Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 125

Temat: Halloween

  1. #106
    Cytat Napisał Astaralei Zobacz post
    Jeśli expiny na dyniogłowych to dyplom można dostać za pielęgnowanie tylko swoich dyń. Co roku mi się udawało bez MF.
    Ale to wymaga wejścia do gry o godz ~3:00-4:00 bądź do 13-14, czego wiele graczy nie może zrobić(chyba, że wprowadzić opcje za MFy, że nikt nie może pielęgnować twoich dyń).
    Więc NADAL jest to nużące, nudne i bezsensu.

  2. #107
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ale te pielęgnację stają się nudne po ~30 minutach, a to daje ok. 50 pielęgnacji. A gdzie pozostałe 350 do nagrody za wyzywanie? Naprawdę współczuję osobom, które zaliczą to zadanie/dostaną dyplom. Ile to trzeba na niego, 1000 pielęgnacji?
    To jest TrAgEdIa(język pokemonuw lulz).
    Trzeba było zaczynać event od pielęgnacji, wtedy na grządkach jest największy ruch (nie wiem z czego to wynika) i nie marnuje się praktycznie ani chwili, ja biegałem dosłownie bez przerwy ogarniając dynie i przy odpowiedniej organizacji szło zrobić 1000 pielęgnacji w jakieś 3-4 godziny więc 400 to tym bardziej nie problem.
    A i tak sporo dyń się psuło bo nie nadążałem ogarnąć kilkunastu dyń naraz.
    A że teraz ciężko o 5 posadzonych dyń naraz to cóż...co roku tak jest.
    Choć zgadzam się że progi są źle rozłożone, zdobycie 50 kości jest znacznie prostsze i szybsze od dyń i pielęgnacji więc nie dziwne że to jedyny bonus jaki zostanie zaliczony.

    Nużące?
    To chyba jak cały ten event bo bieganie za uciekającym dyniogłowymi albo od szkieleta do szkieleta też nuży (i męczy mnie znacznie bardziej od pielęgnacji).
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 07-11-2017 o 17:13

  3. #108
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Trzeba było zaczynać event od pielęgnacji, wtedy na grządkach jest największy ruch (nie wiem z czego to wynika) i nie marnuje się praktycznie ani chwili, ja biegałem dosłownie bez przerwy ogarniając dynie i przy odpowiedniej organizacji szło zrobić 1000 pielęgnacji w jakieś 3-4 godziny więc 400 to tym bardziej nie problem.
    A i tak sporo dyń się psuło bo nie nadążałem ogarnąć kilkunastu dyń naraz.
    A że teraz ciężko o 5 posadzonych dyń naraz to cóż...co roku tak jest.
    Choć zgadzam się że progi są źle rozłożone, zdobycie 50 kości jest znacznie prostsze i szybsze od dyń i pielęgnacji więc nie dziwne że to jedyny bonus jaki zostanie zaliczony.

    Nużące?
    To chyba jak cały ten event bo bieganie za uciekającym dyniogłowymi albo od szkieleta do szkieleta też nuży (i męczy mnie znacznie bardziej od pielęgnacji).
    Zgadzam się ale,latanie za koścmi jest mniej nużące niż pielegnacja.

  4. #109
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Trzeba było zaczynać event od pielęgnacji, wtedy na grządkach jest największy ruch (nie wiem z czego to wynika) i nie marnuje się praktycznie ani chwili, ja biegałem dosłownie bez przerwy ogarniając dynie i przy odpowiedniej organizacji szło zrobić 1000 pielęgnacji w jakieś 3-4 godziny więc 400 to tym bardziej nie problem.
    A i tak sporo dyń się psuło bo nie nadążałem ogarnąć kilkunastu dyń naraz.
    A że teraz ciężko o 5 posadzonych dyń naraz to cóż...co roku tak jest.
    Choć zgadzam się że progi są źle rozłożone, zdobycie 50 kości jest znacznie prostsze i szybsze od dyń i pielęgnacji więc nie dziwne że to jedyny bonus jaki zostanie zaliczony.

    Nużące?
    To chyba jak cały ten event bo bieganie za uciekającym dyniogłowymi albo od szkieleta do szkieleta też nuży (i męczy mnie znacznie bardziej od pielęgnacji).
    No cóż, zatem przedstawie ci Rurka.
    Rurek jest typowym graczem gierek, ma komputer jako-taki, internet chodzi jak jego babka - powoli, ale daje radę.
    Rurek nie wchodzi w pierwsze dni eventu - bo gra mu wyebie w kosmos. Może i dalej.
    Nie jest w stanie załatwić tych pielęgnacji, bo zanim gdzieś dojdzie, ktoś go uprzedzi.
    Nawet stojąc z opryskiem i czekajac na jedną konkretną akcje - uprzedzi go z 5 osób i deelef nawet.
    Nie wszyscy mają takie możliwości, by zrobić to jednego dnia, patrząc nawet na ilość osób, które chcę dostać ten dyplom/bonus.
    Myślisz, że dlaczego wybierają szkieletory(czy nawet dynie)? Bo jest im po prostu łatwiej i wygodniej.

    Postałam półtorej godziny na pielęgnacjach, zaliczając tylko jedną akcję - oprysk bodajże na szkodniki(czyli na was, hihi). W te półtorej godziny udało mi się zrobić 44 pielęgnacji, przy czym można ich było w moim przypadku ~60. Przez półtorej godziny.
    Kości są łatwiejsze, bo można je robić "w międzyczasie" jednocześnie robiąc coś innego(możliwe, że bardziej pożytecznego).

  5. #110
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ale te pielęgnację stają się nudne po ~30 minutach, a to daje ok. 50 pielęgnacji. A gdzie pozostałe 350 do nagrody za wyzywanie? Naprawdę współczuję osobom, które zaliczą to zadanie/dostaną dyplom. Ile to trzeba na niego, 1000 pielęgnacji?
    To jest TrAgEdIa(język pokemonuw lulz).
    Pisz za siebie, nie jest aż tak źle, zwłaszcza że taki event jest raz do roku. Bieganie między narzędziem, płynem, a dynią zdarza się być intensywne gdy ciągle masz w myślach, że niepielęgnowana dynia każdej sekundzie może się zepsuć. Rok temu te dynie były nieco zbugowane i nie można było ich pielęgnować co gwarantowało zepsucie. Wyobraź teraz mieć to na myśli. Ta reklesja powoduje, że wciąż się chce dbać o to, aby liczba zepsutych dyń była jak najmniejsza. Ściganie się o pielęgnacje i kradzież dyń są także ciekawymi wariancjami tej części event'u. Jeszcze nie zapomnieć o nagrodach za każde 100 pielęgnacji.

  6. #111
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    No cóż, zatem przedstawie ci Rurka.
    Rurek jest typowym graczem gierek, ma komputer jako-taki, internet chodzi jak jego babka - powoli, ale daje radę.
    Rurek nie wchodzi w pierwsze dni eventu - bo gra mu wyebie w kosmos. Może i dalej.
    Nie jest w stanie załatwić tych pielęgnacji, bo zanim gdzieś dojdzie, ktoś go uprzedzi.
    Nawet stojąc z opryskiem i czekajac na jedną konkretną akcje - uprzedzi go z 5 osób i deelef nawet.
    Nie wszyscy mają takie możliwości, by zrobić to jednego dnia, patrząc nawet na ilość osób, które chcę dostać ten dyplom/bonus.
    Myślisz, że dlaczego wybierają szkieletory(czy nawet dynie)? Bo jest im po prostu łatwiej i wygodniej.

    Postałam półtorej godziny na pielęgnacjach, zaliczając tylko jedną akcję - oprysk bodajże na szkodniki(czyli na was, hihi). W te półtorej godziny udało mi się zrobić 44 pielęgnacji, przy czym można ich było w moim przypadku ~60. Przez półtorej godziny.
    Kości są łatwiejsze, bo można je robić "w międzyczasie" jednocześnie robiąc coś innego(możliwe, że bardziej pożytecznego).
    Zgodzę się ale nie w 100% ponieważ ja przez 25 minut zrobiłem 250 pielęgnacji .

  7. #112
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    No cóż, zatem przedstawie ci Rurka.
    Rurek jest typowym graczem gierek, ma komputer jako-taki, internet chodzi jak jego babka - powoli, ale daje radę.
    Rurek nie wchodzi w pierwsze dni eventu - bo gra mu wyebie w kosmos. Może i dalej.
    Nie jest w stanie załatwić tych pielęgnacji, bo zanim gdzieś dojdzie, ktoś go uprzedzi.
    Nawet stojąc z opryskiem i czekajac na jedną konkretną akcje - uprzedzi go z 5 osób i deelef nawet.
    Nie wszyscy mają takie możliwości, by zrobić to jednego dnia, patrząc nawet na ilość osób, które chcę dostać ten dyplom/bonus.
    Myślisz, że dlaczego wybierają szkieletory(czy nawet dynie)? Bo jest im po prostu łatwiej i wygodniej.

    Postałam półtorej godziny na pielęgnacjach, zaliczając tylko jedną akcję - oprysk bodajże na szkodniki(czyli na was, hihi). W te półtorej godziny udało mi się zrobić 44 pielęgnacji, przy czym można ich było w moim przypadku ~60. Przez półtorej godziny.
    Kości są łatwiejsze, bo można je robić "w międzyczasie" jednocześnie robiąc coś innego(możliwe, że bardziej pożytecznego).
    A co to za argument?
    Jak rurkowi komputer czy tam internet nie wydala to znaczy że nie jest to event dla niego a może nawet nie gra dla niego?
    Poza tym, jeśli tak mu przycina na pielęgnacjach to łapanie dyniogłowych również będzie kosmiczną męczarnią, kości również będą irytować jak przycina - ale w ostateczności jak rurek uparty to choć tyle z tego eventu ma.
    Jak mi rok temu przycinało na evencie to go sobie po prostu odpuściłem, szkoda czasu i nerwów.
    Ale nie widzę co to ma do pielęgnacji?
    Problem leży po stronie rurka, sam w sobie mechanizm pielęgnacji nie jest jakiś wybitnie trudniejszy czy problematyczny niż inne aktywności tego eventu...a że wymaga sprawnego łącza i sprzętu? Tak już działają gry MMO oparte na rywalizacji.
    No i nie wiem jak przycinanie ma czynić pielęgnację "nudnymi" czy "nudniejszymi" od biegania od szkieleta do szkieleta.

    IMO tak, kości są "łatwiejsze i przyjemniejsze" ale w żaden sposób nie czyni to pielęgnacji nudnymi czy tam niewykonalnymi a taki był twój zarzut we wcześniejszych postach.

  8. #113
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Jeszcze nie byłem świadkiem sytuacji, żeby pielęgnujących graczy było więcej niż potrzeba.

  9. #114
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    1) Jeśli suma wszystkich wymienionych przez graczy dyń osiągnie 20000, każdy gracz, który samodzielnie wymienił ich minimum 60, otrzyma przedmiot aktywujący bonus Złoto +100% (zobacz)
    Zadanie nr 1 z dyniami jest niewykonalne, nie jest możliwe wykonanie dokładnie 20.000 wymian dyń. Nigdzie nie ma tutaj wyrażenia "co najmniej".
    Z pozostałymi zadaniami analogicznie, lecz w pozostałych przypadkach technicznie przez chwilę taka wartość na pewno była bo jednostką rozrachunkową jest 1 a nie 15 jak w przypadku dyń (19.995-20.010 - trzeba oddać 1334 pakiety 15szt. dyń) .

    #

  10. #115
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Zadanie nr 1 z dyniami jest niewykonalne, nie jest możliwe wykonanie dokładnie 20.000 wymian dyń. Nigdzie nie ma tutaj wyrażenia "co najmniej".
    Z pozostałymi zadaniami analogicznie, lecz w pozostałych przypadkach technicznie przez chwilę taka wartość na pewno była bo jednostką rozrachunkową jest 1 a nie 15 jak w przypadku dyń (19.995-20.010 - trzeba oddać 1334 pakiety 15szt. dyń) .

    #
    W takim razie szybko napisz do Tomiego, żeby anulował bonus za kości, bo ilość zdobytych osiągnęła właśnie 20603, a nie 16000.

  11. #116
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    W takim razie szybko napisz do Tomiego, żeby anulował bonus za kości, bo ilość zdobytych osiągnęła właśnie 20603, a nie 16000.
    Chcesz to sam pisz, poza tym wyraźnie napisałem że bonus za kości przysługuje, gdyż w są rozliczane pojedynczo a nie w grupach w w pewnym momencie (nawet przez chwilę) było dokładnie 16000 kości co oznaczało spełnienie warunku.

  12. #117
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Chcesz to sam pisz, poza tym wyraźnie napisałem że bonus za kości przysługuje, gdyż w są rozliczane pojedynczo a nie w grupach w w pewnym momencie (nawet przez chwilę) było dokładnie 16000 kości co oznaczało spełnienie warunku.
    A skąd wiesz? Może w jednej jednostce czasu (czyt. w tej samej chwili) wzięto 2 kości i z 15999 zrobiło się 16001? Widziałeś żeby było 16000? Nie sądzę.

  13. #118
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Widziałem, akurat obserwowałem pod koniec 15990 licznik. Admin pewnie może potwierdzić, jeśli zechce.

  14. #119
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Zadanie nr 1 z dyniami jest niewykonalne, nie jest możliwe wykonanie dokładnie 20.000 wymian dyń. Nigdzie nie ma tutaj wyrażenia "co najmniej".
    Z pozostałymi zadaniami analogicznie, lecz w pozostałych przypadkach technicznie przez chwilę taka wartość na pewno była bo jednostką rozrachunkową jest 1 a nie 15 jak w przypadku dyń (19.995-20.010 - trzeba oddać 1334 pakiety 15szt. dyń) .

    #
    Nie ma co się przejmować, 19995 też nie osiągniemy

  15. #120
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nie ma co się przejmować, 19995 też nie osiągniemy
    Wiadomo, ale ten błąd jest od kilku lat, i nie został w jakiś bardziej cywilizowany sposób rozwiązany, najgorsze jest to udawanie że wszystko jest w porządku.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •