Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 125

Temat: Halloween

  1. #91
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Ale są też tacy, którzy zamierzają hodować dynie na koniec, więc kto wie

  2. #92
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Mija właśnie połowa eventu, już teraz można powiedzieć że prezent za kości będzie a za pielęgnacje i dynie NIE. Moim zdaniem nie jest już możliwe nadrobienie tego. Nie ma się co wysilać nawet. Ludzie mają co raz mniej energii i z moich obserwacji wynika że z każdym dniem aktywność spada, ze względu na właśnie brak energii i monotonię eventu, lagi itd. Oprócz eventu energia jest też wykorzystywana na bossy/minibossy, fabułę, zbieranie, PvP, itp.

  3. #93
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Mija właśnie połowa eventu, już teraz można powiedzieć że prezent za kości będzie a za pielęgnacje i dynie NIE. Moim zdaniem nie jest już możliwe nadrobienie tego. Nie ma się co wysilać nawet. Ludzie mają co raz mniej energii i z moich obserwacji wynika że z każdym dniem aktywność spada, ze względu na właśnie brak energii i monotonię eventu, lagi itd. Oprócz eventu energia jest też wykorzystywana na bossy/minibossy, fabułę, zbieranie, PvP, itp.
    Zakład o 100k, że prezent za pielęgnacje będzie?

  4. #94
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przecież nie każdy wymienia dynie od razu po uzyskaniu tych 15. I jak ktoś ma dyń od 1 do 14 to też raczej nie wymieni.

  5. #95
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zakład o 100k, że prezent za pielęgnacje będzie?
    No chyba że sporo graczy jeszcze chomikuje dynie/pestki itp. No ale dobrze, zaryzykuję i zakład niech będzie.

    Oczywiście warunkiem dodatkowym jest to, że admin w żaden sposób nie będzie interweniował w event (ŻADEN SPOSÓB) i potwierdzi tutaj postem w przypadku twojej wygranej.

  6. #96
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    No chyba że sporo graczy jeszcze chomikuje dynie/pestki itp. No ale dobrze, zaryzykuję i zakład niech będzie.

    Oczywiście warunkiem dodatkowym jest to, że admin w żaden sposób nie będzie interweniował w event (ŻADEN SPOSÓB) i potwierdzi tutaj postem w przypadku twojej wygranej.
    XD dla 100k potrzebujesz potwierdzenia admina :v

  7. #97
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    XD dla 100k potrzebujesz potwierdzenia admina :v
    Czytaj ze zrozumieniem, w przypadku wygranej przez musaraj. No takie są warunki mojego zakładu, albo akceptuje albo nie ma zakładu.

  8. #98
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Czytaj ze zrozumieniem, w przypadku wygranej przez musaraj. No takie są warunki mojego zakładu, albo akceptuje albo nie ma zakładu.
    Przeczytałem ze zrozumieniem i mnie to rozwala.

  9. #99
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Przeczytałem ze zrozumieniem i mnie to rozwala.
    Nie wiem czemu, chce mieć tylko pewność że event nie został w żaden sposób ułatwiony. Ale niech bedzie, może być bez tego warunku.

  10. #100
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Oczywiście warunkiem dodatkowym jest to, że admin w żaden sposób nie będzie interweniował w event (ŻADEN SPOSÓB) i potwierdzi tutaj postem w przypadku twojej wygranej.
    Potwierdzenie postem admina to strzelanie z armaty do muchy. Nie zapowiada się na zmniejszenie wymagań/zwiększenie dropu pestek, jeśli tak tego się boisz.

  11. #101
    Tylko 100k?

  12. #102
    musaraj
    Konto usunięte
    Z Tobą mogę o 200

  13. #103
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Wg mojej prognozy o ok. 18 powinien się zakończyć event na zbieranie KOŚCI. Moze czesc osób sie przeniesie na dynie/pielegnacje.

  14. #104
    Ale te pielęgnację stają się nudne po ~30 minutach, a to daje ok. 50 pielęgnacji. A gdzie pozostałe 350 do nagrody za wyzywanie? Naprawdę współczuję osobom, które zaliczą to zadanie/dostaną dyplom. Ile to trzeba na niego, 1000 pielęgnacji?
    To jest TrAgEdIa(język pokemonuw lulz).

  15. #105
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Jeśli expiny na dyniogłowych to dyplom można dostać za pielęgnowanie tylko swoich dyń. Co roku mi się udawało bez MF.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •