Zobacz wyniki ankiety: Twoje zdanie na ten temat:

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Genialny pomysł, jestem za!

    18 66.67%
  • Nie, jestem przeciw.

    9 33.33%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Najnowsze aukcje na targu

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39

    Najnowsze aukcje na targu

    Cześć, krótko i do rzeczy - proponuję wprowadzić sortowanie po dacie wystawienia aukcji, żeby można było przeglądać ostatnio wystawione przedmioty. Wasze opinie?

    Sortowanie po dacie zakończenia nie wystarcza, bo jeśli ktoś wystawi jedną aukcję na tydzień a drugą na 3 godziny, to jedna będzie na początku, druga na końcu listy. Jeśli posortujemy je po dacie wystawienia, będą obok siebie. W ten sposób można przeglądać nowości albo aukcje wystawione w przeszłości.
    Ostatnio edytowane przez TheThunderer ; 09-05-2017 o 21:48

  2. #2
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Sortuj: data>malejaco
    I juz masz

  3. #3
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Sortuj: data>malejaco
    I juz masz
    Niedokońca, on ma namyśli żeby można było ustawić sortowanie ,po wystawieniu aukcji a nie najdłuższy czas trwania
    np. ja wystawie aukcje na tydzień ,a drugą zaraz potem na 3 godziny to w tym sortowaniu będą koło siebie.
    Ostatnio edytowane przez Falafel ; 09-05-2017 o 21:23

  4. #4
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Genialny pomysł, jestem za!

  5. #5
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Nie jest to raczej potrzebne

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    brałbym

  7. #7
    Nie ma to dużego sensu, lepiej poprawić nawigację w przeglądaniu i dodać przykładowo "na ostatnią" albo "na koniec"

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    dodać przykładowo "na ostatnią" albo "na koniec"
    Od tego jest opcja sortowania rosnąco i malejąco.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39
    Do osób które głosowały na nie: czy na pewno rozumiecie czym ta propozycja różni się od obecnego na targu "sortowania po dacie"? Pytam serio i zapewniam, że różnica jest dość znacząca.

  10. #10
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał TheThunderer Zobacz post
    Do osób które głosowały na nie: czy na pewno rozumiecie czym ta propozycja różni się od obecnego na targu "sortowania po dacie"? Pytam serio i zapewniam, że różnica jest dość znacząca.
    Oczywiście, że każdy zdaje sobie sprawe. Chyba właśnie po to dodałeś tą ankietę.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39
    Ankietę dodałem, żeby można było szybko ocenić zdanie forumowiczów, problem jest taki, że przy stanie 2 Za 4 Przeciw dziodziek napisał posta, z którego wynika, że nie zrozumiał (albo trolluje). Teraz niby jest remis, ale nie wiem, czy na pewno wszyscy wiedzą czym to się różni. Mam nadzieję, że tak, bo to naprawdę oszczędziłoby masę czasu na przeglądanie targu.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Nie zorzumialem na poczatku ale ankieta byla pozniej niz moj post a wtedy juz ogarnalem o co chodzilo i uwazam ze ten pomysl jest bezsensowny.

  13. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Genialny pomysł, jestem za!

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2013
    Postów
    39
    Dziodziek masz oczywiście prawo do swojego zdania, ale jesteś przeciw... ponieważ? Dlaczego uważasz, że ten pomysł jest bezsensowny?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał TheThunderer Zobacz post
    Dziodziek masz oczywiście prawo do swojego zdania, ale jesteś przeciw... ponieważ? Dlaczego uważasz, że ten pomysł jest bezsensowny?
    W ankiecie są 2 opcje:

    Za! (czyli będę korzystał)
    i
    Przeciw (czyli nie będę korzystał, uważam, że jest to zbędne, nie wyszukuję nowinek, tylko aukcji które zaraz się skończą, albo po prostu wchodzę na targ i wiem czego szukam, wpisuję w wyszukiwarkę i mam.)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •