Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Żetony

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    18

    Żetony

    Hej

    Jak pewnie wiecie wielu graczy ma problem z żetonami i ich zdobyciem. Mam pomysł na wprowadzenia usługi kupowania żetonów za złoto. Prawie wszyscy gracze raczej nie mają problemu ze zdobyciem złota ponieważ po expieniu można trochę zarobić, a żetonów tak łatwo nie da się zdobyć, bo można też walczyć pvp ale nie każdy gracz potrafi ułożyć skrypty lub ułożyć jaką strategię na walkę manualną, a potrzebne też jest dobre eq. Możliwość kupna żetonów za złoto ułatwi graczom kupowanie rzeczy z żetony u mistrz areny.

    Mam nadzieję, że mój pomysł się przyjmie.

  2. #2
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Żetony są wystarczająco łatwe do zdobywania.
    Do PvP wcale nie jest potrzebne dobre eq, od czegoś są te niższe ligi. Z czasem uzbierasz tyle żetonów, by ulepszyć sobie eq
    Nie, i nie proponuj zmieniać czegoś, co działa dobrze.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał OverLord Zobacz post
    Hej

    Jak pewnie wiecie wielu graczy ma problem z żetonami i ich zdobyciem. Mam pomysł na wprowadzenia usługi kupowania żetonów za złoto. Prawie wszyscy gracze raczej nie mają problemu ze zdobyciem złota ponieważ po expieniu można trochę zarobić, a żetonów tak łatwo nie da się zdobyć, bo można też walczyć pvp ale nie każdy gracz potrafi ułożyć skrypty lub ułożyć jaką strategię na walkę manualną, a potrzebne też jest dobre eq. Możliwość kupna żetonów za złoto ułatwi graczom kupowanie rzeczy z żetony u mistrz areny.

    Mam nadzieję, że mój pomysł się przyjmie.
    Proszę Cię, przemyśl propozycję zanim ją dodasz. Bo widzę, że dodajesz ich kilka na raz, ale ta nie ma prawa bytu

  4. #4
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,528
    Żetony mają być rzadką walutą. A eq można kupić za złoto, pewnie by było taniej. Na nie.

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Głupia propozycja. Na nie.

    Walcząc PvP kupujesz mikstury za złoto, a za nie masz żetony.
    Możliwość kupna żetonów za złoto ułatwi graczom kupowanie rzeczy z żetony u mistrz areny.
    Wszystko, co jest u mistrza areny, jest na targu i u zwykłych sprzedawców. A nawet tam jest taniej.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    18
    Ale aby wygrywać na arenie potrzeba mieć potki które trzeba kupić za żetony i wtedy nie ma żetonów na ulepszenie uzbrojenia

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał OverLord Zobacz post
    Ale aby wygrywać na arenie potrzeba mieć potki które trzeba kupić za żetony i wtedy nie ma żetonów na ulepszenie uzbrojenia
    Nie?

    Mikstury taniej kupisz w sklepie i na targu.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    18
    Dobra to jednak nie wypali xd

    W sumie to nie zastanowiłem się nad tym trochę głębiej

  9. #9
    pvp miało być jedynym efektywnym sposobem na zdobywanie żetonów
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •