Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Propozycja zrobienia symulatora na podstawie pewnej strony.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29

    Pomysł Propozycja zrobienia symulatora na podstawie pewnej strony.

    Tak jak w temacie:
    Chciałbym aby ktoś mógł wykonać podobny symulator jak na tej stronie niżej tylko w wersji MFO3 DLA "Graczy!"
    Myślę że by to sporo ułatwiło rozgrywkę wszystkim graczom którzy mają problem na początku gry tak jak i na środku... nie mówiąc o tych co mają duże i wysokie levels i grają tu sporo lat.
    By nie było że reklamuje bo blokady nie chcę dostać to tylko zamieszczam nazwę strony o którą mi chodzi: "Naszemargo"
    Ps.Nazwa strony wykorzystana jest w celach opisowych by wytłumaczyć propozycję jaką tu zamieszczam na tym forum MFO3!

    Pomysł propozycji w sumie narodził się dawno a stworzenie czegoś podobnego na wzór ich strony przekładając na wasz wzór i waszą oryginalną wersję by ułatwić życie graczom i pomóc im w rozdawaniu punktów statystyk by oszczędzili MF'y i mogli sobie rozdać punkty w statystykach tak aby raz a dobrze mogli mieć te statystyki ułożone bez wydawania realnego hajsu w grę(oszczędność),by mogli dobrać eq na ich poziomi mieć na jednej stronce spis wszystkich potworów razem z przedmiotami z które z nich lotają itd.
    Zresztą tłumaczyć nie muszę i myślę że się to ludziom spodoba zwłaszcza dla nowych graczy którzy średnio ogarniają grę lub wogóle.
    Pozdrawiam serdecznie i czekam na ocenę i werdykt: Pozytywny lub Negatywny czy by się to sprawdziło tutaj

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    A gdzie tu trzeba tłumaczyć o co chodzi w tej grze . Gra nie jest skomplikowana w żaden sposób i jedynie co może sprawiać problem to ułożenie statystyk i skrypty. Dlatego jest opcja resetu statystyk za MF'y.

  3. #3
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Przede wszystkim jest opcja automatycznego układania statystyk.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    bez wydawania realnego hajsu w grę(oszczędność)
    Czyli nie wejdzie

  5. #5
    naszemargo wyglada na inicjatywe graczy, wiec do dzieła jesli czujecie taka potrzebe

    na moje za duzo pracy i za malo zysku w mfowych realiach
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Już istnieje takie coś. Nazywa się forum.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    @GoldenkiPL to wszystko wiem to wszystko ale jak by powstała inicjatywa stworzenia tego to ludzie już nie będą tu pisać na forum i sami sobie dobrze w miarę rozdadzą.
    @Astareli automat nie zawsze jest dobry
    @Fannindel wydali by gracze raz na stary i po problemie dlatego oszczędność bo by zresetowała raz i ułożyli jak na tej stronce tylko w wersji MFO3
    @Jeahok może kiedyś ktoś to zrobi a może nie ale pomysł jest!
    @Nyan Cat yyy nie bardzo bo ludzie czasem nie są pewni swych stat i piszą tu a na symulatorze się rozdazą i po problemie.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    @GoldenkiPL to wszystko wiem to wszystko ale jak by powstała inicjatywa stworzenia tego to ludzie już nie będą tu pisać na forum i sami sobie dobrze w miarę rozdadzą.
    @Astareli automat nie zawsze jest dobry
    @Fannindel wydali by gracze raz na stary i po problemie dlatego oszczędność bo by zresetowała raz i ułożyli jak na tej stronce tylko w wersji MFO3
    @Jeahok może kiedyś ktoś to zrobi a może nie ale pomysł jest!
    @Nyan Cat yyy nie bardzo bo ludzie czasem nie są pewni swych stat i piszą tu a na symulatorze się rozdazą i po problemie.
    Automat jest dobry do pve. To wina graczy, że wolą władować połowę pkt w hp, zamiast rozdawać automatycznie. Taka stronka TAKŻE podawałaby staty automatyczne. Za dużo roboty, za mało zysków.

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Ale chyba od tego jest forum . Po to istnieją działy Poradniki, Inicjatywy Graczy itp, żeby rozjaśnić nieco grę nowym graczom. Jedyny problem to taki, że mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia forum na 10 poziomie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    ale co da symulator statystyk skoro wszystko mozna policzyc i zajmuje to kilka do kilkunastu minut.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2017
    Postów
    29
    @dziodziek na symulatorze tej strony margonemsymulator wszystko jest opisane co do joty każda umka więc wystarczy tylko klikać tam gdzie trzeba w co się chce dać a nie liczyć jak to se ty to wymyśliłeś i wcale to wielkiego czasu nie zajmuje tylko ok 3,4 minuty jak nie MNIEJ i dlatego między innymi wystąpiłem z propozycją takiego czegoś by ktoś kto jest chętny stworzył coś takiego.Jeśli znasz te gre i stronkę to nie ma problemu z rozdawaniem statystyk tak by ludzie mogli sprawdzić jak to będzie wyglądać po w teorii a nie wydawać pieniądze bo mają źle rozdane i na nowo muszą resetować a tak na takim symu to mają wszystko gotowe i ułożą sobie wg swego uznania.
    Dobra ale by nie było że się czepiam jednego to tylko to jest propozycja i jak się przyjmie to okej a jak NIE przyjmie też okey.

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DrakojanSkies Zobacz post
    @dziodziek na symulatorze tej strony margonemsymulator wszystko jest opisane co do joty każda umka więc wystarczy tylko klikać tam gdzie trzeba w co się chce dać a nie liczyć jak to se ty to wymyśliłeś i wcale to wielkiego czasu nie zajmuje tylko ok 3,4 minuty jak nie MNIEJ i dlatego między innymi wystąpiłem z propozycją takiego czegoś by ktoś kto jest chętny stworzył coś takiego.Jeśli znasz te gre i stronkę to nie ma problemu z rozdawaniem statystyk tak by ludzie mogli sprawdzić jak to będzie wyglądać po w teorii a nie wydawać pieniądze bo mają źle rozdane i na nowo muszą resetować a tak na takim symu to mają wszystko gotowe i ułożą sobie wg swego uznania.
    Dobra ale by nie było że się czepiam jednego to tylko to jest propozycja i jak się przyjmie to okej a jak NIE przyjmie też okey.
    Przy rozdawaniu statystyk w MFO też wszystko jest rozpisane... Jaki jest właściwie cel tego symulatora?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •