Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Temat: [13] Viviene Uzdrowicielka

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722

    [13] Viviene Uzdrowicielka

    Opis: Viviene Uzdrowicielka jest trzynastym przeciwnikiem na arenie podziemnych walk w Devos. Pokonanie jej wymaga wielu kombinacji ataków i wielu prób. Walkę zaczyna ze statusami Bariera i Bariera Magiczna na 4 tury.
    Ma około 4500 punktów życia, ale w walce się leczy. Do pokonania od 65 poziomu.
    Używane ataki, zdolności oraz przedmioty
    Sugerowane uzbrojenie, gemy i zdolności (poziom 65)
    Możliwy Loot
    Taktyki
    Przydatne artykuły
    Przykładowa walka
    Ostatnio edytowane przez Kagome ; 13-04-2023 o 18:35 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    czy ma jakis limit użyć zasklepienienia ran ?

  3. #3

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    A czy ogień 4 działa na jej zasklepienia tak jak ogień 3?
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 12-10-2020 o 12:09

  5. #5
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    https://s1.mfo3.pl/game/details.php?bid=b08579f9e

    Tutaj użyła 38 razy więc wierzę, że nie ma limitu

  6. #6
    Oglądając raporty Antybristlera II, fakerino i swoje własne zauważyłem, że należy użyć zaklęcia Ogień 3 przynajmniej 15 razy i co jakiś czas (nie znam dokładnych wartości) bić fizycznie. Viviene używa Zasklepienia Ran przynajmniej 9 razy. Jeśli Viviene użyje 5-gwiazdkowego Zasklepienia Ran, to znaczy że już ją dostatecznie osłabiliśmy i możemy ją normalnie atakować aż wykorzysta swoją minimalną ilość użyć.

    Można nawet spróbować takiej strategii: mieszać Ogień 3 z atakami fizycznymi i liczyć do 14 razy, wtedy Viviene będzie używała 2-gwiazdkowego leczenia i liczyć jej liczbę użyć tej zdolki do 9 razy wtedy użyć 15-tego zaklęcia Ogień 3 i bić fizycznie. Wtedy nie będziemy musieli cały czas zbijać jej pełnego HP. Przetestować tego osobiście już nie mogę, ale zachęcam.

    Nie wiem jak to jest z Ogniem 4, ale jeśli skrypty bossów buduje się tak samo jak mogą to zrobić sobie gracze, to raczej nie wspomnieli w skrypcie możliwość użycia Ognia 4.

  7. #7
    Aby zbić jedną gwiazdkę, należy zadać jej fizycznie 1,5k hp i 3 razy ogniem 3.
    Aczkolwiek nie jestem pewien dokładnej wartości zadawanej fizycznie :c

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Oglądając raporty Antybristlera II, fakerino i swoje własne zauważyłem, że należy użyć zaklęcia Ogień 3 przynajmniej 15 razy i co jakiś czas (nie znam dokładnych wartości) bić fizycznie. Viviene używa Zasklepienia Ran przynajmniej 9 razy. Jeśli Viviene użyje 5-gwiazdkowego Zasklepienia Ran, to znaczy że już ją dostatecznie osłabiliśmy i możemy ją normalnie atakować aż wykorzysta swoją minimalną ilość użyć.

    Można nawet spróbować takiej strategii: mieszać Ogień 3 z atakami fizycznymi i liczyć do 14 razy, wtedy Viviene będzie używała 2-gwiazdkowego leczenia i liczyć jej liczbę użyć tej zdolki do 9 razy wtedy użyć 15-tego zaklęcia Ogień 3 i bić fizycznie. Wtedy nie będziemy musieli cały czas zbijać jej pełnego HP. Przetestować tego osobiście już nie mogę, ale zachęcam.

    Nie wiem jak to jest z Ogniem 4, ale jeśli skrypty bossów buduje się tak samo jak mogą to zrobić sobie gracze, to raczej nie wspomnieli w skrypcie możliwość użycia Ognia 4.
    No nie zrobili tego oryginalnie, dlatego pytam, czy już to poprawili. Niestety ignorowany jestem, więc muszę zadawać pytanie ponownie i ponownie, aż w końcu dostanę bana.

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Arena z Devos to aktywność z Devos, Ogień 3 to zaklęcie z Devos, Ogień 4 to zaklęcie z Nordii. Odczuwam pewną zależność

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Arena z Devos to aktywność z Devos, Ogień 3 to zaklęcie z Devos, Ogień 4 to zaklęcie z Nordii. Odczuwam pewną zależność
    Arena z Devos nagradza rozdając eq z Nordii, do tego posiada poziom trudności na tyle wysoki, że przewyższa nie jednego bossa z Nordii.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Arena z Devos nagradza rozdając eq z Nordii, do tego posiada poziom trudności na tyle wysoki, że przewyższa nie jednego bossa z Nordii.
    Ogień 3 jest aż do 74 poziomu najmocniejszym zaklęciem. Raczej wszystkie te bossy da się ubić do tego poziomu.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Ogień 3 jest aż do 74 poziomu najmocniejszym zaklęciem. Raczej wszystkie te bossy da się ubić do tego poziomu.
    Jeśli jesteś deferem, który na 75 się na maga resetnął, to tak średniawo bić ją ogniem na 50 lvl. Nie wymagam, żeby działało na nią każde możliwe zaklęcie do końca gry, ale no czwórka powinna działać, bo trójką nienabitą się jej nie zabije, a deferem bezatakiem czwórką nienabitą na hita również nie.

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    No niestety na niektóre bossy trzeba się odpowiednio przygotować.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    No niestety na niektóre bossy trzeba się odpowiednio przygotować.
    aha.

    Walka do której musisz nagrindować jedno zaklęcie, to świetny boss powiem wam.

    Zamysłem twórców tego bossa na 99% nie było grindowanie zaklęcia, a na 80% nie było też ubijanie na hita, a jedynie została ta możliwość dodana dla osób leniwych, które nie chcą walczyć z bossem tak, jak jego twórca by chciał. Ja bym chciał zawalczyć z bossem jak należy, ale nie mam zamiaru grindować zaklęcia, skoro mogę kupić nowe. Po to z resztą co 25 poziomów są nowe zaklęcia, a nie jedno, które musisz grindować przez całą grę.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    czy na pewno trzeba równomiernie rozkładać liczbę użyć zaklęcia i ciosów fizycznych? Nie wydaje mi się, by skrypty dysponowały możliwością liczenia, czy od ostatniego użycia zasklepienia, użyliśmy zaklęcia x razy.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •