Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Podejrzane ewidentne przelewanie pieniędzy

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Podejrzane ewidentne przelewanie pieniędzy

    Nazwa:  Bez*tytułu.png
Wyświetleń: 199
Rozmiar:  172.0 KB

    Jak w temacie. Właśnie sprawdzałem stan golda u różnych postaci, gdy nagle zobaczyłem coś takiego. Zanim zrobiłem screena, był tu tylko Robaczek, wróciłem się, patrzę, jest ich dwóch. Teraz Robaczek już zniknął, nie zmienia to jednak faktu, że to zmiana miejsca w goldzie o 10k. Podejrzewam, że ktoś się bawi w multi konta. Nie wiem, gdzie to zamieścić, ale myślę, że tu będzie okej.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Przewinąłem aż na miejsca z których spadli (5000+) i wychodzi, że mieli tylko ok. 70k golda. Może wydali to po prostu na naprawę/potki?

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Może tak, jednakże dziwnie udało mu się wydać wszystko, poza 1 sztuką złota. Wygląda mi to na przelanie pieniędzy handlem.
    Podatek się wcisnął w ten sposób, że nie mógł pozbyć się tej jednej sztuki złota. Z resztą chyba się nie spodziewałeś, że na multikoncie ktoś będzie miał miliony złota? Multi konta to zazwyczaj farmy, czyli zbiera się plony z nich, gdy tylko jako takie będą. Założę się, że to multikonto teraz przestanie być aktywne.
    W sumie tak przeglądam złoto dalej, na 14 miejscu w rankingu złota jest KesiL. Pierwszy poziom, "gra" od jakichś 2 miesięcy, a tak właściwie nie gra, tylko jest kontem słupem. Tomi mówił, że takie coś będzie banowane.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 28-07-2017 o 17:34

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    W sumie tak przeglądam złoto dalej, na 14 miejscu w rankingu złota jest KesiL. Pierwszy poziom, "gra" od jakichś 2 miesięcy, a tak właściwie nie gra, tylko jest kontem słupem. Tomi mówił, że takie coś będzie banowane.
    Lord Of Life (czyli multi konto Hitera) usunął postacie z konta.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Te dowody wskazują na to że może być nielegalne finansowanie "zewnętrzne", ale to potwierdzić może tylko admin, ale chyba i tak mało z tego coś wyniknie.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    A może włożyli do depozytu

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    A może włożyli do depozytu
    depozyt też się liczy do rankingu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •