Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 66

Temat: Haloween 2017

  1. #46
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Kiedy święta?

  2. #47
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Mokra Trzynastka Zobacz post
    Kiedy święta?
    Zależy o które święta Ci chodzi.
    Jeśli o te najbliższe to Bożego Narodzenia - 25 grudnia, w tym roku przypadają w poniedziałek.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Zależy o które święta Ci chodzi.
    Jeśli o te najbliższe to Bożego Narodzenia - 25 grudnia, w tym roku przypadają w poniedziałek.
    ale aktualizacja do eventa zacznie sie w godzinach 22.12 22:00-23.12 22:00

  4. #49
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    ale aktualizacja do eventa zacznie sie w godzinach 22.12 22:00-23.12 22:00
    Zapytała kiedy święta, a nie kiedy event.

  5. #50
    musaraj
    Konto usunięte
    Gdzie można odebrać bonusy za wyzwanie?

    - - - - - - - - - -

    Znaczy bonus, nie bonusy

  6. #51
    Prócz kości nic nie zaliczono. Ciekawe.

  7. #52
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Gdzie można odebrać bonusy za wyzwanie?

    - - - - - - - - - -

    Znaczy bonus, nie bonusy
    Bonus za kości odbierzesz od tablicy "wyzwanie" na dyniowej plantacji.

    - - - - - - - - - -

    a fakt nie da się wejść no to na razie nigdzie xD Ja odebrałam w czasie eventu.

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ja bonus odebrałem zaraz po ukończeniu zadania KOŚCI, nie wiem po co niektórzy czekali do końca eventu. Zresztą już wykorzystałem bonus.

    Czekam na 100k za wygranie zakładu z musaraj. Wystawiłem miksa za 111111G.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 13-11-2017 o 13:56

  9. #54
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Bonus za kości odbierzesz od tablicy "wyzwanie" na dyniowej plantacji.

    a fakt nie da się wejść no to na razie nigdzie xD Ja odebrałam w czasie eventu.
    Mnie wydawało się, że na tablicy było napisane "odbiór do 15.11.2017".

  10. #55
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Czekam na 100k za wygranie zakładu z musaraj. Wystawiłem miksa za 111111G.
    Myślę, że to razem 111122G, uwzględniając wartość miksa. A tak w ogóle, to gdzie dowód że wygrałeś zakład? Administracja ingerowała, więc zakład nieważny.

  11. #56
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Myślę, że to razem 111122G, uwzględniając wartość miksa. A tak w ogóle, to gdzie dowód że wygrałeś zakład? Administracja ingerowała, więc zakład nieważny.
    Finalnie zgodził się na zakład z musarajem bez potwierdzenia admina o nieingerencji. Wygrał, ja jestem świadkiem, obserwowałem tablicę przed końcem eventa, nie było bonusu za pielęgnacje.

  12. #57
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie wiem nad czym debatujecie - wpłaciłem te 100k jak tylko się zalogowałem.

    Jeśli zaś chodzi o wliczanie wartości miksa - to już faszyzm. Swojego czasu MapY słynął z tego, że w transakcjach uwzględniał koszty energii zużywanej na handel i przeliczał je na MFy...
    Można też np. przeliczyć taki punkt energii z targu na punkt poświęcony na walkę z Amaterasu z 12 nabijanymi gemami lv 2, pierścieniem specjalisty i bonusem +300% do AP, dodatkowo z dropem karty w walce. Ale nie polecam.

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie wiem nad czym debatujecie - wpłaciłem te 100k jak tylko się zalogowałem.

    Jeśli zaś chodzi o wliczanie wartości miksa - to już faszyzm. Swojego czasu MapY słynął z tego, że w transakcjach uwzględniał koszty energii zużywanej na handel i przeliczał je na MFy...
    Można też np. przeliczyć taki punkt energii z targu na punkt poświęcony na walkę z Amaterasu z 12 nabijanymi gemami lv 2, pierścieniem specjalisty i bonusem +300% do AP, dodatkowo z dropem karty w walce. Ale nie polecam.
    W porównaniu z tym jak admin WYMUSIŁ na mnie (bezprawnie i nieregulaminowo) oddanie nicków BAGGY oraz MUSARAJ grożąc zbanowaniem. Mógł zażądać oczywiście wszystkiego, prawda? Nick musaraj przez jakiś czas był w moim posiadaniu (nie pamiętam - musaraj albo wykasował konto albo zmienił nick). Nie wątpię aby musaraj nie maczał w tym palców by odebrać całkowicie bezprawnie wykorzystując instrumentalnie admina i jego wszechwładzę jako tester. Była to kropka nad i w definitywnym zakończeniu jakiejkolwiek współpracy z "administracją". Ciekawe czy wobec innych są stosowane takie standardy, mam nadzieję (może trochę naiwną) że wcześniej czy później sprawiedliwość nadejdzie, w jakiejkolwiek formie.

    A co do warunku (z którego się i tak wycofałem) to wyraźnie napisałem że był on konieczny w przypadku WYGRANEJ musaraja.

    Ponadto jestem pewien że admin musiał zakładać że event nie zostanie wykonany (dynie i pielęgnacje) - te same wymagania, mimo iż event jest krótszy o 2 dni a rok temu zadania nie zostało wykonane (na dynie).

  14. #59
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W porównaniu z tym jak admin WYMUSIŁ na mnie (bezprawnie i nieregulaminowo) oddanie nicków BAGGY oraz MUSARAJ grożąc zbanowaniem. Mógł zażądać oczywiście wszystkiego, prawda? Nick musaraj przez jakiś czas był w moim posiadaniu (nie pamiętam - musaraj albo wykasował konto albo zmienił nick). Nie wątpię aby musaraj nie maczał w tym palców by odebrać całkowicie bezprawnie wykorzystując instrumentalnie admina i jego wszechwładzę jako tester. Była to kropka nad i w definitywnym zakończeniu jakiejkolwiek współpracy z "administracją". Ciekawe czy wobec innych są stosowane takie standardy, mam nadzieję (może trochę naiwną) że wcześniej czy później sprawiedliwość nadejdzie, w jakiejkolwiek formie.
    Zabierasz nicki wszystkim znanym osobom po kolei, nawet dawnemu administratorowi forum, potem dziwisz się, że każą ci zmienić nick??

  15. #60
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ponadto jestem pewien że admin musiał zakładać że event nie zostanie wykonany (dynie i pielęgnacje) - te same wymagania, mimo iż event jest krótszy o 2 dni a rok temu zadania nie zostało wykonane (na dynie).
    Prawdopodobnie celował w to, żeby wyzwanie było wyzwaniem, a nie darmowym rozdawaniem bonusów. Jak sobie policzysz, to gdyby zamiast zrobić 25548 kości zebrano ich np. 17000, to pozostała ena by starczyła na zaliczenie pozostałych wyzwań z dużą nawiązką.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •