Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: Kolega112999 nagrywa :D

  1. #16
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Ty masz jakąś wadę wymowy czy jak? Ps. 10 odcinek i 19 poziom?

  2. #17
    Bombur z Morii
    Konto usunięte
    Tak mam wadę wymowy. Poza tym już expie poza odcinkami, więc się nie martw.

  3. #18
    Nooowik
    Konto usunięte
    bardzo fajny filmik, podoba mi się.

  4. #19
    Bombur z Morii
    Konto usunięte
    Dzięki. Dzisiaj będzie kolejna wzuta na kanał. Być może z expieniem, jak nie to pojawi się na dniach

  5. #20
    Cytat Napisał Bombur z Morii Zobacz post
    Dzięki. Dzisiaj będzie kolejna wzuta na kanał. Być może z expieniem, jak nie to pojawi się na dniach
    Przyśpiesz, normalnie do devos powinieneś dotrzeć w parę miesięcy, w tym tempie zajmie Ci to naście lat

    (12 lvl wbija się na pierwszym zalogowaniu)

  6. #21
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Przyśpiesz, normalnie do devos powinieneś dotrzeć w parę miesięcy, w tym tempie zajmie Ci to naście lat

    (12 lvl wbija się na pierwszym zalogowaniu)
    Może akurat wbije 65 i zdąży jeszcze dreptać po świeżym śniegu Nordii.

  7. #22
    Bombur z Morii
    Konto usunięte
    Teraz widzie, że źle sformułowałem poprzednią wypowiedz. Miałem na myśli, że dzisiaj będzie kolejny odcinek z fabuły, a poza tym wzuce - być może - dodatek (osobny odcinek) z moim expieniem

  8. #23
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Bombur z Morii Zobacz post
    Teraz widzie, że źle sformułowałem poprzednią wypowiedz. Miałem na myśli, że dzisiaj będzie kolejny odcinek z fabuły, a poza tym wzuce - być może - dodatek (osobny odcinek) z moim expieniem
    Mimo to za wolno expisz. Dziennie masz 400 energii (przy wchodzeniu raz dziennie to będzie 200), a poziom wbijasz wolniej, niż ja, expiąc na wróżkach.

  9. #24
    Bombur z Morii
    Konto usunięte
    https://www.youtube.com/watch?v=Ovlg...S71TW&index=12 A o to 11 odcinek z serii

    Poza tym odcinki z tej serii będą po 1 na dzień + dodatki gdzie expie będą od czasu do czasu, poza tym mój lvn widoczny na odcinkach ciut się różni o obecnego. Jak nie wierzysz, sprawdz mnie pod nickiem Bomburek

  10. #25
    Polecam nagrywac OBS, wytnij sobie scenke, bo po co cala przegladarke nagrywac + z OBS dostaniesz lepsza jakosc.

    Z zyciem troche, bo wydajesz sie jaks smutny :<

  11. #26
    Bombur z Morii
    Konto usunięte
    Nagrywam od około 6 odc w obs, pozatym komp idzie do naprawy, więc chwilowo odcinków nie będzie :/

    Edit:
    A to, że wydaje się smutny, oznacza, że nie umiem jeszcze się porządnie rozgadać
    Ostatnio edytowane przez Bombur z Morii ; 29-08-2017 o 13:10

  12. #27
    Bombur z Morii
    Konto usunięte
    https://www.youtube.com/watch?v=7DFB...S71TW&index=13 Odc. 12
    https://www.youtube.com/watch?v=qq0x...S71TW&index=14 Odc. 13

    Jako, że sam naprawiłem mojego kompa jako tako, na ile umiałem, wczoraj wieczorem wstawiłem 2 odcinki, dzisiaj będą kolejne 2, żeby wynagrodzić Wam, to, że mnie nie było na kanale

  13. #28
    Wszystko spoko, tylko nie potrafię zrozumieć około połowy słów wypowiedzianych przez Ciebie na nagraniu.

  14. #29
    Bombur z Morii
    Konto usunięte
    Ach ta moja wada wymowy Ale i tak jest znacznie lepiej niż w przedszkolu, wtedy to kompletnie miałem własny język

  15. #30
    Bombur z Morii
    Konto usunięte

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •