Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Bonus za codzienne logowanie!

  1. #16
    Jak dla mnie fajna propozycja, można także dodać nagrodę za pierwszą wygraną dnia w pvp/pvp auto.

  2. #17
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał DĘBOWE MOCNE Zobacz post
    Propozycją jest Bonus za codzienne logowanie ale też do tego logowania mogą być dodane jakieś warunki tu nadal będę się upierał o ilości zużytej energi. Mozna podawać inne propozycje.
    Głupota. Totalnie nie myślisz. Po co istnieje w grze opcja dodatkowego limitu energi? Sam posiadam 760 limitu i zbijam ją co 2 dni, co sprawiłoby, że nie zaliczałbym sie jako "codziennie logujący".

    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Jak dla mnie fajna propozycja, można także dodać nagrodę za pierwszą wygraną dnia w pvp/pvp auto.
    Istnieje już nagroda za pvp, żetony tygodniowe.

  3. #18
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Istnieje już nagroda za pvp, żetony tygodniowe.
    Tylko na poziomach rankingowych. Ogólnie to jest temat na inną rozmowę, bo obecnie to się nie sprawdza. Nowi gracze, którzy najbardziej potrzebują żetonów są najbardziej dyskryminowani w tym systemie.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Głupota. Totalnie nie myślisz. Po co istnieje w grze opcja dodatkowego limitu energi? Sam posiadam 760 limitu i zbijam ją co 2 dni, co sprawiłoby, że nie zaliczałbym sie jako "codziennie logujący".



    Istnieje już nagroda za pvp, żetony tygodniowe.
    Własnie dlatego ci co maja zwiększony limit nie wchodzą codziennie. A tu mówimy o logowaniu codziennie. Jak pisałem wcześniej np warunkiem otrzymywania kilku energii jako nagrody mogło by być zużycie w ciągu dnia min 100 energii.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •