Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Pappenheimer

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Pappenheimer

    Skoro astralny mieczyk w rękach deferów został osłabiony, to może mieczyk rapiera (który IMO był pierwowzorem astralnego, ale był zbyt op dla graczy, więc nadano limit 200 hp) też zmienić, by deferzy mieli z nim szanse? Mam na myśli ustawienie zmniejszającego się bonusu z 12% do 3%.

  2. #2
    Falafel
    Konto usunięte
    Moim zdaniem pomysł dobry ale to znacznie osłabi gustawa rapiera.
    Ostatnio edytowane przez Falafel ; 18-06-2017 o 09:34

  3. #3
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Oczywiście, że na nie. Gustaw nie jest jakimś specjalnie trudnym przeciwnikiem gdy wiemy co ubrać. A tak mocne osłabienie spowoduje, że każdy będzie w stanie go pokonać jeszcze łatwiej.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Oczywiście, że na nie. Gustaw nie jest jakimś specjalnie trudnym przeciwnikiem gdy wiemy co ubrać. A tak mocne osłabienie spowoduje, że każdy będzie w stanie go pokonać jeszcze łatwiej.
    Kto mówi, że to musi go osłabić? Można mu wydłużyć "czas osłabienia" broni do np. 100 tur. Chodzi mi o to, by jedyną taktyką nie były uniki i hiterzenie na dublu, by się nie wyleczył, tylko by deferzy, którzy dadzą radę wytrzymać te 100 tur, też mogli go pokonać.

    Do tego kiedy Mythrilowa była wzmacniana z 10 do 25%, to rózgę Necrona też wzmocniono. Czyli jak bonus jest za słaby, to op potworowi też się go wzmacnia, ale jak jest za silny (czyt. np. drenaż szybkości, czy też odnawianie brakujących hp), to się go osłabia tylko graczom...

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    A jakie powiązanie ma Astralny Miecz z Rapierem?

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    A jakie powiązanie ma Astralny Miecz z Rapierem?
    A Mythrilowa Różdżka i Różdżka Necrona?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    A jakie powiązanie ma Astralny Miecz z Rapierem?
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    A Mythrilowa Różdżka i Różdżka Necrona?
    O właśnie takie, jak te rózgi.

  8. #8
    Z tego co pamiętam Król góry mial osobny temat? https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C3%B3ry/page64 czyżby to?

    może nie jestem na bieżąco, ale wydaje mi się, że event zbyt dziki i dynamiczny, żeby wrzucać takie propozycje jako osobne tematy

    jesli się mylę to pw
    zamykam
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Z tego co pamiętam Król góry mial osobny temat? https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C3%B3ry/page64 czyżby to?

    może nie jestem na bieżąco, ale wydaje mi się, że event zbyt dziki i dynamiczny, żeby wrzucać takie propozycje jako osobne tematy

    jesli się mylę to pw
    zamykam
    Nie żeby coś, ale co to ma wspólnego z KG, że zamykasz? xD
    ***** ***

  10. #10
    ło Panowie, sorki, myślałem, że to jakiś królogórowy wymysł
    xani, Fannindel, Nattat, GoldenkoPL, Kim Chi dzięki za wyprowadzenie z błędu

    otwarte

    a i co do propozycji, ten boss z tego co wiem miał być prawie niepokonywalny w Devos. wątpię żeby MoP chciał go osłabiać, a wymogu żeby był równie łatwy dla wszystki builidów i profesji nie ma
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 12-07-2017 o 00:52
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    A Mythrilowa Różdżka i Różdżka Necrona?
    Nie ma powiązania. To, że wzmocniono Rózgę Necrona wynikało tylko z tego, że zaklęcie użyte przez Necrona było za słabe w porównaniu do zdolności - więc zbuffowano zaklęcia.

    To że cokolwiek zmieniono w Astralnym nie powinno w ogóle obchodzić Rapiera. On jest zbalansowany pod obecną pasywkę miecza - po co z tym mieszać?

    P.S. Pappenheimer to nie jest pierwotna zdolność Astralnego - bo ten u Rapiera ma cap wynoszący ilość dmg zadanych.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie ma powiązania. To, że wzmocniono Rózgę Necrona wynikało tylko z tego, że zaklęcie użyte przez Necrona było za słabe w porównaniu do zdolności - więc zbuffowano zaklęcia.

    To że cokolwiek zmieniono w Astralnym nie powinno w ogóle obchodzić Rapiera. On jest zbalansowany pod obecną pasywkę miecza - po co z tym mieszać?

    P.S. Pappenheimer to nie jest pierwotna zdolność Astralnego - bo ten u Rapiera ma cap wynoszący ilość dmg zadanych.
    Akurat wzmocniono je obie w tym samym czasie.

    Ale nie jest zbalansowany pod deferów.

    Nie powiedziałem, że to pierwotna zdolność astralnego, tylko pierwowzór, czyli taka mniej zbalansowana w rękach graczy wersja poprzedniej wersji astralnego, która nie trafiła do gry, bo została zbalansowana.

  13. #13
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie ma powiązania. To, że wzmocniono Rózgę Necrona wynikało tylko z tego, że zaklęcie użyte przez Necrona było za słabe w porównaniu do zdolności - więc zbuffowano zaklęcia.

    To że cokolwiek zmieniono w Astralnym nie powinno w ogóle obchodzić Rapiera. On jest zbalansowany pod obecną pasywkę miecza - po co z tym mieszać?

    P.S. Pappenheimer to nie jest pierwotna zdolność Astralnego - bo ten u Rapiera ma cap wynoszący ilość dmg zadanych.
    Z tego co pamiętam Astralny również nie może dodać więcej niż 100% dmga - widziałem na KG jak ktoś walił Astralnym w boską tarczę i walnął 12 hp mając ok. 50% i dodało mu 12hp.

    A co do propozycji, jestem za. Mam obecnie 31 lucka i musiałbym zrobić resa by zabić Gustawa, a tak może bym ustał jakiś czas i ubił Rapiera.

  14. #14
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A co do propozycji, jestem za. Mam obecnie 31 lucka i musiałbym zrobić resa by zabić Gustawa, a tak może bym ustał jakiś czas i ubił Rapiera.
    To załóż dodatek.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    A co do propozycji, jestem za. Mam obecnie 31 lucka i musiałbym zrobić resa by zabić Gustawa, a tak może bym ustał jakiś czas i ubił Rapiera.
    Czarcia Rózga + Czarci Hełm + Pajęcza Zbroja + Czarcie Buty + Krzyż Zwycięzcy.
    Jak wszystko masz +6 (+6 to zakładany + chyba) z sensownym rozkładem, to z 4 gemami uników (pozostają 4 sloty - a jak założysz Czarcią to 5) masz 40% uników (13 buty, 5 hełm, 10 krzyż, 12 gemy to i tak plan minimum) i 200 lucka przy sensownym defie - przy Twojej bazie chyba nawet Astralna/Czarcia dobrze gra.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •