Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Odzyskanie postaci.

  1. #1
    Erak
    Konto usunięte

    Smutny Odzyskanie postaci.

    Grałem magiem z poziomem 40-50 (jego nazwy niestety nie pamiętam),
    Przestałem grać i o wszystkim zapomniałem.
    Dziś wchodzę na MFO3, ponieważ zachciałem pograć i próbuje się zalogować lecz pokazuje błędny login lub hasło.
    Hasło znam na 100% lecz nie pamiętam loginu.

    Czy jest możliwość, żeby administrator przypomniał mi tylko i wyłącznie login do konta? Jedna z postaci która jest na tym koncie ma nick: kufi Nazwa:  Bez tytułu.png
Wyświetleń: 278
Rozmiar:  90.5 KB
    lecz gdy wyszukałem go zauważyłem że ostatnio online był dzisiaj, czyli ktoś na nim gra. (mail miałem podany lecz pokazuje, że nie był podany więc nie mogę zresetować hasła i na mailu zobaczyć jaki był login)



    -----------------------------------



    Tak samo mój brat zapomniał, tylko że szybciej zakończył grę, jego główną postacią był Ogienek.
    Nazwa:  ogienek.png
Wyświetleń: 272
Rozmiar:  81.7 KB
    Tak samo jak ja nie pamięta loginu i hasła, a sytuacja z mailem wygląda tak samo.
    Ostatnio edytowane przez Erak ; 20-08-2017 o 19:05

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Jest jeden problem, tej postaci z 40-50 poziomem nie ma, jest tylko kufi.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Ja widziałem temat taki,że po jakimś miesiącu neigrania na postaci danej usuwają administratorzy konto . I takie nieaktywne usunęli .

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Byłeś nieaktywny dłużej niż rok i usunęło ci konto za nieaktywność. Nie ma możliwości przywrócenia tego konta.

    A twój brat musi się zgłosić na forum do admina Tomiego ze wszystkimi informacjami które wie na temat tego konta.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •