Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 125

Temat: Halloween

  1. #1

    Post Halloween

    Witam!
    Dużymi krokami zbliża sie Halloween !
    Zapraszam wiec do dyskusji:
    Co byście zmienili w evencie ?
    Co sie bardziej opłaca Kości czy Dynie?



    Według mnie bardziej opłacalne są Kości

  2. #2
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Akurat na Halloween nie ma się do czego przyczepić... po za długością, moim zdaniem powinno być jeszcze z tydzień. Niech dadzą expowisko na Sylwestra i Walentynki zamiast tego (+ zmienić system tortów tam), zamiast rozwijać już ukończony event.
    Najopłacalniejsze bezkonkurencyjnie Baalrukhy, pod warunkiem że umiesz polować na globale.

    @down

    Można expić na Dyniach i kupować Kości. W ten sposób możemy zdobyć jednocześnie Lampion i Dyplom, a także sporo nagród z Szkieletora.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 04-10-2017 o 23:19

  3. #3
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Akurat na Halloween nie ma się do czego przyczepić... po za długością, moim zdaniem powinno być jeszcze z tydzień. Niech dadzą expowisko na Sylwestra i Walentynki zamiast tego (+ zmienić system tortów tam), zamiast rozwijać już ukończony event.
    Najopłacalniejsze bezkonkurencyjnie Baalrukhy, pod warunkiem że umiesz polować na globale.
    A według ciebie lepiej handlowe kości czy Niehandlowe Dynie?

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Dynie lepsze. Można zrobić z nich smaczne żarło, a z kości to tylko zupę.

    A tak poważnie, to ja osobiście wolę dynie, bo z nich mam pewną nagrodę na mój lvl, a nie na losowy.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Najlepszy jest event globalny, oszczędzajcie energie by mieć full 31 X.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 05-10-2017 o 16:35

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2013
    Postów
    76
    Jakby dodać eq eventowe to by było ciekawe ale ta gra nigdy się nie rozwinie. Dlatego tak mało osób w to gra

  7. #7
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Podobno wejdą karty potworków eventowych więc jak najbardziej ( jeśli ktoś lubi zbierać ) będzie miał co robić.
    Dla mnie event halloween jest jednym z lepszych. dla mnie lepiej by było pomyśleć nad dodaniem czegoś nowego na event noworoczny bo nie oszukujmy się samo bicie Yeti to trochę mało.

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Witam!
    Dużymi krokami zbliża sie Halloween !
    Zapraszam wiec do dyskusji:
    Co byście zmienili w evencie ?
    Co sie bardziej opłaca Kości czy Dynie?



    Według mnie bardziej opłacalne są Kości
    Nie zbliża się wielkimi krokami. Czas leci tak, jak zawsze. W Polsce nawet nie ma tego pseudo święta.
    Najbardziej się opłaca bicie krakenów i wdów.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Witam!
    Dużymi krokami zbliża sie Halloween !
    Zapraszam wiec do dyskusji:
    Co byście zmienili w evencie ?
    Co sie bardziej opłaca Kości czy Dynie?



    Według mnie bardziej opłacalne są Kości
    wschod od 30 lv
    punkt respawnu taka jaskinia nie da sie do niej wejsc ale jest to grota gdzie nie mozna walczyc a jak z niej wychodzisz to zyskujesz cale hp i mp a jak cie tam tepnie to bedzie krotkie info o tym doslownie 2s i mozesz wyjsc lokacji kolo z gwiazdą a 2 pola przed polnocno zachodnim rogiem groty znajduję sie wyjscie z groty i się wychodzi się obok wejscia z doliny enny na polanie
    Ostatnio edytowane przez Roberciak ; 26-10-2017 o 17:30

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ponadto jest niemal pewne (99,99%) że w tym roq żadnej Nordii nie będzie (zaczyna się maraton eventów - HL, mikołajkowo-świąteczny, staro-nowo roczny, koniec roku - wiele spraw prywatnych do załatwienia, rozliczenia, święta itd. - wpychanie się z updatem w między te elementy jest niekomfortowe i może powodować dodatkowe błędy i nakłady czasowe) a na wprowadzenie update'a trzeba go najpierw definitywnie zakończyć, ustalić termin wprowadzenia (najlepiej w nocy) i poinformować wtajemniczonych, i zapewnić codzienne naprawianie błędów przez ok. 2 tygodnie - bo takie na 100% będą. Przedsięwzięcie czasochłonne i męczące. Najpewniej najbliższy termin to po zakończeniu eventów ok. połowy stycznia 2018. Brutalne.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 05-10-2017 o 16:43

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    podszywanie się pod kogoś też jest brutalne.

  12. #12
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Może jakiś quest dodatkowy na czas eventu?

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Od połowy maja 2017 nie było żadnych zmian praktycznie w mfo3, sądzisz że Adminowi się chce coś jeszcze robić? Szkoda tylko tych graczy, którzy wywalają MFy tak na prawdę na nic, bo ukończenie MFO3 graniczy z cudem.

  14. #14
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Od połowy maja 2017 nie było żadnych zmian praktycznie w mfo3, sądzisz że Adminowi się chce coś jeszcze robić? Szkoda tylko tych graczy, którzy wywalają MFy tak na prawdę na nic, bo ukończenie MFO3 graniczy z cudem.
    Szkoda Ci graczy, którzy wykładają swój hajs na walutę premium w grze, której przejście jedynie głównej fabuły zajmuje parę ładnych miesięcy, do tego jest bardzo rozbudowana i dopracowana? Źle, że upki pojawiają się co sto lat, ale w porównaniu z innymi tego typu grami, mfo nie ma raczej konkurencji, także no nie wiem za bardzo oco Ci cho? Lepiej kupić jakiś syf w margonem niż tu, bo można wbić wyższy lvl?

    @co do tematu, nie biorę udziału bodajże od dwóch lat, ja zbierałem dynie, bo to fajniejsze. Nic bym nie zmieniał i nic się nie zmieni, po co chcecie zmieniać eventy, które działają dobrze? Ich jest i tak za dużo, także ani nic nie dodawać, ani nie przedłużać
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 05-10-2017 o 22:03

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Szkoda Ci graczy, którzy wykładają swój hajs na walutę premium w grze, której przejście jedynie głównej fabuły zajmuje parę ładnych miesięcy
    Nie żebym się zgadzał z żałowaniem graczy płacących (w końcu to oni sponsorują nam darmową grę) ale rzucanie tekstu o paru miesiącach gry jako zalecie gry jest nierealne.
    Jeśli chodzi o samą treść - rozległość terenów, questy, fabuła - to gra nie ma porównania z innymi, żywotność gry przedłuża jedynie ograniczenie szybkości expienia (a przy tym przejścia fabuły) poprzez dzienną energię.
    Żywotność gier fabularnych (tzn. w przeciwieństwie do innych gier MMO tutaj mamy jakiś cel końcowy) podajemy raczej w godzinach aktywnej gry.
    I w ten sposób - bez ograniczenia energii - przejście obecnej fabuły MFO3 zajęłoby pewnie kilka / kilkanaście godzin co jest wynikiem co najwyżej przeciętnym.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •