się zabić solo na 65 lvl, to wbijając na sos do niego mogłeś wybrać skrypt do solowania bez ożywień i mega leczeń. Wtedy walka byłaby wygrana, niezależnie od jego ubioru.

  2. #17
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Mylisz się. Skoro herszta da się zabić solo na 65 lvl, to wbijając na sos do niego mogłeś wybrać skrypt do solowania bez ożywień i mega leczeń. Wtedy walka byłaby wygrana, niezależnie od jego ubioru.
    Fajnie, a co to wnosi do tematu? Chcesz się dołożyć do nagród? Bo nie wiem po co piszesz takie głupoty. Walka 1vs2 i wzwyż to z założenia walka drużynowa i skrypt mam dostosowany właśnie pod to.

    I z niczym się nie mylę. Chcesz dołożyć się do nagród, to zapraszam do pisania w tym temacie, nie chcesz to nie wiem po co cokolwiek tu piszesz, skoro to bez znaczenia co masz do powiedzenia.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Błyskawiczka ty się kłócisz dla samego kłócenia się? Bo nie rozumiem po co spamujesz. Takie nabijanie sobie postów, albo szukanie sprzeczki.
    Czepianie się, że z dwa razy padł w walce na sto tysięcy. Chyba masz za dużo wolnego czasu.

    Co ty chcesz udowodnić? Że padł? Tak, padł, co dalej?
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 08-11-2017 o 19:13

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Przecież Błyskawiczka ma całkowitą rację. Co Cię interesuje jego ubiór? Mógł równie dobrze nie mieć założonego żadnego eq, bo go nie stać/pożyczył komuś/ma na innej postaci czy milion innych powodów. Dlatego też decyduje się na wzięcie kogoś do pomocy. A ty jak pomagasz to od Ciebie jest wymagana wygrana walka. Wina tylko i wyłącznie skryptu.

  5. #20
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Przecież Błyskawiczka ma całkowitą rację. Co Cię interesuje jego ubiór? Mógł równie dobrze nie mieć założonego żadnego eq, bo go nie stać/pożyczył komuś/ma na innej postaci czy milion innych powodów. Dlatego też decyduje się na wzięcie kogoś do pomocy. A ty jak pomagasz to od Ciebie jest wymagana wygrana walka. Wina tylko i wyłącznie skryptu.
    Jak ktoś wzywa pomoc to wzywa pomoc, a nie ubicie herszta. Jeśli bije się samemu zużywa się więcej mikstur.

  6. #21
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    A ty jak pomagasz to od Ciebie jest wymagana wygrana walka.
    No oczywiście, idź weź na 65 levelu dwa 6 levele do pomocy, potem mnie zawołaj i wymagaj zsolowania Herszta.

    A takie walki nawet nie są kwalifikowane do konkursu więc nie wiem co próbujecie udowodnić.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Chodziło mi tylko o tą walkę w 2 osoby, bo wiadomo że w 3, 4 osoby nie ma w ogóle sensu, bo walka jest trudniejsza niż we 2 czy nawet solo

  8. #23
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    nie rozumiem was- przegrane absolutnie nie są z winy Kim Ch, nie wiem dlaczego ktokolwiek jeszcze ma co do tego wątpliwości i się wykłóca

  9. #24
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    nie rozumiem was- przegrane absolutnie nie są z winy Kim Ch, nie wiem dlaczego ktokolwiek jeszcze ma co do tego wątpliwości i się wykłóca
    Tutejsza społeczność lubi tworzyć kontrowersje, a kontrowersje przyciągają tutejszą społeczność. Zdaje się, iż nie ma nic innego do postowania w tym temacie.

    Jego "konkurs" powoduje, że większość graczy nikogo innego nie bierze do pomocy. Jeśli kogoś innego się weźmie, Kim Chi pyta czemu my bierzemy darmozjadów. W tym tempie Kim Chi rozegra 2000 udanych walk konkursowych, gdzie ma 20 nagród po 100k. To oznacza, że rozgrywając taką jedną walkę, masz 1% szansy na wygranie 100k, czyli jakbyś dostawał średnio 1k za walkę, podczas gdy wyperswadowani przez Kim Chi uczestnicy traktują innych potencjalnych pomocników za darmozjadów w porównaniu do Kim Chi który teoretycznie daje 1k za walkę.

  10. #25
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nikogo nie zmuszam do brania udziału. Herszty i tak muszą zostać zabite i tak czy siak większość potrzebuje pomocy. Ja daję możliwość zarobku biorąc mnie do walki. A nie widzę powodu dla którego piszecie w ogóle cokolwiek w tym temacie skoro w konkursie nawet nie staracie się brać udziału.

  11. #26
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Lista osób i ilość walk spełniających wymagane warunki

    5 najbardziej zaangażowanych osób dostanie nagrodę specjalną.

    - - - - - - - - - -

    Pod nagrodę specjalną kwalifikują się:
    I miejsce: Samael - 47 Dyniogłowych Hersztów
    II miejsce: Nexis - 44 Dyniogłowych Hersztów
    III miejsce: Kratos - 41 Dyniogłowych Hersztów
    IV miejsce: Ghostrick Oma - 38 Dyniogłowych Hersztów
    V miejsce: dajnoks - 36 Dyniogłowych Hersztów

    Gratuluję.
    Rozlosowanie głównej nagrody nastąpi w ciągu 48h.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 13-11-2017 o 01:26

  12. #27
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Wyniki losowania na 2kk (po 100k):






    - - - - - - - - - -
    Czyli podsumowanie:

    Samael - 300k + nagroda za I miejsce odebrane
    Nexis - 200k + nagroda za II miejsce odebrane
    Hola Mis Amores - 200k odebrane
    rumosz - 200k odebrane
    Naruto Uzumaki - 100k
    Skuzz - 100k
    Kratos - 100k + nagroda za III miejsce odebrane
    Mirox - 100k
    Ghostrick Oma - 100k + nagroda za IV miejsce odebrane
    Bob - 100k
    Follow - 100k
    Dziadyga - 100k odebrane
    Quiess - 100k odebrane
    jaaaaa - 100k odebrane
    dajnoks - 0k + nagroda za V miejsce odebrane

    Zapraszam po odbiór nagród w grze.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 20-11-2017 o 20:27

  13. #28
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    21-09-2017
    Postów
    195
    Odebrałem nagrodę, wszytko się zgadza.

  14. #29
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Nie wiem kto zamknął, ale otwieram na prośbę Kim Chi, zamknę po rozdaniu wszystkich nagród.

  15. #30
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jeszcze 4 osoby nie odebrały nagrody.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •