Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 69

Temat: Ograniczenie rozdzki garudziej

  1. #31
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Trudno wierzyć osobie, która nie potrafi jednego słowa napisać poprawnie.
    Co ty do mnie sapiesz?

  2. #32
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Co ty do mnie sapiesz?
    Może wziąść sobie DOWOLNA rozdzke w dowolnym czasie
    I nie mów, że ci się zdarzyło. Jak się zdarza, to się włącza autokorektę. Przez takie coś łatwo można stracić na wiarygodności, co w moich oczach ci się udało.

  3. #33
    Bez personalnych ataków
    Według mnie ta różdżka powinna być bezużyteczna w pvp na 65lvlu, a nie jest. Trzeba pamiętać również że możliwe jest jej używanie przez wojownika chociaż ciężej o zastatusowanie przeciwnika.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #34
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał HaTsOnX Zobacz post
    A skąd możesz wiedzieć, że przeciwnik akurat weźmie różdżkę garudy?
    Pewności nigdy nie mam, ale po pewnym okresie walk pvp nabieram trochę doświadczenia, poznaję taktyki swoich przeciwników nie tylko sam z nimi walcząc, ale ponadto oglądając raprorty ich walk z innymi osobami i w ten sposób przewiduję, czego się mogę spodziewać. W tamtym okresie prawie zawsze miałeś prof pod różgę garudę i dlatego po pewnym czasie za każdym razem jak walczyliśmy zwiększałem sobie hp, używając perłowych spinek, żeby ustać te 2 ciosy fizyczne.

    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Powinno to być zmienione bo tak po prostu nie moze byc. Mag ma obecnie taki zakres tych super ataków że głowa mała. Astralna, garu, odbicie, klujacy pocisk, gniewny.. a woj? Jedynie psioniczny atak więc nie ma za dużego pola do popisu jeśli chce zaskoczyc.
    Naprawdę myślisz, że mag nie może paść od odbicia? Może paść i to znacznie łatwiej niż woj, bo mało osób wpada na pomysł, aby odbijać kłujaki, czy kamienie, więc sporo magów się tego nie spodziewa. Cios fizyczny z astralnej też można odbić. Tak samo dobitka krytycznym ciosem również może zaskoczyć, więc nie wiem, czemu nie masz za dużego pola do popisu.
    Ostatnio edytowane przez Vanitas ; 17-06-2017 o 00:51

  5. #35
    Jakies zboczenie zawodowe? Te humanistki sie mnoza jak kroliki. Myslisz, ze jak wiesz co to przydawka to jestes lepsza? Zenada, powiedz mi co to całka?

  6. #36
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Co ty do mnie sapiesz?
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    I nie mów, że ci się zdarzyło. Jak się zdarza, to się włącza autokorektę. Przez takie coś łatwo można stracić na wiarygodności, co w moich oczach ci się udało.
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Jakies zboczenie zawodowe? Te humanistki sie mnoza jak kroliki. Myslisz, ze jak wiesz co to przydawka to jestes lepsza? Zenada, powiedz mi co to całka?
    Jeszcze jeden post w tym stylu i obydwoje będziecie na przymusowym odpoczynku, niezależnie od przynależności humanistycznej/matematycznej.
    Bididididid!

  7. #37
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem na nie. Ciężko jakoś sensownie zaskoczyć Garudzią, równie silna jak Naturalizacja, tylko że Naturala marnuje 1 slot, a Garudzia go i sporo stat (i możesz chybić) - dodatkowo sądze że na 80 lvlu z powodu capa na 60 (czyli 20 lvli) będzie useless, a upek ma podobno być niebawem.

    Dzięki admin że to zacytowałeś bo bym nie wyłapał takich kwiatków xD
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 17-06-2017 o 03:17

  8. #38
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Nie ma kontry na garudzią różdżkę? Rękawice Statusów, czemu woje tego nie używają skoro działa mniej więcej tak samo jak garudzia i jest dobrą kontra na nią?

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Można przeczekanie dać i czekać aż miną statusy?

  10. #40
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Dać możliwość obrony innej niż przy pomocy zdolek. Wejdzie klatwa i kaput. Moja propozycja, zeby ten kosmiczny atak rzedu i 1800 obrazen byl normalnym fizykiem, dzieki czemu dzialalaby oslona. Obecnie ten bonus jak i z astralnej jest totalnie z dupy (swoja droga dlaczego wojowie raczeni są bonusowymi ochłapami?)
    propozycja prawdopodobnie nie ma szans na zrealizowanie w tej formie, zdolność miała mieć stałą wartość obrażeń uzależnioną od ilości statusów

    Co jakby ustawić obrażenia ze zdolności na sztywno, czyli +300 za każdy status? na 65 lvlu obrażenia wynoszą chyba 360 na status, czyli jakby garudziarzowi udało się narzucić 5 statusów to na 65lvlu zabierałby 1,5k zamiast 1,8k, a przy 4 obrywałoby się 1200 zamiast 1440.

    Może drobiazg, ale ułatwiłby wybronienie się, szczególnie patrząc na podwójne tury: 2x trafiony przy 4 statusach = 2400 zamiast 2880

    mnie osobiście by to satysfakcjonowało
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #41
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    Można przeczekanie dać i czekać aż miną statusy?
    A jak dasz przeczekanie, mając klątwę? Jak nie ma klątwy, to zawsze można siebie znormować, bo mało kto bierze czek do pvp, a norme ma każdy.

  12. #42
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    Można przeczekanie dać i czekać aż miną statusy?
    Super rozwiązanie, dzięki, w takim razie temat do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 26-09-2018 o 00:08

  13. #43
    Oczywiscie slowa Kim Chi to ironia. Byla mowa o tym, ze osoba ma klatwe przez nia cale zamieszanie, gdyby nie ona to spokojnie czek, paralizator albo norma.

  14. #44
    Dzieci prosze o zasloniecie oczu na czas moich epitetów:

    https://mfo3.pl/r/b6d26cd17

  15. #45
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Mogę lekko obniżyć przelicznik obrażeń za status i/lub ustawić ograniczenie na 50-55lv (obecnie jej siła wzrasta do 60 lv, tj. max wynosi 6*60 obrażeń = 360 na status)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •