Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Mfo3

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    Mfo3

    Ktoś wie co się dzieje z MFO3? Od kilku miesięcy praktycznie brak żadnych zmian (od połowy maja 2017), admina aktywność na forum jest bardzo mała, tylko nie mówcie że pracuje nad updatem (szanse na jego wprowadzenie w tym toku uważam za iluzoryczne). Czy to jest początek końca MFO3? Gracze którzy doładowują MFy wiedząc że nic już z tego nie będzie sądzę będą się czuć oszukani (w tym ja, ostatnio doładowałem też). Praktycznie żadne propozycje nie są realizowane, to zadam pytanie po co to wszystko?
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 26-10-2017 o 15:05

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Tak, ten początek końca zaczął się jakieś 4 lata temu.
    Na testowym jest ostatnio dużo osób online, coraz więcej 80+ lvl. Czyli pewnie testują Nordię, i nową zawartość halloween.
    Wielkanoc przypada w podobnym czasie co w 2015, w roku, w którym wyszło Devos. Myślę, że Nordia może się pojawić też na przełomie styczeń/luty.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Czy to jest początek końca MFO3?
    Słyszę to od 10 lat.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ktoś wie co się dzieje z MFO3? Od kilku miesięcy praktycznie brak żadnych zmian (od połowy maja 2017), admina aktywność na forum jest bardzo mała, tylko nie mówcie że pracuje nad updatem (szanse na jego wprowadzenie w tym toku uważam za iluzoryczne). Czy to jest początek końca MFO3? Gracze którzy doładowują MFy wiedząc że nic już z tego nie będzie sądzę będą się czuć oszukani (w tym ja, ostatnio doładowałem też). Praktycznie żadne propozycje nie są realizowane, to zadam pytanie po co to wszystko?
    "pracuje nad updatem". Nikt nie mówi, że będzie w tym roku, ale pracują. Każdy, kto kupuje mfy, kupuje je dla szybszego postępu, nie rozumiem, jak można czuć się oszukanym w takim wypadku.
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Tak, ten początek końca zaczął się jakieś 4 lata temu.
    Na testowym jest ostatnio dużo osób online, coraz więcej 80+ lvl. Czyli pewnie testują Nordię, i nową zawartość halloween.
    Wielkanoc przypada w podobnym czasie co w 2015, w roku, w którym wyszło Devos. Myślę, że Nordia może się pojawić też na przełomie styczeń/luty.
    Na Nordię styczeń/luty bym nie liczył zbytnio.
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Słyszę to od 10 lat.
    Mfo3 skończyło się, nim się zaczęło?

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ja byście nie kombinowali to update w styczeń/luty to będzie 3 lata od ostatniego update'a moim zdaniem tego terminu obronić się nie da. Powinno być do 100 Lv to bym się zgodził.

  6. #6
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Powinno być do 100 Lv to bym się zgodził.
    Na setny poziom poczekamy jeszcze jakieś 6 lat.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja byście nie kombinowali to update w styczeń/luty to będzie 3 lata od ostatniego update'a moim zdaniem tego terminu obronić się nie da. Powinno być do 100 Lv to bym się zgodził.
    Powiedz mi, w jakim stopniu to, co powiedziałeś oznacza początek końca?

  8. #8
    Pirrat
    Konto usunięte
    Nie ma kto testować gotowego upka - potwierdzone info.

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Update będzie w sierpniu w 2017 roku. Tak naprawdę wszystko jest gotowe, ale elita jeszcze tam robi przewagę nad zwykłymi graczami.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Są opóźnienia i będą jeszcze przez jakiś czas. Administracja nie może dojść do porozumienia w kwestiach finansowych z Cate Blanchett - ma podkładać głos pod Helę, jednego z najtrudniejszych bossów.

    Ogólnie gra będzie miała, po updacie Nordii, dubbing głosowy. Niektóre z NPC mają głosy naszych testerów Mogę na ten moment zdradzić jedynie że Thanarg będzie mówić głosem znanego i lubianego Piotra Adamczyka.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Mogę na ten moment zdradzić jedynie że Thanarg będzie mówić głosem znanego i lubianego Piotra Adamczyka.
    ale papieża to Ty szanuj

  12. #12
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Są opóźnienia i będą jeszcze przez jakiś czas. Administracja nie może dojść do porozumienia w kwestiach finansowych z Cate Blanchett - ma podkładać głos pod Helę, jednego z najtrudniejszych bossów.

    Ogólnie gra będzie miała, po updacie Nordii, dubbing głosowy. Niektóre z NPC mają głosy naszych testerów Mogę na ten moment zdradzić jedynie że Thanarg będzie mówić głosem znanego i lubianego Piotra Adamczyka.
    Przestań bawić się w Antka i trollować.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Są opóźnienia i będą jeszcze przez jakiś czas. Administracja nie może dojść do porozumienia w kwestiach finansowych z Cate Blanchett - ma podkładać głos pod Helę, jednego z najtrudniejszych bossów.

    Ogólnie gra będzie miała, po updacie Nordii, dubbing głosowy. Niektóre z NPC mają głosy naszych testerów Mogę na ten moment zdradzić jedynie że Thanarg będzie mówić głosem znanego i lubianego Piotra Adamczyka.
    po co wy sie w takie rzeczy bawicie o ile mowisz prawde skoro Nordia jest robiona 3 lata a moze nawet dłuzej bo jeszcze jej nie ma a prawie kazdy przejdzie ja w 5 miesiecy i znowu beda sie nudzic nie widze w tym sensu

  14. #14
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    po co wy sie w takie rzeczy bawicie o ile mowisz prawde skoro Nordia jest robiona 3 lata a moze nawet dłuzej bo jeszcze jej nie ma a prawie kazdy przejdzie ja w 5 miesiecy i znowu beda sie nudzic nie widze w tym sensu
    A ja widzę. Urozmaici to grę. Dużo osób nie lubi, nie chce im się czytać dialogów, a tak naprawdę są bardzo ciekawie napisane. Da to jakieś zaawansowanie gry.
    Chodź trochę to dziwne, bo nawet Koridor pisał, że gra została za wcześnie komplikowana, to komplikują ją jeszcze bardziej.

    Chodź post musaraja wygląda na oczywistego trolla, bo Cate Blanchett nie jest polką, i wątpię, aby chciała podkładać, a nawet umiała podkładać głos dla polskiej postaci. Opłata dla niej też by była duża.
    A jeśli by chcieli podkładać głos do każdego npc to by trzeba było znaleźć więcej ludzi podkładających głos, niż jest graczy.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 27-10-2017 o 15:29

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Nazwa:  mfo3.png
Wyświetleń: 597
Rozmiar:  123.5 KB

    Takich stron jest coraz więcej, ja się dziwie administracji że potrafiła doprowadzić do takiego stanu, potencjał MFO3 był wysoki, a teraz...?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •