Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Sortowanie Raportów [Karty]

  1. #1
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165

    Sortowanie Raportów [Karty]

    Witam.
    Proponuję, aby w raportach dodano osobne sortowanie dla Kart. Bijąc np Syreny, które dropią mikstury many, nie wiemy, kiedy dropnęła nam karta, kiedy chcemy dodać tą walkę do ulubionych.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    To już lepsze by było powiadomienie o zdobyciu karty. Było coś takiego proponowane.

  3. #3
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To już lepsze by było powiadomienie o zdobyciu karty. Było coś takiego proponowane.
    Nie widziałem takiej propozycji (lub nie pamiętam jej) ale to też byłoby dobre.

  4. #4
    Wyszukiwanie po przedmiocie też byłoby dobre.

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem za, często w potworach które dropią inne przedmioty i mam ich kartę nie mogę znaleźć tego raportu.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Zazwyczaj podczas walk z Duchami Zjawy bardzo często zdarza się sytuacja taka, która daje utrudnienie ze znalezieniem karty, mimo tego, że Zagubione Dusze mają szanse 100% na drop z tych potworków. Powinna być dodana zakładka w raportach ,,Karty'', gdzie pokazuje różne karty zdobyte podczas walk z potworami, minibossami oraz z potworami unikatowymi. Jestem na ,,Tak''.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Jesli to wejdzie to niech wejdzie razem z karta uzbrojenie bo same karty to tylko dla niektorych osob sie przydadza.

  8. #8
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Jesli to wejdzie to niech wejdzie razem z karta uzbrojenie bo same karty to tylko dla niektorych osob sie przydadza.
    W sumie to można zrobić osobną wyszukiwarkę w raportach, która można podzielić na różne kategorie (np. wyszukiwanie poprzez nazwę).

  9. #9
    Łukasz
    Konto usunięte
    jestem na tak wiele razy po prostu rezygnuje z szukania takiego raportu bonp. nie moge go znaleźć.
    Ułatwiło by to gre tz. kolekcjonerom kart.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Przydałoby się.

  11. #11
    Lepsze powiadomienie o dropie karty. Didatkowo pokusilbym sie także na podobny komunikat w przypadku wyszkolenia gemu na wyzszy poziom.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Nawet jeśli zostanie zaakceptowane to wejdzie dopiero za lat 5,albo i wcale nie wejdzie.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Lepsze powiadomienie o dropie karty. Didatkowo pokusilbym sie także na podobny komunikat w przypadku wyszkolenia gemu na wyzszy poziom.
    Zgadzam się, chociaż po prostu wyszukiwarka raczej by wystarczyła.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Czy jest szansa na zrealizowanie tego ? przydałoby się

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    52
    Jestem na tak i za wyszukiwarka kart jak i uzbrojenia jednakże dotyczyło by tylko możliwości sprawdzania tego przez gracza własnego konta nie obcych.
    Dlaczego? Zaraz sprawdzano by kto wydropił jakie eq i była by próba kupowania tych z lepszymi bonusami.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •