Zobacz wyniki ankiety: Oceń propozycję:

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Podoba mi się

    13 46.43%
  • Nie podoba mi się

    11 39.29%
  • Jest mi to obojętne

    4 14.29%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Żetony za solenizanta/tkę

  1. #1

    Pytanie Żetony za solenizanta/tkę

    Było coś podobnego zapewne (MF, czy coś darmowego), ale nie mogłoby się dostawać parę żetonów za rocznicę /póki co/ rejestracji? Z urodzinami jak już było widać, nie przejdzie, a skromny upominek byłby odpowiedni.

    Max.LVL na koncie*100/ilość_nieaktywnych_dni*0,1

    Co sądzicie?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Dodaj ankietę do głosowania.


    // Na tak

  3. #3
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    Były już takie głupie pomysły. Jestem na nie.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Niepotrzebne, Na nie. Jak już to wprowadziłbym jakieś upominki za codzienne logowanie, ale to też jest strasznie słabe.

  5. #5
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Niepotrzebne, Na nie. Jak już to wprowadziłbym jakieś upominki za codzienne logowanie, ale to też jest strasznie słabe.
    Nie no, akurat w tej grze, upominki za codzienne logowanie są gorzej niż słabe XD

    Spójrz na to z innej perspektywy, masz członkostwo, istniejesz gdzieś, dostajesz mały upominek za to, że jesteś tu tyle a nie tam tyle :v

  6. #6
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Nie no, akurat w tej grze, upominki za codzienne logowanie są gorzej niż słabe XD

    Spójrz na to z innej perspektywy, masz członkostwo, istniejesz gdzieś, dostajesz mały upominek za to, że jesteś tu tyle a nie tam tyle :v
    Golden ma racje :P Za codzienne logowanie by było lepsze.

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Spójrzcie też na to z innej perspektywy, gdyby wprowadzić te żetony za bycie Jubilatem, to byłoby kilka osób poszkodowanych m.in. tym, że miały niedawno urodzinki (miałem 3 dni temu więc też byłbym poszkodowany), więc propozycja bardzo słaba.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Spójrzcie też na to z innej perspektywy, gdyby wprowadzić te żetony za bycie Jubilatem, to byłoby kilka osób poszkodowanych m.in. tym, że miały niedawno urodzinki (miałem 3 dni temu więc też byłbym poszkodowany), więc propozycja bardzo słaba.
    Przecież napisał, że nie rzeczywiste urodziny, tylko rocznica założenia konta...

  9. #9
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Przecież napisał, że nie rzeczywiste urodziny, tylko rocznica założenia konta...
    Aaa w takim razie mój błąd. Muszę popracować nad czytaniem ze zrozumieniem

  10. #10
    dodałem ankietę
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Ja to się dziwie że w ogóle ktoś jest przeciwko, chcą wam dawać za "darmo" upominki a wy nie chcecie rzal.

  12. #12
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Ja to się dziwie że w ogóle ktoś jest przeciwko, chcą wam dawać za "darmo" upominki a wy nie chcecie rzal.
    Nikt nie napisał, że nie chce. Po prostu propozycja jest głupia. Nie będzie rozdawania niczego za darmo... Poza tym, raz na rok dostawanie upominku raz na rok będzie nieodczuwalne.

    I w dodatku w nazwie tematu jest błąd, bo ktoś obchodzący rocznicę (czyli jubileusz) to jubilat. Solenizant to osoba obchodząca imieniny.
    Wprowadza w błąd.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Upominki raz na rok ze wzorem taki jak jest podany to kilka tysiecy zetkow wiec bylby swietne ale jest to glupie bo za darmo.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •