Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteście za???

Głosujących
20. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    13 65.00%
  • NIE

    7 35.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Pomoc

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    18

    Pomoc

    Cześć

    Mam pomysł na pomoc zaczynającym grę w MFO3, a mianowicie chodzi mi o to, aby przy zakładaniu konta nowy gracz miał możliwość wybory osoby która by mu pomagała na starcie. Aby pomagać innym doświadczeni gracze zgłaszają się na listę pomocników i nowy gracz ma wybór jednego z nich.

    Za pomoc nowemu graczu można zrobić jakieś nagrody np. po wbiciu 25lv osoba pomagająca dostaje może parę MF lub jakąś ilość złota .


    Mam nadzieję że to zostanie wprowadzone.

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Szczerze to bardzo fajny pomysł, dużo lepszy niż reflinki. Jak najbardziej za

  3. #3
    Użytkownik Avatar Hubert M
    Dołączył
    21-06-2013
    Postów
    63
    Może się przyjmie za.

  4. #4
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Są reflinki jak i opcja "Pomógł Mi" która dodaje pkt do rankingu "Pomocnicy".
    Na nie

    Ale warto zwiększyć lvl w opcji "Pomógł Mi", obecnie jest chyba 7lv.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    18
    Lecz opcja pomógł mi jest taka fałszywa bo dasz małemu lvlowi 10k i już da ci pomógł mi, a reflinki raczej nie sprawdzają bo gracz nie umie na początku tego ogarnąć i przestaje grac po samym rozpoczęciu gry ;(
    Ostatnio edytowane przez OverLord ; 18-04-2017 o 14:10

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    A czy przekazanie pieniędzy małemu lvlowi nie jest już pomocą? Za 10k można spokojnie wykupować od razu przedmioty sklepowe (gdy będą dostępne nowe) i na potki zawsze będzie.
    Jeżeli ktoś podał mu reflink to raczej powinien o niego "dbać", przecież jak nie będzie grać to nie dostanie MF.

    Poza tym, zawsze można napisać do kogoś highlvl. Większość ignoruje jednak pojedyncze osoby czasem pomogą.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    18
    Ale to jest przekupstwo i po daniu ''pomógł mi'' mały lvl w większości przypadków już nie otrzymuje pomocy a reflinki rzadko kiedy się udostępnia.

    Moim zdaniem mój pomysł jest dobry, byłby bardziej pomocny niż reflinki i ''pomógł mi''.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2016
    Postów
    22
    super pomysł! jestem za

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    18
    To należy zrobić ankietę i niech gracze się wysłowią na ten temat :|

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    20-11-2016
    Postów
    22
    właśnie trzeba zrobić ankiete

  11. #11
    Moim zdaniem jest to naprawdę świetny pomysł. Osobiście gra mnie na tyle nudzi, że pomoc graczom zaczynającym grę nie byłaby problemem.
    Problemem jest znalezienie takich graczy, oraz brak ewentualnego systemu nagradzania.
    Dlatego jestem za.

  12. #12
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Na nie. Zaraz by jacyś oszuści wykorzystywali by te niskie levele do własnych celów.

  13. #13
    Użytkownik Avatar NieZgodna
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    47
    Cytat Napisał OverLord Zobacz post
    Cześć

    Mam pomysł na pomoc zaczynającym grę w MFO3, a mianowicie chodzi mi o to, aby przy zakładaniu konta nowy gracz miał możliwość wybory osoby która by mu pomagała na starcie. Aby pomagać innym doświadczeni gracze zgłaszają się na listę pomocników i nowy gracz ma wybór jednego z nich.

    Za pomoc nowemu graczu można zrobić jakieś nagrody np. po wbiciu 25lv osoba pomagająca dostaje może parę MF lub jakąś ilość złota .


    Mam nadzieję że to zostanie wprowadzone.
    Pomysł okey, ale nie przejdzie. Szybciej i łatwiej było by dokonać zmian w obecnym systemie i przydało by się dokonać jakich kolwiek zmian, bo icka nikt nie pobije :P

  14. #14
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MichałKRZVS Zobacz post
    Na nie. Zaraz by jacyś oszuści wykorzystywali by te niskie levele do własnych celów.
    I zawładnęli wszystkimi organizacjami oraz korporacjami na kuli ziemskiej...


    Jasne, że na tak. Wystarczy przyjść do Eternii (bo tam zwykle gracze się uczą pisać na czacie) i zobaczyć co tam piszą. "Chodźta, zrobimy grupę, bo w grupie się szybciej expi", "Sprzedam miksy życia i many po 15k!", "Gdzie jest ta telimunna?".

  15. #15
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Są reflinki jak i opcja "Pomógł Mi" która dodaje pkt do rankingu "Pomocnicy".
    Na nie

    Ale warto zwiększyć lvl w opcji "Pomógł Mi", obecnie jest chyba 7lv.
    Ten post idealnie tłumaczy, że wszystko jest okej.

    Co do tematu nie rozumiem ostatniej mety proponowania wszystkiego aby się grało łatwo i każdy miał siana jak lodu. Czekam już tylko na propozycje dropu MF z potworków czy dostawania 10MF za zalogowanie się.
    Trochę zdrowego myślenia. Za refa jest MF bo polecamy grę innym za pomoc jest pomógł mi a nie MF bo to, że pomogliśmy to tak naprawdę nic (wszystko jest na forum) ale komuś sie nie chce sprawdzić i pyta. Przestańcie oczekiwać MFów za darmo czy złota za free.
    Pomysł jak najbardziej na nie.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 18-04-2017 o 19:06

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •