Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o propozycji wydłużenia czasu trwania tury na IŚ?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    34 61.82%
  • Przeciw

    21 38.18%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: +5s IŚ

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Jak komuś obecny czas całkowicie zawsze wystarcza to żadnej zmiany dla niego nie ma, bo wykona ruch w czasie którym chce. Dodatkowe 5s jest dla osób które mają słabszy komputer/internet/lagi, wielokrotnie miałem sytuację że zabrakło kilku sekund na ruch, a zrobienie skryptu na IŚ to bardzo trudne zadanie, bo trudno przewidzieć jaka walka nas czeka. Z pewnością spadnie odsetek walk z problemem gdzie jest wykonany ruch automatyczny, które najczęściej nie jest fajny, bo na IŚ trzeba walczyć z o wiele większym sprytem i inteligencją.

  2. #17
    Podbijam i linkuję też to: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...hlight=Prezent
    Niech chociaż będzie jakaś nagroda za pójście na to i bycie złapanym później przez jedną z dwóch grup.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    No z tym prezentem to bardzo spk, +5 sek tez

  4. #19
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    2 x TAK

    bo obie propozycje są potrzebne.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Podbijam i linkuję też to: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...hlight=Prezent
    Niech chociaż będzie jakaś nagroda za pójście na to i bycie złapanym później przez jedną z dwóch grup.
    Jestem wciąż za dodatkowym czasem, ale nie wiem czemu podbijasz temat o błędzie, skoro wytłumaczono już mapy'emu, że to nie jest błąd gry.

    PS Wciąż jestem za zmniejszeniem nagród za iś (usunięcie prezentów i zmniejszenie drastycznie dojarki mfów przez patologiczne grupy po kilkanaście osób)

  6. #21
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Jestem wciąż za dodatkowym czasem, ale nie wiem czemu podbijasz temat o błędzie, skoro wytłumaczono już mapy'emu, że to nie jest błąd gry.

    PS Wciąż jestem za zmniejszeniem nagród za iś (usunięcie prezentów i zmniejszenie drastycznie dojarki mfów przez patologiczne grupy po kilkanaście osób)
    Bo nie mogę znaleźć podobnego tematu z tą propozycją.
    Na kg też są prezenty za cykl czy coś w tym stylu więc tu mogłyby by być przyznawane od razu prezenty za walki.

  7. #22
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Bo nie mogę znaleźć podobnego tematu z tą propozycją.
    Na kg też są prezenty za cykl czy coś w tym stylu więc tu mogłyby by być przyznawane od razu prezenty za walki.
    Ależ cykl to co innego, niż walka. Gdyby za walkę na iś-ach dostawało się tylko żetony, tak jak na kg + wejście też by kosztowało 30k, to byłbym za. Jednakże na iś prezenty za walkę potrafią dać znacznie więcej, niż te chyba 10 żetonów na kg. Do tego iś łatwiej ustawić, niż kg, bo na kg można conajwyżej "kupić" wygraną u przeciwnika, a na iś wystarczy mieć swoją grupę i napadać we 2 jakichś randomów bez grupy. W ten sposób otrzymujemy 2 prezenty za 1 walkę, a na kg 1 "prezent" i to kosztem życia naszego "sojusznika"

  8. #23
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Ależ cykl to co innego, niż walka. Gdyby za walkę na iś-ach dostawało się tylko żetony, tak jak na kg + wejście też by kosztowało 30k, to byłbym za. Jednakże na iś prezenty za walkę potrafią dać znacznie więcej, niż te chyba 10 żetonów na kg. Do tego iś łatwiej ustawić, niż kg, bo na kg można conajwyżej "kupić" wygraną u przeciwnika, a na iś wystarczy mieć swoją grupę i napadać we 2 jakichś randomów bez grupy. W ten sposób otrzymujemy 2 prezenty za 1 walkę, a na kg 1 "prezent" i to kosztem życia naszego "sojusznika"
    Prezenty są też zależne od tego, czy walka była z przewagą liczebną, równa czy bez przewagi liczebnej + rodzajów nagród jest sporo(dwie stawki żetonowe, dwie stawki złota, przedmioty, uzbrojenie).
    Dodatkowo nie masz gwarantowanych nagród bo musisz jakąś walkę wygrać - o ile przy dużej ilości graczy obecny system nagród jest okej tak przy takiej liczbie graczy jaką mamy obecnie jest no nie fajny - a to też nie łatwe.
    Za sam udział w kg masz żetony, za udział w iś nie masz nic(a możesz jeszcze stracić).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •