Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Zamykanie karty

  1. #1
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76

    Zamykanie karty

    Uważam, to za błąd, otóż...
    Wiadomo, że jak klikamy analizę walki, to włącza się ona w nowej karcie.
    Ja mam taki problem (może nie tylko ja), że karta z analizą zamyka mi następną kartę i tym samym wskakuje na jej miejsce.
    Z czego to wynika, bo nie zawsze tak mam i czy da się coś z tym zrobić?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Karta z analizą "zamyka" poprzednie karty z analizą. Czyli jeśli otworzysz kartę z analizą, następnie zmienisz na niej adres, a potem otworzysz inną analizę, to ta nowa analiza otworzy się w tej samej karcie. Innego sposobu wywołania czegoś takiego nie znam.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Raczej błąd przeglądarki.
    Często tak mam, np. przy wchodzeniu na forum podmienia mi którąś z kart, zamiast otworzyć nową.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Karta z analizą "zamyka" poprzednie karty z analizą. Czyli jeśli otworzysz kartę z analizą, następnie zmienisz na niej adres, a potem otworzysz inną analizę, to ta nowa analiza otworzy się w tej samej karcie. Innego sposobu wywołania czegoś takiego nie znam.
    Nie chodzi mi o zamykanie karty z analizą (akurat zauważyłam, że karty z analizą się "wykluczają").
    Chodzi mi stricte o zamykanie innych stron, które są otwarte w karcie obok.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Raczej błąd przeglądarki.
    Często tak mam, np. przy wchodzeniu na forum podmienia mi którąś z kart, zamiast otworzyć nową.
    To brzmi, jak to, co opisałem. Wchodzisz na forum, zmieniasz adres na np. yt, a potem znowu otwierasz forum. Nowe forum otwiera ci się zamiast yt.
    Cytat Napisał Peggy Brown Zobacz post
    Nie chodzi mi o zamykanie karty z analizą (akurat zauważyłam, że karty z analizą się "wykluczają").
    Chodzi mi stricte o zamykanie innych stron, które są otwarte w karcie obok.
    Nie potrafię sb tego wyobrazić, może jest szansa na jakiś filmik?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    Napisałam, że nie zawsze mi się to zdarza, więc z filmikiem może być ciężko.

  7. #7
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Peggy Brown Zobacz post
    Napisałam, że nie zawsze mi się to zdarza, więc z filmikiem może być ciężko.
    Ostatnio mam tak samo. Trzeba pogrzebać w ustawieniach przeglądarki i coś tam zjadziesz. Kliknijęty link otwórz w nowej karcie (opcja jest taka ale oczywiście pod inną nazwą).

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Błąd to nie jest, a zaprogramowane zachowanie.

    Między innymi forum (link z poziomu gry) i analiza walki otwiera się w karcie nazwanej pewnym stałym identyfikatorem. Gdy ponownie otwieramy nową kartę z tym samym identyfikatorem to nie otwiera się nowa karta tylko zastępuje już wcześniej do tego przeznaczoną.

    Gdy podmienimy ręcznie adres karty z forum (otwartej z linka w grze) to nadal zachowuje się identyfikator i dlatego ponowna próba otwarcia forum podmienia nam już tą inną stronę.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Peggy Brown
    Dołączył
    05-03-2014
    Postów
    76
    I wszystko jasne. Strony, które zamykały mi analizy, były uruchomione na karcie z wcześniej otwartą analizą, więc dlatego też nie zawsze 'problem' się pojawiał.
    No to teraz muszę uważać.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •