Zobacz wyniki ankiety: Czy wybór między rozwojem postaci LV up a walkami PVP to dobry pomysł?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • NIE

    26 50.98%
  • TAK

    25 49.02%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Temat: Cofnięcie zmian [ANKIETA]

  1. #1

    Cofnięcie zmian [ANKIETA]

    Witam jak sam tytuł mówi chciałbym abyście wypowiedzieli się nad zmianami jakie ostatnio zostały wprowadzone do mfo3 według mojej opini ostatnia zmiana jeżeli chodzi o rankingi pvp jest po części dobra ale tu pojawia się ten mały problem że wielu graczy straciło chęci do gry jeżeli możemy przyjąść że wbijanie lvl to forma rywalizacji to czemu mamy jak gdyby ukrucać ten proceder poprzez klasyfikowanie w rankingu pvp tylko do 65 według mnie powinno to wyglądać zgoła inaczej i nie oszukujmy sie nie zostało to dobrze przemyślane. O ile propsuje rankingi na mniejsze lvl to według mnie ten ostatni powinnien wyglądać tak że klasyfikowani powinni być wszyscy z lvl ponad 50 tak jak pisałem wielu graczy straciło przez to motywacje do dalszej gry postawcie sie w roli ludzi którzy wydali w tą gre hajs żeby wbić te wyższe lvl rozumiem że zaraz pojawi się ktoś z bólem pośladków że ale przecież to nie uczciwe a ludzie zadajcie sobie pytanie jaka to jest gra przecież w grach tego typu chodzi o to żeby wbić lvl i mieć przewage nad przeciwnikiem.. gorąco zachęcam żebyście wypowiedzieli się pod tematem co o tym myślicie może ktoś podziela moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Kubaz ; 29-04-2017 o 01:02

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    I tak nie cofną zmian.

    Zrób sobie ankietę o tym, czy dać wszystkim dostęp do polanki testowej.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 28-04-2017 o 19:55

  3. #3
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    warto by dodać możliwość odblokowania levela na 65 ponieważ nie mam zamiaru walczyć już pvp a zawsze te 20 pkt więcej przyda się do expienia.

  4. #4
    Vanitas
    Konto usunięte
    " Czy wybór między rozwojem postaci LV up a walkami PVP to dobry pomysł" - nie bardzo rozumiem to pytanie. Czy jeżeli udzielę odpowiedzi "tak" to oznacza, że jestem zwolennikiem zmian, czy nie? Przecież na 69 lvl nadal możesz walczyć pvp, tylko nie dostajesz nagrody tygodniowej i nie możesz sam inicjować walki, jeżeli przeciwnik ma niższy lvl. Trudno zatem uznać, aby rozwój lvl, a walki pvp pozostawały w konflikcie.
    Jeżeli chciałeś uzyskać opinię na temat zmian, to należało sformułować pytanie inaczej np. czy jesteś za tym, aby osoby z wyższym lvl nie mogły atakować na arenie niższych lvl; czy jesteś za tym, żeby osoby nie mające poziomu rankingowego mogły otrzymywać bony tygodniowe albo też ogólnie czy jesteś za cofnięciem zmian z lutego 2017 r. dot. pvp lub czy jesteś za tym, aby osoby z 66-69 lvl miały równe prawa w pvp/turniejach/kg z osobami z 65 lvl.

  5. #5
    Należało zostawić jak jest. Po prostu jakaś grupa randomów bez znajomości realiów gry postulowała zmiany bo sobie nie radziła z +1 lv w walkach i nie wiedzieć czemu władze temu uległy i co jest obecnie każdy widzi. Owszem jest konflikt bo ludzie muszą się na coś zdecydować. I co ja mam teraz z tego poziomu. Z walk nie mam żadnej przyjemności bo co to za rywalizacja. Jest wiecej osob co mysli jak ja i to jest myslenie rozsadne.

    To co wprowadzono jest jak podatek dochodowy. Musisz cierpieć za to, że cięzko zapracowałeś na to by być tu gdzie teraz jesteś

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Należało zostawić jak jest. Po prostu jakaś grupa randomów bez znajomości realiów gry postulowała zmiany bo sobie nie radziła z +1 lv w walkach i nie wiedzieć czemu władze temu uległy i co jest obecnie każdy widzi. Owszem jest konflikt bo ludzie muszą się na coś zdecydować. I co ja mam teraz z tego poziomu. Z walk nie mam żadnej przyjemności bo co to za rywalizacja. Jest wiecej osob co mysli jak ja i to jest myslenie rozsadne.

    To co wprowadzono jest jak podatek dochodowy. Musisz cierpieć za to, że cięzko zapracowałeś na to by być tu gdzie teraz jesteś
    Jest też dużo osób, co mają inne zdanie (w tym ja) i dla mnie moje zdanie jest lepsze, niż twoje.
    W tym momencie możesz wykorzystywać tą postać na IŚ, KG (o ile tego nie zmienią), masz dużo łatwiej z minibossami (4lvl =/= 40pkt // gemy), medal (chyba to też chciałeś mieć) i będziesz miał kilka lvl mniej do expienia, gdy wyjdzie update.
    Od samego początku twierdzę, że jedynym błędem w tym było to, że zostało to dodane w takim momencie, gdy już tyle osób ma 65+. Z drugiej strony, skoro zostało stworzone rozwiązanie niwelujące przewagę lvl, to czemu mamy czekać kolejne X miesięcy na Nordię.
    I to nie była "grupa randomów", tyle lat była mowa o tej przewadze, teraz z czasem będzie bardziej wymagana "umiejętność walki" (bo przecież tego chcieliście najbardziej, nie?), a nie przewaga lvl. Przewagę eq zmniejszono dzięki tańszemu tworzeniu itemów +6 i możliwości wydropienia eq z lepszym +.

    Czekam na to jak sobie poradzą Ci "pro" gracze PvP gdy będzie Nordia i:
    - Wszyscy będą mieli ten sam poziom
    - Bardziej będzie brana pod uwagę "umiejętność walki" niż przewaga lvl/eq
    Jeżeli dobrze pamiętam, podczas update limit lvl na KG zostanie taki, jaki będzie max lv
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 28-04-2017 o 20:54

  7. #7
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Należało zostawić jak jest. Po prostu jakaś grupa randomów bez znajomości realiów gry postulowała zmiany bo sobie nie radziła z +1 lv w walkach i nie wiedzieć czemu władze temu uległy i co jest obecnie każdy widzi.
    Ta grupka randomów to większość testerów.

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Wynik ankiety mówi sam za siebie.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Xorion
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    18
    Chore to jest to że po 3 walkach muszę czekać 20 dni na walkę z danym graczem a mam może 4 walczące osoby w przedziale.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Xorion Zobacz post
    Chore to jest to że po 3 walkach muszę czekać 20 dni na walkę z danym graczem a mam może 4 walczące osoby w przedziale.
    To walcz inną postacią w innym przedziale.
    I to, co napisałeś, jest kompletnie nie na temat.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Należało zostawić jak jest. Po prostu jakaś grupa randomów bez znajomości realiów gry postulowała zmiany bo sobie nie radziła z +1 lv w walkach
    Chłopie sam obecnie masz +4levele czyli 40pkt statystyk więcej niż osoba która zaczyna swoją przygodę w Devos. Oczywiście ty traciłeś czas, żeby zdobyć taki poziom, ale to wypacza rywalizację, która i tak już jest ciężka dla osób z 65lvlami bo często mają ubytki w eq czy gemach. Dlatego też został cofnięty poziom, żeby PvP nie kręciło się tylko wokół osób z wysokim poziomem, a było dość dynamiczne. Ciebie po prostu boli, że nie możesz korzystać z wypracowanej przewagi i mieć bardzo łatwo w walkach PvP, stąd ten temat.

  12. #12
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Ta grupka randomów to większość testerów.
    Kółeczko wzajemnej adoracji podejmujące tak radykalne decyzje bez większego pomyślunku. Jeden mówi a reszta przytakuje? Nie wierze żeby co do tego debilizmu byli wszyscy testerzy byli zgodni.

    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Wynik ankiety mówi sam za siebie.
    Trochę koślawo sformułowałem pytanie i by może niektórzy pomylili odpowiedzi.



    Należy szukać przede wszystkim takich rozwiązań, na których nikt nie ucierpi. Ja cierpie przez brak tygodniowych żetonów, mało chętnych do walki (co oczwiste) i brak satysfakcji z wygranych (co oczywiste), a co za tym idzie brak rywalizacji. Brak rywalizacji = nuda. Co obecnie gra ma do zaoferowania dla graczy ponad limit poziomowy? Dlaczego wyższe lvle sa dyskryminowane? Bo niższe sobie z nimi nie radzą? To niech kur.a także dądzą do wyższego poziomu. Proste jak uj, ale widać nie dla wszystkich.


    Chciaż trzeba przyznać. Poprzedni system losowania walk do pvp był dość niesprawiedliwy. Było na to proste rozwiązanie. Zapisy na arene bylyby jawne, niekoniecznie od razu z nickiem, ale wiadomo wtedy na co się decydujesz i im większe ryzyko podejmujesz (bijesz wyższy lv) tym otrzymasz wyższą zdobycz w przypadku wygranej i o tyle mniejsza w przypadku przegranej. Wilk syty i owca cała, nieprawdaż?

  13. #13
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Kółeczko wzajemnej adoracji podejmujące tak radykalne decyzje bez większego pomyślunku. Jeden mówi a reszta przytakuje? Nie wierze żeby co do tego debilizmu byli wszyscy testerzy byli zgodni.
    Zauważ, że jakby testerzy myśleli o sobie to byłby nadal max level, ponieważ każdy z testerów gra na tyle długo, że byłby w tej grupie "z przewagą" jednak ważniejszy jest ogół graczy a nie kilka osób czyt. Ty.

    Btw, lubisz PvP to cofnij lvl, przeciez nadal bedziesz top1 doświadczenia

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Chciaż trzeba przyznać. Poprzedni system losowania walk do pvp był dość niesprawiedliwy. Było na to proste rozwiązanie. Zapisy na arene bylyby jawne, niekoniecznie od razu z nickiem, ale wiadomo wtedy na co się decydujesz i im większe ryzyko podejmujesz (bijesz wyższy lv) tym otrzymasz wyższą zdobycz w przypadku wygranej i o tyle mniejsza w przypadku przegranej. Wilk syty i owca cała, nieprawdaż?
    Taa.. Owca cała... Zwłaszcza, gdy 66 poziom atakowałby wybiórczo tylko 65 lvle.

    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Trochę koślawo sformułowałem pytanie i by może niektórzy pomylili odpowiedzi.
    No niezbyt.
    Tak, jak sam posiadam 66 lvl i uważam, że nie powinno się blokować Kg wyższym lvlom (mimo tego, że sam nie chodzę tą postacią na kg od dawna lel), tak też uważam, że zmiany były potrzebne. Wybór między pvp, a fabułą, może nie jest to tyle dobry ruch, co właśnie potrzebny. Ofc wolałbym, żeby przedziały zaczynały się od pełnego poziomu (20-29 itd.), co było już tłumaczone kiedyś, dlaczego byłoby lepsze, ale skoro ustalili, jak ustalili, lepsze to, niż kompletnie nic.
    Gdyby nam tylko Kg nie zabierali, to byłoby świetnie.

  15. #15
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Taa.. Owca cała... Zwłaszcza, gdy 66 poziom atakowałby wybiórczo tylko 65 lvle.
    atakować by można było tylko >= swój lv

    a tego trolla atronisa nawet nie czytam bo mam go w ingorowanych

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •