Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Bonus za codzienne logowanie!

  1. #1
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197

    Bonus za codzienne logowanie!

    Cześć, chciałbym przedstawić wam moją propozycje - mianowicie bonus za dzienne logowanie, chyba każdy wie o co w tym chodzi.
    Nie muszą być to jakieś wielkie nagrody typu unikatowe uzbrojenia czy MF, ale np takie coś.

    1 Logowanie = 1000g
    2 Logowanie = 1500g
    3 Logowanie = 2000g
    4 Logowanie = 2300g
    5 Logowanie = 2500g
    6 Logowanie = 3000g
    7 Logowanie (główna nagrodagza tydzień) = 20 żetonów


    Albo każdy by wchodził codziennie do tygodnia ale co jeden dzień nie otrzymywał bonusu tylko na podsumowanie tygodnia. Codziennie by było przypominane np. 3 logowanie pod rząd, zostało 4 do nagrody. Przedstawię to:

    1 Logowanie = 1 logowanie pod rząd, zostało 6 dni do nagrody.
    2 Logowanie = 2 logowanie pod rząd, zostało 5 dni do nagrody.
    3 Logowanie = 3 logowanie pod rząd, zostało 4 dni do nagrody.
    4 Logowanie = 4 logowanie pod rząd, zostało 3 dni do nagrody.
    5 Logowanie = 5 logowanie pod rząd, zostało 2 dni do nagrody.
    6 Logowanie = 6 logowanie pod rząd, zostało 1 dni do nagrody.
    7 Logowanie = Zalogowałeś się 7 razy pod rząd, oto twoja nagroda!
    Zyskałeś 30 żetonów (to według uznania, ja tu tylko propozycje daje)


    Co o tym myślicie?
    Ostatnio edytowane przez shayne ; 15-10-2017 o 11:33

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Było już proponowane dużo razy lecz z lepszymi nagrodami, a z takimi nagrodami raczej mogłoby wejść. Zawsze te lekko ponad 10k golda za tydzień za samo wbijanie do gry wpadnie.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2012
    Postów
    59
    według mnie jedyną sensowną nagroda za codzienne wchodzenie było by pare pkt energii dla przykłądu:
    1 dzien 5 energii
    2 dzien 10 energii
    3 dzien 15 energii
    4 dzien 20 energii
    5 dzien 25 energii
    6 dzien 30 energii
    7 dzien 35 energii
    i w kolejne dni dalej po 35 energii az do jednego dnia bez logowania i w tedy oczywiście znowu od 1 dnia no i ta energia nie moze byc dodawana ponad limit

  4. #4
    to samo co GoldenkoPL, tylko dodam, że taka forma nie przejdzie, bo się tylko zalogujesz i nic więcej. Jeśli już miałyby być jakieś nagrody za granie, to będą z "daily questów" c:

  5. #5
    Ja jestem mocno Za.
    To nie to samo co daily questy. Nagrody za codzienne logowanie wywołują dopaminę już przed wejściem do gry (zamiast przed ukończeniem questa), dodatkowo później utrzymując gracza przy grze (dopamina powoduje, że jak już gramy to chcemy grać dalej). Poza tym ludziom bardziej zależy na utrzymaniu tego co mają niż zdobywaniu czegoś nowego - tutaj utrzymują możliwy do utraty progres, który nie występuje przy daily questach.

    Podsumowując nagrody za logowanie świetnie zwiększają retencję, co do przy takim gatunku też się sprawdzi.

    Odnośnie samych nagród to dodałbym nawet podział na 30 dni i wpakował do niego MF.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 15-10-2017 o 13:22

  6. #6
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Kiedyś ktoś pisał, że nie będzie nagród za nic.

  7. #7
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    I tak już jest nagroda za nie wchodzenie do gry przez chyba 2 tygodnie

    A jeśli to faktycznie zatrzyma w grze parę osób więcej to zawsze lepiej dla gry.

  8. #8
    To nie byłyby nagrody za nic, tylko za coś (za nic byłyby wtedy, gdyby każdego kolejnego dnia nielogowania się gracz dostawałby dodatkowe wynagrodzenie, a i to dyskusyjne). Wydaje mi się, że wprowadzenie tego typu systemu mogłoby pomóc utrzymać się przy życiu zwłaszcza grupkom młodych roszczeniowych nieszczęśników, którzy w Eterni próbują pożyczyć - bezskutecznie - 10k na potki hp i później z braku tychże muszą się leczyć miksturami ożywienia.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Generalnie jestem przeciwny rozdawnictwu za darmo złota. Może lepiej żetony? Wątpię aby admin rozdawał dziennie po 1 żetonie nawet, jest to kilkanaście tysięcy żetonów... Lepiej dla nowych wprowadzić okres ochronny, gdzie np. do 10 poziomu można by dostawać darmowe miksy po ich skończeniu codziennie przez np. miesiąc. Np. codziennie jest do odebrania 30 miksów HP i MP przez miesiąc do 10 poziomu u jakiegoś NPC.
    Ale jeszcze raz dodam, że jestem przeciwny rozdawnictwu za darmo czegokolwiek, problem niskiej grywalności jest gdzie indziej, a to już zupełnie inna bajka.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 18-10-2017 o 04:35

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Mocno za, utrzymywało by to przy grze wielu początkujących

  11. #11
    Użytkownik Avatar Stalker
    Dołączył
    04-11-2014
    Postów
    62
    jak moze brakowac na potki przeciez to podstawa... bezuzyteczne

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52
    jestem na TAK.
    Nagroda jako dodatkowa energia super sprawa. Aby dodatkowo przyciągnąć do gry może po zalogowaniu i zużyciu jakiejś ilości energii np 50 dopiero przysługiwała by nagroda

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DĘBOWE MOCNE Zobacz post
    jestem na TAK.
    Nagroda jako dodatkowa energia super sprawa. Aby dodatkowo przyciągnąć do gry może po zalogowaniu i zużyciu jakiejś ilości energii np 50 dopiero przysługiwała by nagroda
    Nazwa:  dd3c8c1fc867aafbe0732433504aef82.jpg
Wyświetleń: 248
Rozmiar:  63.3 KB

    Ena nigdy nie będzie dzienną nagrodą

  14. #14
    Falafel
    Konto usunięte
    Na nie. Za mocne nagrody, chodzi o żetony. Było proponowane już wielokrotnie.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nazwa:  dd3c8c1fc867aafbe0732433504aef82.jpg
Wyświetleń: 248
Rozmiar:  63.3 KB

    Ena nigdy nie będzie dzienną nagrodą
    ale nie musi być dzienną nagroda, może być nagroda np za kolejne 30 dni wejścia na konto i spełnienia dodatkowych jakiś warunków np wybicia określonej ilości eny codziennie i nie musza być to nagrody od razu jakiejś kolosalnej wartości czy ilości.

    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Na nie. Za mocne nagrody, chodzi o żetony. Było proponowane już wielokrotnie.
    to samo tu żetony czemu nie, kilka szt po np miesiącu.

    Propozycją jest Bonus za codzienne logowanie ale też do tego logowania mogą być dodane jakieś warunki tu nadal będę się upierał o ilości zużytej energi. Mozna podawać inne propozycje.
    Chodzi aby gracz chciał wejść na grę CODZIENNIE i coś zrobił czyli spędził na niej minimum jakąś określoną ilość czasu.

    Nagroda: czy to żetony, czy kilka szt dodatkowej energii a może jakieś bonusy w postaci dodatkowego bonusu expa, ap czy złota wszystko to co tylko przyciągnie graczy do gry i będzie w pewien sposób ich tu trzymała.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •