Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: lokacje do walk drużynowych

  1. #16
    Felix
    Konto usunięte
    Świetny pomysł , też podpisuję się pod Nerusem i jak najbardziej jestem za wprowadzeniem go. W tej wersji gry jest wiele ciekawych pomysłów, choćby mini bossy, które są główną atrakcją mfo3 .
    Myślę ,że nie ma minusów tego pomysłu. Co do Twojej wypowiedzi Mita
    - nieco zdenerwowani mogą być gracze którzy czas chcieli poświęcić na wbijaniu 5 postaci na max lvl, teraz będa musieli albo bić 41, albo dogadac sie z kimś kto będzie miał 41lvl
    Myślę ,że to zadziała jedynie na korzyść graczy. Odstępy w upkach są dość duże, dlatego każdy będzie miał spokojnie czas na dobicie nawet kilku innych "podopiecznych " i po części skończy się narzekanie na nudę.
    Jedyny defekt jaki mozna mu zarzucić to dodatkowa praca dla Administracji , jednak od tego jest gra, żeby się rozwijać .
    Głosujcie ludzie, dziwię się, że tak mało osób się wypowiada na ten temat, idea kapitalna . Gratulacje Mita !

  2. #17
    iBulwiaseK
    Konto usunięte
    Dla mnie dobry pomysł. Urozmaici grę.

  3. #18
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Co do propozycji 2.
    Jak najbardziej za. Po wbiciu "limitu" lvlowego przydałby się jakiś "zachęcacz", aby kontynuować grę
    Ostatnio edytowane przez MaX Zino ; 03-07-2011 o 13:02

  4. #19
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Biedni ci który chcą polegać tylko i wyłącznie na sobie w grze i nie mają drużyny

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Tylko mi się wydaje, że jeżeli ten upek będzie do 40lvl to nie powinny być wprowadzane żadne mikstury leczące bo jest tego sporo. Co do tej mikstury od 41lvl, odstawała by ona strasznie od szablonu(wszystko można używać od danego lvl podzielnego przez 5) .
    Moim zdaniem mogło by być tak jak w v2 z bossem "Żołnierz Devos2" którego można zaatakować dopiero od 80 lvl. Tak przy tej lokacji mógł by być jakiś NPC który by wpuszczał tylko postacie z level'em 41 lub wyższym


    jesli chciałoby sie ubić tego bossa z którego leciałyby pewnie jakieś lepsze zwoje/itemy/mixy to trzeba by było wyłożyć trochę na mikstury;]
    Te lepsze zwoje/itemy/mixy od którego by były lvl'a? Bo jak by miały być lepsze to chyba od 41 :P

  6. #21
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Biedni ci który chcą polegać tylko i wyłącznie na sobie w grze i nie mają drużyny
    Dokładnie

    Ja tam wolę bić bossy odnawialne samodzielnie (o ile można np. kobra, ogr). Przynajmniej cały drop jest mój.
    A co do propozycji numer 1. Może wprowadzić by grupy (max. 4 osoby), które funkcjonowałyby jak drużyna, ale walczyć można by było z nią tylko z potworami lub bossami. Za utworzenie grupy płaciłoby się np. symboliczne 1k za 1h istnienia

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Te lepsze zwoje/itemy/mixy od którego by były lvl'a? Bo jak by miały być lepsze to chyba od 41 :P
    w następnej części fabuły pewnie dojda jakieś zaklecia czy zdolności, te lepsze z nich mogłyby wypadać właśnie z tego bossa

    Tylko mi się wydaje, że jeżeli ten upek będzie do 40lvl to nie powinny być wprowadzane żadne mikstury leczące bo jest tego sporo. Co do tej mikstury od 41lvl, odstawała by ona strasznie od szablonu(wszystko można używać od danego lvl podzielnego przez 5) .
    ta mikstura byłaby tylko po to zeby tam expić/dostać sie, mogłaby być potraktowana jako quest item leczyłaby tylko ze statusu ;]

    Biedni ci który chcą polegać tylko i wyłącznie na sobie w grze i nie mają drużyny
    gra zespołowa jest lepsza od samotnej, mfo jest online, a nie na płytce tylko w single playerze
    świadomość że jest się potrzebnym i że inni sa potrzebni tobie do gry tylko bardziej zachęca do niej

  8. #23
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Pomysl fajny, niektorych graczy wrecz zmusiloby (raczej skusiloby) do wspolpracy, bo granie w druzynie jest jak najbardziej oplacalne.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    jest już taki quest ze smokiem mroku że w drużynach się szło na smoka, brakuje takiej współpracy drużyny w dalszej części gry

  10. #25
    El Fortuno
    Konto usunięte
    To nie drużyna pierścienia tylko mf można wprowadzić takiego bosa drużynowego ale nie z trudną droga do niego tylko żeby on był jakiś mocniejszy :P ogólnie wszystkie bosy oprócz gryfa można pokonać samotnie :P ile nowych przyjaźni by się nawiązało dzięki temu boss'u " pójdziesz ze mna na bossa ? bez Ciebie sobie nie poradzę "

  11. #26
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Nerus, ale do smoka idzie dojsc samemu, do takiego bossa wrecz trzeba by bylo isc z druzyna.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    a czy chodzi wam o team w ktorym ktos? jest czy ogolnie o 4 osoby tworzace team z roznych teamow/bez teamu?
    na takiego bosa ?
    bo jak z tego samego teamu to u niektórych cienko to widze...nie kazdy gra o tej samej porze przecież...
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Biedni ci który chcą polegać tylko i wyłącznie na sobie w grze i nie mają drużyny
    dlaczego Ci ludzie maja cierpieć przez taki quest ?

  13. #28
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    czemu mają niby cierpieć? to będzie quest poboczny nie każdy będzie musiał go przechodzić

  14. #29
    El Fortuno
    Konto usunięte
    ale jak by wypadał jakiś dobry ekwipunek to będą cierpieć bo nie bedą mogli go zdobyć po prostu trzeba mieć towarzyszy gry i lepiej żeby każdy miał tam z kilku

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    @Jaskier

    Do smoka mroku chodzą 12-14lvl po 3 w teamie, aż to fajnie wygląda Jest opcja "śledz" o której mało kto wie.
    A Nerusowi chodziło o przypadek z testów, kiedy grę testowały osoby które ukończyły fabułę w v2, i tam ludzie dochodzili drużynowo

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •