Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Temat: Haloween 2017

  1. #61
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Prawdopodobnie celował w to, żeby wyzwanie było wyzwaniem, a nie darmowym rozdawaniem bonusów. Jak sobie policzysz, to gdyby zamiast zrobić 25548 kości zebrano ich np. 17000, to pozostała ena by starczyła na zaliczenie pozostałych wyzwań z dużą nawiązką.
    Mentalności graczy nie zmienisz, poza tym ja nie mam nic do zarzucenia sobie, zebrałem 50 kości + dyplom + lampion. Miałem max. energii na początku eventu 9999/9999 więc mógłbym sobie pozwolić na full nolife, ale mfo3 nie jest rzeczą pierwszej potrzeby. Poza tym jest pewna dysproporcja w tym evencie globalnym, te itemy indywidualnie nie są aż tak bardzo wartościowe by się za nimi zabijać. Niektórzy się dwoili i troili by koniecznie doprowadzić do odebrania nagrody za dynie i pielegnacje. Polegli, miałem z tego niezły ubaw... Dla mnie event się zakończył w połowie jego trwania kiedy to zdobyłem lampion i dyplom oraz po odebraniu we wtorek nagrody za kości. Aż mnie ciekawi co admin zrobi za rok, czy obniży progi na nagrodę (proporcjonalnie do czasu)? To będzie HIT. W MFO3 nie rządzą zasady logiki, harmonii lecz zwykły chaos.

    Zabierasz nicki wszystkim znanym osobom po kolei, nawet dawnemu administratorowi forum, potem dziwisz się, że każą ci zmienić nick??
    Heh, w momencie usunięcia konta nick jest zwalniany i można wykorzystać, ta prawda jest tak prawdziwa że bardziej się nie da. Zapłaciłem za zmianę nicka z własnych, doładowanych MFów. Ale komuś to przeszkadza i postanowił mnie szkalować po całym forum o rzekomej kradzieży nicka. Zwykła farsa. Mnie jak ktoś "ukradł" nick (w MFO2 na innym świecie) to nikomu nic nie wymawiałem, mało tego, będąc wtedy GMem miałem nieprzyjemności u administracji w związku z tym co ktoś zrobił pod moim nickiem. Po dokładnej weryfikacji stwierdzono jednoznacznie że nie miałem z tymże wandalizmem nic wspólnego.

  2. #62
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Heh, w momencie usunięcia konta nick jest zwalniany i można wykorzystać, ta prawda jest tak prawdziwa że bardziej się nie da. Zapłaciłem za zmianę nicka z własnych, doładowanych MFów. Ale komuś to przeszkadza i postanowił mnie szkalować po całym forum o rzekomej kradzieży nicka. Zwykła farsa. Mnie jak ktoś "ukradł" nick (w MFO2 na innym świecie) to nikomu nic nie wymawiałem, mało tego, będąc wtedy GMem miałem nieprzyjemności u administracji w związku z tym co ktoś zrobił pod moim nickiem. Po dokładnej weryfikacji stwierdzono jednoznacznie że nie miałem z tymże wandalizmem nic wspólnego.
    Trzeba przyznać - kradzież to nie jest, ale kreatywności Ci brak, do tego wykorzystujesz niejako renomę tych osób.

  3. #63
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Heh, w momencie usunięcia konta nick jest zwalniany i można wykorzystać, ta prawda jest tak prawdziwa że bardziej się nie da. Zapłaciłem za zmianę nicka z własnych, doładowanych MFów. Ale komuś to przeszkadza i postanowił mnie szkalować po całym forum o rzekomej kradzieży nicka. Zwykła farsa. Mnie jak ktoś "ukradł" nick (w MFO2 na innym świecie) to nikomu nic nie wymawiałem, mało tego, będąc wtedy GMem miałem nieprzyjemności u administracji w związku z tym co ktoś zrobił pod moim nickiem. Po dokładnej weryfikacji stwierdzono jednoznacznie że nie miałem z tymże wandalizmem nic wspólnego.
    Tu chodzi o godność. Mogłeś pod kogoś się podszywać działając na jego szkodę.

  4. #64
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Trzeba przyznać - kradzież to nie jest, ale kreatywności Ci brak, do tego wykorzystujesz niejako renomę tych osób.
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Tu chodzi o godność. Mogłeś pod kogoś się podszywać działając na jego szkodę.
    Osoba kasująca dokładnie wiedziała co się wydarzy po usunięciu konta, zakładając że miała na myśli swoją "godność". Jeśli o tym nie myślała, znaczy że nie zasługiwała na tę godność, jeśli nie potrafiła o nią zadbać. Pod nikogo się nie podszywam, osoba skasowała konto i NIE ISTNIEJE. Nie można się podszywać pod coś, czego nie ma. Zbędna dyskusja, która do niczego nie doprowadzi. Rozumiem że jak ktoś inny by zajął nick to już by było wszystko w porządku. Haha, jasne, terefere.

  5. #65
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Osoba kasująca dokładnie wiedziała co się wydarzy po usunięciu konta, zakładając że miała na myśli swoją "godność". Jeśli o tym nie myślała, znaczy że nie zasługiwała na tę godność, jeśli nie potrafiła o nią zadbać. . Nie można się podszywać pod coś, czego nie ma.
    Może nie chciała mieć tu już konta, bo coś stanęło na przeszkodzie w posiadaniu go tutaj (np. nakaz usunięcia konta przez rodzica, w przypadku niepełnoletności)
    Czemu nie zasługiwała na daną godność? Skoro ktoś został administratorem to znaczy, że nie jest tego godny? Czy ja cię oskarżam o podszywanie? Napisałem wyraźnie mogłeś.
    Pod nikogo się nie podszywam, osoba skasowała konto i NIE ISTNIEJE
    No, nie istnieje, ale w grze. Może osoba upubliczniła swój wizerunek i ktoś pod jej nickiem złamał prawo, a zbyt pochopne posunięcie jakiegoś policjanta może się skończyć dla niewinnej osoby konsekwencjami.
    Rozumiem że jak ktoś inny by zajął nick to już by było wszystko w porządku. Haha, jasne, terefere.


    Haloween 2017 zakończone, temat do zamknięcia. Do zobaczenia za rok!
    Masz dużo czasu na przemyślenia tej dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 14-11-2017 o 00:37

  6. #66
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Haloween 2017 zakończone, temat do zamknięcia. Do zobaczenia za rok!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •