Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Blokada na KG

  1. #1
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354

    Blokada na KG

    Ostatnio na forum trwa bardzo wielka dyskusja nad najnowszą blokadą poziomową kóra nam blokuje zdobywanie nowego poziomu lecz gromadzi expa. Lecz niektórzy to wykorzystują i idą na KG mając 66/67/68/69 lv (Niewiem czy kubaz hodzi). każdy poziom wyżej to dostajemy -75 żetonów mniej.
    Mam propozycje która zadowoli każdego:
    1. Najepierw trzeba ustawić KG żeby tylko gracze z 65 lv mogli wejść.
    Gdy gracz o wyższym lv będze próbował wejść to Mistrz Areny powie do nas:
    Przepraszam ale nie mogę cię wpuścic póki masz wyższy lv niż 65. Możesz włączyć sobie blokade poziomową LUB
    Kupić Eventową blokade poziomową, dziła tak że przywraca nam 65 lv lecz tylko do końca eventu. Wszystkie dodatkowe punkty statystyk (przez ciebie wybrane) będą usunięte. Dopiero jak odpadniesz z KG lub KG się zakończy to twój poziom i poprzednio (wybrane) usunięte punkty statystyk wracają.

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przecież to zostało zaproponowane. Po co spamujesz?

  3. #3
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Przecież to zostało zaproponowane. Po co spamujesz?
    Bylo?

    Ja uważam, że to zasłużony przywilej tych co nie zdecydowali się zbić lvla. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tym "-75 zetonow"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post267508

    Ja uważam, że to zasłużony przywilej tych co nie zdecydowali się zbić lvla. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tym "-75 zetonow"
    Przecież niezbicie poziomu oznacza "nie chcę uczestniczyć w rankingach PvP".

  5. #5
    A jak wygląda to w praniu? Faktycznie 66 i więcej dominują na kg? Jeśli faktycznie to taki duży problem i w momencie wprowadzania zmian nie było zapewnień że eventy będą dostępne dla 65+ to można by pomyśleć nad zablokowaniem dostępu, ale jeśli większość >65 to jakies skapciale dinozaury i nie odczuwa sie ich przewagi na kg to lepiej zaczekac na nordie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    A jak wygląda to w praniu? Faktycznie 66 i więcej dominują na kg? Jeśli faktycznie to taki duży problem i w momencie wprowadzania zmian nie było zapewnień że eventy będą dostępne dla 65+ to można by pomyśleć nad zablokowaniem dostępu, ale jeśli większość >65 to jakies skapciale dinozaury i nie odczuwa sie ich przewagi na kg to lepiej zaczekac na nordie
    Tyle, że Koridor napisał w innym temacie, że w Nordii będzie można nadal wbijać 80+lvl więc tu akurat to za dużo nie zmieni.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post267508


    Przecież niezbicie poziomu oznacza "nie chcę uczestniczyć w rankingach PvP".

    To oznacza, że poświęcam 200 zetków co tydzień aby mieć 10/20/30/40 pkt stat więcej na KG i IS.

  8. #8
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    XDD
    Nie cofnę poziomu, by móc uczestniczyć w rankingach, ponieważ chcę poświęcić 200 żetonów co tydzień aby mieć 10/20/30/40 pkt. stat przewagi na KG i IŚ.

    A to jest chore. Taki welovethisgame 2 lata wbijał poziom na jednej postaci i walczył PvP. Jak już doszło do zmiany to nie chciał cofnąć poziomu. Mówił, że z 65lv byłby tak samo świetny, jak wcześniej, a nie cofnął poziomu (co w jego przypadku "nic by nie zmieniało"), a wolał lamentować.
    I ta sytuacja się powtarza.

    To chyba było jasne, że w końcu będzie ta blokada na KG (chyba od razu po upku były już takie pytania), ale i tak lepiej było się wkopywać bardziej...

  9. #9
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Jeahok jest offline ale i tak to napiszę
    Nie róbcie dyskusji na ten sam temat w dwóch różnych tematach, temat o królu góry w rozmowie wystarczy.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post267504
    close

    (Jeahok mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz )

  10. #10
    No, gównoburze niewskazane, zostawcie je na działy xaniego .
    Ale "problem" nie dotyczy tylko kg bo rozumiem, że na is jest to samo.

    Ciekawy jestem tylko czy to co napisał Atronis jest prawda, a jeśli jest to czy Koridor się nie pomylił, bo mi wydaje się że w przyszłości lvl zawsze mial byc blokowany na maksymalnym(imo powinien)

    - - - - - - - - - -

    Dobra pokopalem i chyba faktycznie zawsze od gracza miało zależeć czy zostaje na max czy leci dalej(chociaż dalej byłbym za wymuszeniem pozostania na 80)...
    Zatem zostancie przy swoim temacie o KG
    Powinniście wymusic zakaz wstepu dla max+ skoro nie jest to tymczasowy brak blokady tylko na Devos
    Myslalem ze to udogodnienie wynikalo z szacunku dla graczy ktorzy katowali sie na nieefektywnym expie przez lata na jednej postaci żeby miec lekka przewage nad reszta
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 20-04-2017 o 23:29
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Dobra pokopalem i chyba faktycznie zawsze od gracza miało zależeć czy zostaje na max czy leci dalej(chociaż dalej byłbym za wymuszeniem pozostania na 80)...
    Pozostanie w gestii gracza, jednakże mogą za to być dużo większe "konsekwencje" niż obecnie w temacie PVP. Ma być też możliwy powrót z blokady max do np. max+1 lv, ale kolejny powrót do "max" w takim przypadku nie będzie już darmowy.
    Przekroczenie lv ma być stricte dla graczy (a raczej postaci) niezainteresowanych PvP/rywalizacją z innymi graczami - a więc i profitami z tychże. Takich graczy, dla których pvp może nie istnieć jest dużo, dlatego nie chcemy przycinać ich gry pod reżim PVP - stąd elastyczność zostanie zachowana, a i też wybór nie będzie całkowicie ostateczny.

    Co do KG - to jest tylko dodatek, nikt nie gwarantuje, że zasady się nie będą ciągle zmieniać, aby uzyskać jak najlepszy efekt rywalizacji. (ani nawet tego, że w ogóle ten event będzie istniał za miesiąc )
    Od przyszłego miasta raczej na pewno nie będzie wstępu dla przekraczających LV. Czy wcześniej? - to już zależy co MoP zdecyduje - czy chce coś "na już" z tym zrobić - czy zablokować, czy może wyrównać szanse w inny sposób (jeśli rzeczywiście rywalizacja jest wypaczona).

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •