Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 69

Temat: Ograniczenie rozdzki garudziej

  1. #1

    Ograniczenie rozdzki garudziej

    Dać możliwość obrony innej niż przy pomocy zdolek. Wejdzie klatwa i kaput. Moja propozycja, zeby ten kosmiczny atak rzedu i 1800 obrazen byl normalnym fizykiem, dzieki czemu dzialalaby oslona. Obecnie ten bonus jak i z astralnej jest totalnie z dupy (swoja droga dlaczego wojowie raczeni są bonusowymi ochłapami?)

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Za.

  3. #3
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Przecież różdżka garudy jest zależna od statusów a nie od defa. Głupi pomysł.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał HaTsOnX Zobacz post
    Przecież różdżka garudy jest zależna od statusów a nie od defa. Głupi pomysł.
    To nie jest głupi pomysł. To nie obrona (statystyka) ma obniżać obrażenia, a Bariera (status).

    Teraz nie ma możliwości chronić się przed Różdżką Garudy/Astralną Różdżką.

  5. #5
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Ale wiecie, że efekt Różdżki Garudy jest po to, aby "ukarać" graczy używających m.in. osłonę. Na nie.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Ale wiecie, że efekt Różdżki Garudy jest po to, aby "ukarać" graczy używających m.in. osłonę. Na nie.
    No i nadal będzie karał.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Za.
    Przy okazji te różdzki jak ktoś ma mało hp a dużo statusów zabiją na hita?

  8. #8
    No wyobraz sobie ze walcze 69lv przeciwko 65 i majac z 4 czy 5 statusow zadaje te 1800. Gosc ma przyspieszenie na start. 2 tury jego i pa (zakladajac ze wejdzie klatwa ale zazwyczaj wchodzi)

  9. #9
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Teraz nie ma możliwości chronić się przed Różdżką Garudy/Astralną Różdżką.
    Ależ da się. Zwiększając hp do 4,2 k poprzez użycie perłowych spinek i kilku gemów hp. Wtedy przeciwnik nie da rady dobić garudzią nawet na dublu, bo obrażenia są stałe.

    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    No wyobraz sobie ze walcze 69lv przeciwko 65 i majac z 4 czy 5 statusow zadaje te 1800. Gosc ma przyspieszenie na start. 2 tury jego i pa (zakladajac ze wejdzie klatwa ale zazwyczaj wchodzi)
    1800*2 = 3600. Z perłowymi spinkami +6 i gemami hp spokojnie ustoisz, a potem z łatwością dobijesz przeciwnika.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    No kubaz niezly jestes, masz z bazy okolo 60 pkt przewagi i od razu jak cos wykombinowalem zeby cie zabic bo na poty nie mam szans to od razu placzesz na forum XD

  11. #11
    Nie chodzi o to czy jestem dobry czy niedobry. Ewidentnie jest tu cos skopane skoro w 3 turach mozna rozjechac kogos z taka roznica leveli. Nie takie chyba bylo zamierzenie przy jej wprowadzaniu

  12. #12
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Ależ da się. Zwiększając hp do 4,2 k poprzez użycie perłowych spinek i kilku gemów hp. Wtedy przeciwnik nie da rady dobić garudzią nawet na dublu, bo obrażenia są stałe.
    I w ten sposób nie wygra reszty walki.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    masz z bazy okolo 60 pkt przewagi
    Ja was bardzo proszę. Soad wam wmówił, że do każdej przewagi należy wliczać 50% bonusu z gemów i zawsze tak liczycie. Nie każdy ubiera 10x gem speeda (przy gemach 2, jest to 9 gemów by wyciągnąć 50%). Póki nie można nosić po 15 gemów, jeszcze dużo osób nie będzie używać gemów po 50% bo często jest to nieopłacalne.

    Po prostu zwracam uwagę, bo strasznie mnie to boli w oczy.

  14. #14
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    I w ten sposób nie wygra reszty walki.
    Dlaczego nie wygra? Przecież jak ktoś jest ubrany pod garudzią, to prawie w ogóle nie ma ataku i mp. https://mfo3.pl/r/b9d8ef20b - przykładowa walka, w której wygrałem ze zwiększonym hp, jak przeciwnik bił garudzią. Najważniejsze to wiedzieć, czego się można spodziewać i być na to przygotowanym, wtedy można łatwo wygrać.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Nie chodzi o to czy jestem dobry czy niedobry. Ewidentnie jest tu cos skopane skoro w 3 turach mozna rozjechac kogos z taka roznica leveli. Nie takie chyba bylo zamierzenie przy jej wprowadzaniu
    Nie jestes dobry skoro nie umiesz sobie poradzic z jednym itemem tylko masz 4lv wiecej ktore daja ci statystyki.
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Ja was bardzo proszę. Soad wam wmówił, że do każdej przewagi należy wliczać 50% bonusu z gemów i zawsze tak liczycie. Nie każdy ubiera 10x gem speeda (przy gemach 2, jest to 9 gemów by wyciągnąć 50%). Póki nie można nosić po 15 gemów, jeszcze dużo osób nie będzie używać gemów po 50% bo często jest to nieopłacalne.

    Po prostu zwracam uwagę, bo strasznie mnie to boli w oczy.
    Co za roznica czy to 50 pkt czy 60 skoro i tak nie mam szans z taka przewaga punktowa ?

    Oczywiscie nic nie robcie z ta rozdzka bo nie jest ona przegieta tylko trzeba umiec sie przed nia obronic.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •