Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 8.33%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 8.33%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 8.33%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    9 75.00%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: [P3] IŚ Prezent

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649

    [P3] IŚ Prezent

    Problem chyba był poruszany, ale chcę go po raz kolejny wyraźnie zaznaczyć.

    Po raz kolejny miałem sytuację gdzie po walce nie zdążyłem odebrać prezentu bo w kilka sekund zostałem zaatakowany przez innych, i nie mogłem odebrać prezentu.
    Błąd oczywiście nie ma charakteru technicznego tylko jest to luka w niesprawiedliwym podejściu. Proponowałem by prezent był wręczany bezpośrednio po walce każdemu jak np. skorupa z wodnego żółwia. Wiem że był z tym jakiś problem (nie pamiętam jaki) ale jakieś rozwiązanie na tą sprawię trzeba znaleźć.


    Przeglądarka/OS: Wersja 62.0.3202.75 (Oficjalna wersja) (64-bitowa) , Windows 10 Pro x64 v1709

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To jest propozycja.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Na nie.

  4. #4
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Potwierdzam zdanie Dorka.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Na nie, ja wręcz byłbym za zlikwidowaniem prezentów za walkę, tak samo, jak mfów za wygraną.
    A to nie jest błąd.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Dziwie się że dla niektórych to nie jest błąd a propozycja. Pisałem kiedyś że IŚ nie muszą być SPRAWIEDLIWE (bo dużo zależy od szczęścia) ale nie mogę być NIESPRAWIEDLIWE - tzn. powinny być zachowane elementarne zasady sprawiedliwości. Rozwiązaniem jest wręczanie prezentu natychmiast po walce i/lub proponowane kiedyś czas ochrony po zakończeniu walki - 15-15s.

    Proponowałem też wydłużenie czasu walki o +5s, były sprzeciwy, przecież jak ktoś nie chce nie musi korzystać z całego czasu (zrealizowanie tej propozycji to też 5 sek.), a admin powinien patrzeć z punktu najsłabszego ogniwa, a więc możliwe lagi itp. Zmniejszyłoby to znacznie odsetek walk gdzie akcja ze skryptu nie byłaby wykonana a manualnie. Wielokrotnie miałem sytuację że nie zdążyłem wybrać z menu to co chciałem i wtedy koniec tury. Proponuję to bardzo poważanie rozważyć.

    O powyższe walczę już ponad rok, bezskutecznie.

    No chyba że to celowy zabieg by zminimalizować znaczenie IŚ. Te kilka poprawek pewnie podniosłoby ich znaczenie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •