Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Błąd gry

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200

    Błąd gry

    Na dzisiejszym Królu Góry o 19:51 nastąpiły problemy z połączeniem do gry i trwały one do 20:01. Spowodowały one wywalenie dużej ilości osób, przez co niektórzy uczestnicy wydarzenia nie mogli wejść do kolejnej rundy i zostali wyrzuceni z eventu. Przez ten błąd gry dla osób wywalonych powinna zostać podarowana jakaś rekompensata.

  2. #2
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Potwierdzam

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Potwierdzam wywaliło mnie. Forum też mi przez ten czas nie działało. Chcę rekompensaty.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 01-04-2017 o 21:56

  4. #4
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ja miałem podejrzane lagi do 20:15.
    Leon, a ty za co chcesz rekompensatę? xD

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Na dzisiejszym Królu Góry o 19:51 nastąpiły problemy z połączeniem do gry i trwały one do 20:01. Spowodowały one wywalenie dużej ilości osób, przez co niektórzy uczestnicy wydarzenia nie mogli wejść do kolejnej rundy i zostali wyrzuceni z eventu. Przez ten błąd gry dla osób wywalonych powinna zostać podarowana jakaś rekompensata.
    A regulamin czytałaś? Podarowany to może zostać ban dla ciebie.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Potwierdzam wywaliło mnie. Forum też mi przez ten czas nie działało. Chcę rekompensaty.
    Dla ciebie też.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    A regulamin czytałaś? Podarowany to może zostać ban dla ciebie.


    Dla ciebie też.
    Warto próbować a po za tym to nie było wywalenie 2-3 osób tylko około 50 więc no sorry z czego większość była na Królu Góry i miała szanse na wygrane.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Iziii Zobacz post
    Warto próbować
    Warto próbować łamać regulamin? Myślisz w ogóle co ty piszesz?

    • Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostępność Gry, wolne lub nieprawidłowe jej działanie oraz występujące błędy programowe itp. Użytkownicy nie mają prawa dochodzić roszczeń z w/w tytułów. Usługodawca zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania świadczenia usługi lub przeniesienia praw związanych z prowadzeniem Gry na osobę trzecią.

  8. #8
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Myślałem, że to mój internet coś odwala a tu żart na Prima Aprilis.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Warto próbować łamać regulamin? Myślisz w ogóle co ty piszesz?
    Nie mam zamiaru się z tobą użerać zobaczymy co powie Tomi.

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Warto próbować łamać regulamin? Myślisz w ogóle co ty piszesz?
    Akurat jak kiedyś całe MFO wywaliło na dzień i nie można było wykorzystać eny to był podwójny drop przez 1 dzień w celu odrobienia strat. W sumie fakt, tutaj w moim wypadku strat tak wielkich nie było, jedynie do 20:05 (bo dopiero wtedy mogłem wrócić) nie mogłem oglądać KG, więc przyznaję się do błędu i nie muszę dostawać rekompensaty, aczkolwiek niektórzy mieli 2 życia i mocne eq na KG i w tym momencie ich wywaliło, dla nich rekompensata powinna być.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 01-04-2017 o 22:03

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    tez jestem poszkodawany w tym cyklu bo jak byłem w soboty to mi nie liczyło punktów a powinien miec z 30

  12. #12
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Akurat jak kiedyś całe MFO wywaliło na dzień i nie można było wykorzystać eny to był podwójny drop przez 1 dzień w celu odrobienia strat. W sumie fakt, tutaj w moim wypadku strat tak wielkich nie było, jedynie do 20:05 (bo dopiero wtedy mogłem wrócić) nie mogłem oglądać KG, więc przyznaję się do błędu i nie muszę dostawać rekompensaty, aczkolwiek niektórzy mieli 2 życia i mocne eq na KG i w tym momencie ich wywaliło, dla nich rekompensata powinna być.
    To była tylko i wyłącznie dobra wola Tomiego, że zdecydował się ten bonus dać.

  13. #13
    Też miałem ten błąd, nie mogłem się zalogować i odpadłem z Króla.

  14. #14
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Jakoś mnie nie wywaliło

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Mnie też wywaliło, jeśli to miał być żart PA to najsłabszy z możliwych. Lepiej jakby został poprawiony błąd z czatem, jak adminowi się aż tak nudzi.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •