Zobacz wyniki ankiety: Która z poniższych funkcjonalności powinna wg Ciebie zostać wprowadzona najszybciej?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ukończenie Panelu GM/wybór GMów - dedykowany system zgłoszeń naruszeń regulaminu i nadawania kar.

    18 19.57%
  • Systemowe turnieje PVP z nagrodami - tworzone automatycznie in-game

    2 2.17%
  • Rozbudowa funkcjonalności drużyn - więcej członków, nowy ranking, arena, osiągnięcia itp.

    51 55.43%
  • Lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.

    15 16.30%
  • Pakiety VIP - pakiety ulepszeń, bonusów i ułatwień w interfejsie za MF

    1 1.09%
  • Wszystko mi jedno - cokolwiek z powyższych

    5 5.43%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 48 z 48

Temat: Nowe funkcjonalności w MFO3

  1. #46
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    A ten pakiet VIP to nie miał być przypadkiem po prostu pakiet ułatwień typu autoleczenie po walkach itp?
    Jeśli tak, to może być, chociaż wolę drużyny.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Łysonżi Dżonson Zobacz post
    Ja tego nie napisałem - nawet jakby dawało chociażby 5% więcej expa to nie byłoby to żadne P2W z racji tego, że doświadczenie możesz wbijać i bez takiego pakietu.
    Premium/VIP czy jak kto nazywa ma po prostu coś przyśpieszać - przecież nikt Cię do kupna nie zmusza - masz czas, nie płacisz, wbijasz sobie exp - ja nie mam tyle czasu, wolę zapłacić
    Nadal nie rozumiesz.

  2. #47
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    Nadal nie rozumiesz.
    Może wystarczyłoby bardziej się zastanowić co się chcę napisać i napisać to zrozumiale? Bo ja zacytowałem wszystko co napisałeś i odpowiadałem konkretnie do tego co pisałeś. Skoro ja nie rozumiem to Ty nie potrafisz przelać myśli "na papier".

    Cytat Napisał Boberak Zobacz post
    A ten pakiet VIP to nie miał być przypadkiem po prostu pakiet ułatwień typu autoleczenie po walkach itp?
    Wszystko co się w nim znajdzie będzie miało wpływ na cenę tego, 30zł/msc nie zapłacę za funkcję auto leczenia (już jednak wolę czasem paść na lagu).

  3. #48
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Dzięki za głosy. Daje to jakiś obraz oczekiwań.

    Być może będę jeszcze zbierał pomysły dot drużyn w osobnym temacie (choć już ich sporo na forum padło, również testerskim).
    Nie oznacza to jednak, że na 100% drużyny będą np. wcześniej niż panel GM, gdyż w tym przypadku mamy gotową dokumentację i sporą cześć implementacji, a w przypadku drużyn jest dopiero etap koncepcyjny, potem dokumentowanie konkretnych wybranych rozwiązań i dopiero implementacja. Projekt jest spory, więc to potrwa.

    Nordii celowo tu nie umieszczono, gdyż:
    - jest to inna kategoria rozbudowy (content fabularny, a nie nowe funkcjonalności)
    - prace są prawie całkowicie niezależnie prowadzone (projekt prowadzi Koridor)
    - jeśli potrzebne są nowe funkcje/materiały pod Nordię - i tak mają one priorytet.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •