Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: lokacje do walk drużynowych

  1. #31
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    ad. 1 podoba mi się bardzo co do ad. 2 już nie tak bardzo

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    a czy chodzi wam o team w ktorym ktos? jest czy ogolnie o 4 osoby tworzace team z roznych teamow/bez teamu?
    na takiego bosa ?
    bo jak z tego samego teamu to u niektórych cienko to widze...nie kazdy gra o tej samej porze przecież...

    dlaczego Ci ludzie maja cierpieć przez taki quest ?

    tak, sa gracze którzy loguja sie w nocnych godzinach ;]
    takich graczy znajdzie się tyle żeby zrobić kilka drużyn

  3. #33
    Warrior Master
    Konto usunięte
    Hehe pomysł bardzo mi się podoba Szczególnie ta 1 część z drużyną wkońcu drużyna się na coś przyda .

  4. #34
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    aiszek wiem o tym, ale powtarzam-to nie wynika z tego, ze nie da sie przejsc samemu tam, tylko dlatego, ze Ci gracze sa za slabi na szkielety (pojedynczo).

    A tutaj poprostu musieliby chodzic razem, bo przykladowo pierwszym atakiem potworka byloby skamienienie (bez chybienia).

  5. #35
    Hei
    Konto usunięte
    Zapoznałem się z tematem, nie w stu procentach, ale mam ogólne pojęcie o co chodzi.
    Uważam, że pomysł Mity jest bardzo dobry, należy go wprowadzić... ale czy nie jest on ... pracochłonny? to znaczy... nie żebym to ja miał wykonać tego questa, ale ja widzę inną, prostszą solucję.

    Proponuję na przykład bossa, który byłby nie do pokonania w pojedynkę, a który nie byłby gryfo-podobnym... według mnie należy po prostu zrobić potwora z duuużo większą ilością hp, niż te, które mają obecnie... dajmy na to - 30k? Według mnie własnie przez małą ilość HP, praktycznie każdy boss (z nielicznymi wyjątkami) drużynowy jest właściwie bossem do solowania, a chyba tak być nie powinno ?
    Rozważmy plusy i minusy tego..
    + Trzeba by było go 'rozwalać' w kilka osób, w pojedynkę po prostu nie starczyło by mixów.
    + Mniej roboty dla twórców z robieniem całej potężnej lokacji oraz głowienia się, gdzie by ją wsadzić w istniejącym już koncepcie mapy.
    + Jakieś urozmaicenie ?
    - Walki trwały by kilka razy dłużej... ale jak by spojrzeć na to z innej strony, to tak wychodzi na to samo jeśli by odjąć drogę fatygowania się, walk z innymi potworami itp. itp. itp.

    Można także połączyć pomysł Mity z tymi 'herezjami', które ja teraz wypisuję, wyszła by bomba ... Takie jest moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Hei ; 04-07-2011 o 00:02

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Idea pomysły jest taka sama jak moja, czyli zadanie dla teamu, a w jaki sposób je wykonają to juz nie ważne, aby działało i było fajne
    moga wykonać w mój dośc skomplikowany, ale i ciekawy sposób, albo w twój prostszy, żeby dać bossa który miałby duzo hp

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •