Zobacz wyniki ankiety: Czy wybór między rozwojem postaci LV up a walkami PVP to dobry pomysł?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • NIE

    26 50.98%
  • TAK

    25 49.02%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 33

Temat: Cofnięcie zmian [ANKIETA]

  1. #16
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przecież to Ty trollujesz. Byłeś bezgranicznie przekonany o swojej racji, a jak się okazało, że to nie prawda (+ większość głosujących w ankiecie zagłosowała na nie) to oczywiście źle sformułowane pytanie...
    To, że Ty ucierpiałeś na zmianach bardzo dużo nie znaczy, że wszyscy ucierpieli. Ba! Dużo nowych graczy zaczęło walczyć PvP na 65lv.

    Wracając do zmiany - na np. 10-20lv liczba graczy walczących PvP mocno wzrosła i znacznie trudniej jest być w TOP3.

  2. #17
    Zawsze denerwuja mnie jego posty wiec go ignoruje. Powinienem zadać pytanie: Czy cofnąć zmiany? TAK NIE. Być może niektorzy nie czytając nawet pytania, a bazując na nazwie tematu dali z automatu TAK, podczas gdy poprawna odpowiedź to NIE.

    Część zaczela, czesc przestala. Malo tego, pozegnala sie z gra. Wiec w ostatecznym rozrachunku raczej na minus.

    Nie mniej jednak obecnie wynik ankiety niemal na równi, więc to jednak nie tylko moje zdanie..

    Powtarzam, należało szukać rozwiązania, które będzie korzystne bądź neutralne dla wszystkich, a nie zniechęcać.

  3. #18
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Nie wiem co to za argument, że część osób nie rozumie pytania.
    Nie podoba mi się ograniczanie 65+, ale myślę, że jest to konieczne. MaxLvL w Devos to 65, więc czemu była możliwość jego przekroczenia? Gdyby razem z wejściem Devos wprowadzili taką blokadę pewnie nie byłoby takiego "płaczu". To, że ktoś kończy grę to również żaden argument. Są różne powodu kończenia gry np. szkoła, praca etc..

  4. #19
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Nie wiem co to za argument, że część osób nie rozumie pytania.
    Powoływał się na wyniki ankiety więc prostuje ewentualne przekłamanie.

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    MaxLvL w Devos to 65, więc czemu była możliwość jego przekroczenia?
    Bo wyobraź sobie, że rozwój i wbijanie lv to podstawowy cel RPG.

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Gdyby razem z wejściem Devos wprowadzili taką blokadę pewnie nie byłoby takiego "płaczu".
    Byłby bo [patrz wyżej]

    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Są różne powodu kończenia gry np. szkoła, praca etc..
    Oczywiście ale zbieżność odejsc w podobnym czasie jest bardzo zastanawiajaca.. rozgoryczenie i rozczarowanie na kilku prezkach równiez mowi samo za siebie

  5. #20
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Rozwój w grach RPG, rozumiem, ale weź pod uwagę, że MFO nie jest jeszcze skończone.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Czy odblokowanie 65 levela bym mógł mieć znowu 67 jest jakoś wykonalne ?

    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Dopiero po wejściu Nordii.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 29-04-2017 o 18:21

  7. #22
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Dopiero po wejściu Nordii.

  8. #23
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    atakować by można było tylko >= swój lv

    a tego trolla atronisa nawet nie czytam bo mam go w ingorowanych
    Chyba zdajesz sobie sprawę, że gdyby odblokować poziomy i PvP, ale wprowadzić "atakować tylko >= swój lv", to w 3 dni po zmianie założyłbyś ankietę, żeby wycofać także tę zmianę?

  9. #24
    A z jakiej racji? Oczywiście, że nie bo byłoby to rozwiązanie sprawiedliwe, które nie godziłoby w nikogo i każdy byłby zadowolony.

    - słabsi biliby równych sobie i wyższe lvle nie lałyby ich,
    - lepsi wybieraliby >= sobie
    - a tacy jak ja nie mieliby ograniczonego rozwoju, więcej osób by decydowało się na atak (prędzej 67 zaatakuje 69 niż 65), otrzymywaliby dalej żetony tygodniowe, a kto wie może i ktoś jeszcze powalczyłby o 69 pobudzając rywalizację..

    Trzeba wspierać rozwój, a nie hamować.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Zauważ, że jakby testerzy myśleli o sobie to byłby nadal max level, ponieważ każdy z testerów gra na tyle długo, że byłby w tej grupie "z przewagą" jednak ważniejszy jest ogół graczy a nie kilka osób czyt. Ty.

    Btw, lubisz PvP to cofnij lvl, przeciez nadal bedziesz top1 doświadczenia
    Wszystko fajnie, tylko tutaj jedna rzecz sie nie zgadza, poziom PvP miał wzrosnąć a zmalal, a w rankingach top10 jest 3-4 graczy zamiast 10

  11. #26
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Wszystko fajnie, tylko tutaj jedna rzecz sie nie zgadza, poziom PvP miał wzrosnąć a zmalal, a w rankingach top10 jest 3-4 graczy zamiast 10
    To zróbcie ankiete, żeby wyzwanie obejmowało każdą postać z konta jeśli dany gracz jest zalogowany na jednej z tych które są na wyzwaniu i może przejdzie

  12. #27
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    To zróbcie ankiete, żeby wyzwanie obejmowało każdą postać z konta jeśli dany gracz jest zalogowany na jednej z tych które są na wyzwaniu i może przejdzie
    Jestem za, to było by dobre. Nie było by uciekania.

  13. #28
    Dlaczego pomimo dozwolonych walk rankingowych, gdy kogos takiego zbojkoje to traktowana jest walka jednostronnie (tj. on otrzymuje ranq, a ja nie) co więcej, moze wzywac pomoc?!

    Nazwa:  comment_o88sMJcqj5R6bnFrGCRTlckmMTdZ9ZED.jpg
Wyświetleń: 87
Rozmiar:  178.3 KB

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    Bo masz wyższy poziom

  15. #30
    No to zazwyczaj bylo tak, ze rank mi przyslugiwal

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •