Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    19 90.48%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 4.76%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 4.76%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: [P3] Uzbrojenie w dziale zdolności

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    [P3] Uzbrojenie w dziale zdolności

    Witam, właśnie patrzyłem na mój ekwipunek na postaci MessiBANK, po czym przy szybszym przewijaniu z zakładki na zakładkę wyskoczyło mi coś takiego:

    https://i.gyazo.com/81e15beb718c83be...aaab4ff705.png Czy u was też czasami coś takiego występuje? Jest to dosyć problematyczne gdy muszę w jak najszybszym tempie zmienić uzbrojenie itd., czasami po prostu klikam z zakładki na zakładkę i widzę, że założyłem 4 gemy w Tygrysie Pazury
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 16-04-2018 o 19:49

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Bardzo często występuje, przynajmniej u mnie. Zwłaszcza na KG średnio raz na tydzień mi się tak zacina. Ciężko wskazać przyczynę - po prostu zbyt szybkie przełączanie zakładek?

    Występuje także przy przełączaniu EQ -> Gemy i Gemy -> Zdolności. Pozostałych przypadków nie sprawdzałem.

  3. #3
    też mi się to zdarzało, ale chyba jedynie zaraz po załadowaniu strony
    teraz jak próbowałem to wymusić to udawało mi się tylko bezpośrednio po F5

    pewnie efekt zmulenia, zawartość przełącza się od razu, a samo okno w momencie ładowania nie pozwala przełączyć na inne okno

    generalnie kosmetyczny błąd, bo mamy co chcemy tyko w złej oprawie, a następne przełączenie to naprawia
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Ale na KG jak się spóźnisz to się liczą sekundy, a to trochę irytujące po pewnym czasie ( mnie się to zdarza średnio 2/4 razy dziennie, dopiero teraz zgłosiłem).

  5. #5
    a to nie wiem, czy o tym samym myślimy, u mnie jest to co klikne jako drugie chyba, tylko nagłówek jest po pierwszym kliknięciu
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Błąd występuje zawsze przy szybkim zmienianiu zakładek. Np. podczas szybkiej zmiany zakładki z Uzbrojenie>Gemy, pokazuje nam nasze uzbrojenie z nagłówkiem "Gemy"

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a to nie wiem, czy o tym samym myślimy, u mnie jest to co klikne jako drugie chyba, tylko nagłówek jest po pierwszym kliknięciu
    Ja mam tak, jak założyciel tematu, nagłówek z drugiego, a okno pierwsze. Upierdliwe trochę.

    - - - - - - - - - -

    Zazwyczaj tak mam na postaci z dużą ilością eq (zakładka długo się wczytuje) podejrzewam, że po wybraniu drugiego okna, załadowuje się ono szybciej, dlatego później jest ono nadpisywane przez drugie, dłużej ładujące się okno.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Ja mam tak, jak założyciel tematu, nagłówek z drugiego, a okno pierwsze. Upierdliwe trochę.

    - - - - - - - - - -

    Zazwyczaj tak mam na postaci z dużą ilością eq (zakładka długo się wczytuje) podejrzewam, że po wybraniu drugiego okna, załadowuje się ono szybciej, dlatego później jest ono nadpisywane przez drugie, dłużej ładujące się okno.


    Zwykle jak próbuję wejść na jedną z tych zakładek ( gemy, zdolności, uzbrojenie itd.) po byciu w depozycie zacina mnie się bardzo, muszę najpierw kliknąć ''X'' aby się nie zacinało
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 16-04-2018 o 19:49

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Pr0 tip life hack który ułatwi wam życie cz. 17: Nie przełączajcie miedzy zakładkami, a wyłączajcie jedną. Dopiero potem włączajcie drugą. Chyba te pól sekundy wam nie zajmie całego dnia.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Pr0 tip life hack który ułatwi wam życie cz. 17: Nie przełączajcie miedzy zakładkami, a wyłączajcie jedną. Dopiero potem włączajcie drugą. Chyba te pól sekundy wam nie zajmie całego dnia.
    Też tak myślę, bo u mnie trwa 5/15 sekund zanim się załaduje po wejściu na Zakładkę uzbrojenie zaraz po Depozycie/Aukcjach.

  11. #11
    Występowało gdy mamy zapchany plecak przez co nie zdąży się załadować do końca okno.

    Ostatnimi czasy wydaje się, że jest ok.

    Jeżeli ktoś ma nadal z tym problem to trzeba pomyśleć nad zmianą dostawcy/sprzątnąć plecak/wolniej zmieniać zakładki.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Dalej występuje przy szybkiej zmianie zakładek
    Nazwa:  unknown.png
Wyświetleń: 155
Rozmiar:  585.3 KB

    A jeśli chodzi o pojedyncze włączenie zakładki to mnie się chyba nigdy nie zdarzyło
    ::::​)

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Sprzątać plecak, definitywnie w tym po części leży rozwiązanie. Od 2017 roku miałem parę razy czyszczone konto a nadal mam około 1000 części ekwipunku na postaci bankowej- wtedy było na pewno więcej więc nie dziwię się, że tak zacinało. Niestety, czyszczenie plecaka przyśpieszy tylko zmienianie zakładek, błąd występuje zawsze- należy poczekać aż zakładka się załaduje zanim zmienimy na inną.
    Ostatnio edytowane przez Apollyon ; 15-04-2021 o 17:33
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    576
    Ja zmieniam szybko to jedynym skutkiem jest to, że czasem mi nie zmieni zakładki, że muszę drugi raz klikać, żeby przełączyć
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •