Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Przedmioty z plusem.

  1. #1
    Hei
    Konto usunięte

    Przedmioty z plusem.

    Jeśli była już tego typu propozycja, to przepraszam. Uważam, że nie byłoby złym pomysłem, jeśli zużycie przedmiotów z plusem było nieco mniejsze. W tym momencie 'stamina' takich przedmiotów wynosi trochę ponad 200 walk, jak dla mnie, jest to troszkę za mało.

    Swoją opinię opieram o to, że gdy siedzę czasem kilka dni w jednym miejscu, w celu trafienia na bossa (przykładem jest magiczny dzban), to po pewnym, bardzo krótkim czasie moje przedmioty są na skraju swej wytrzymałości - wniosek, ich bonusowe wartości, które daje 'plusowy' dodatek są w takich miejscach praktycznie bez znaczenia, bo i tak przez dłuższy czas są zużyte - nie zamierzam wracać do miasta i tracić punktów ruchu za każdym razem, gdy ich zużycie wynosi 100%. Ja osobiście nie widziałbym problemu, gdyby tak wydłużyć żywotność przedmiotów z plusami i na przykład analogicznie zwiększyć cenę ich naprawy, dzięki temu będzie można dłużej cieszyć się ich efektem nie martwiąc się przy tym, aby za każdym razem gdy jest się w mieście, żeby koniecznie odwiedzić kowala. Po prostu chodzi mi o to, by przedmioty z plusem były czymś jak najbardziej funkcjonalnym, nie zaś kolejną rzeczą na głowie o której trzeba koniecznie pamiętać gdy się jest w mieście.

    Ogólnie uważam, że stamina wprowadzona dla takich przedmiotów to bardzo dobry pomysł, lecz po prostu okres ich użytkowania jest (jak dla mnie) za krótki. Być może obecna żywotność tych przedmiotów to starannie przemyślana decyzja twórców gry.. Nie wiem, ale po prostu dla mnie tego typu itemki powinny wytrzymywać trochę dłużej.

  2. #2
    Ew. dodać jakieś miksturki (oczywiście nie tanie), które dodawałyby powiedzmy te dodatkowe 50% wytrzymałości do danego przedmiotu

  3. #3
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Hmm może użytkowanie jest trochę za krótkie, ale wątpię żeby coś się w tym kierunku zmieniło :]
    Ja na przykład naprawiam eq, przy okazji gdy jestem w mieście lub przed walką. Jeżeli masz dobrze ułożone staty zużycie eq nie powinno mieć na Twoją postać większego wpływu :P

  4. #4
    Hei
    Konto usunięte
    tak, plus to tylko bonus, i zdaję sobie z tego sprawę, ale ... jednak jakiś tam wpływ ma, albo powinien mieć - inaczej nie było by sensu robić w ogóle przedmiotów z plusem. Mi chodzi tylko o to, aby zwiększyć ich żywotność, bo czasem za ten plus 'bez większego wpływu' płaci się dwukrotnie więcej, chcę więc móc korzystać z tego, za co zapłaciłem nieco dłużej, bo w tym momencie ich funkcjonalność sprawdza się głównie w walkach z bossami, lub PvP. Lecz - być może taki był od początku zamysł twórców.

  5. #5
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Jak najbardziej jestem za wydłużeniem czasu zużywania się broni. Jednak trzeba tutaj poczekać na wypowiedź jednego z administratorów.

  6. #6
    Myślę, że nie macie na co liczyć, jedyny ukłon w stronę graczy to byłby jakiś przedmiot wydłużający żywotność przedmiotu albo miksturka która "naprawia broń". (oczywiście nie ma opcji, żeby to było tanie ;>)

  7. #7
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Mysle, ze lepszym rozwiazaniem byloby podzielenie "uzywalnosci" na potworki i graczy, ale to mogloby dziwnie wygladac.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    moim zdaniem jest dobrze, naprawa broni miała zabierać trochę kasy wam :P
    expic sie da ze zużytą bronią i eq, na PvP lepiej se odnowić
    tak często nie trzeba jej odnawiać

  9. #9
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Expic sie da, ale "bolesne" jest przykladowo to, gdy robimy staty (ilosc mp) pod gryfia rozdzke z plusem do mp, no i wiadomo w czym sie robi problem, a szkoda 10pkt energii na dojazd do miasta i powrot do expowiska.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    te kilka MP nie sprawi że będziesz przegrywał walki z potworami, a przed PvP mozesz sobie naprawić ;]

  11. #11
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Niby nie, ale jest to zawsze jakas strata w miksach

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    o to chodzi
    im więcej mixów stracisz, tym więcej kupisz, tym mniej będziesz miał złota, tym wiecej ja będę dostawał za walkę z potworem...genialne xD

  13. #13
    Hei
    Konto usunięte
    Mituś... mi chodzi po prostu o to, że naprawa broni w stanie obecnym jest właśnie obowiązkiem dość uciążliwym, czy nie byłoby ciut ... przyjemniej? jeśli nie musiałbyś pamiętać za każdym razem gdy jesteś w mieście, aby zostawić te parę groszy u Kowala ? - Zaoszczędziło by to Twój czas i spracowany umysł. Patrząc w ten sposób, mój pomysł wydaje się być po prostu w pewnym sensie... uprzyjemnieniem gry. Oczywiście, te plusiki, one są rzeczą bardzo, bardzo drobną, ale dla mnie największą zmorą jest właśnie to, że zawsze gdy jestem w mieście, koniecznie muszę pamiętać i zahaczać o Kowala, nie było by łatwiej, gdyby ten obowiązek po prostu lekko odciążyć ?

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Może innym to przeszkadza, ja raz wstąpię do kowala, raz zapomnę, z potworkami radze sobie na zużytym eq, a przed PvP i tak musze cofnąć sie do miasta bo tam zazwyczaj przeciwnicy są, to tam sobie naprawie

    im wiecej takich ułatwień tym gra nudniejsza, jeśli już miałoby być coś takiego to z 3-5x drożej :P
    a może coś takiego że w lokacjach gdzie najczęściej gracze sobie expią staliby kowale którzy życzyliby sobie te 5x drożej niż w mieście ;]
    wiekowy las, zwieszony most, sosnowy zagajnik i pewnie jakaś/jakieś lokacje o których zapomniałem

  15. #15
    Jacek
    Konto usunięte
    Myślę, że można by zwiększyć tą ilość walk dwukrotnie i jednocześnie zwiększyć 2x cenę. W przypadku złota na jedno wyjdzie a będzie wygodniej.
    Zastanowię się jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez Jacek ; 02-07-2011 o 09:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •