Zobacz wyniki ankiety: Która z poniższych funkcjonalności powinna wg Ciebie zostać wprowadzona najszybciej?

Głosujących
92. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ukończenie Panelu GM/wybór GMów - dedykowany system zgłoszeń naruszeń regulaminu i nadawania kar.

    18 19.57%
  • Systemowe turnieje PVP z nagrodami - tworzone automatycznie in-game

    2 2.17%
  • Rozbudowa funkcjonalności drużyn - więcej członków, nowy ranking, arena, osiągnięcia itp.

    51 55.43%
  • Lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.

    15 16.30%
  • Pakiety VIP - pakiety ulepszeń, bonusów i ułatwień w interfejsie za MF

    1 1.09%
  • Wszystko mi jedno - cokolwiek z powyższych

    5 5.43%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Temat: Nowe funkcjonalności w MFO3

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727

    Nowe funkcjonalności w MFO3

    Która z powyższych funkcjonalności powinna wg Ciebie zostać wprowadzona najszybciej?
    Dodatkowe komentarze mile widziane.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    nic tu nie ma

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Nic tu nie ma, ale i tak oddam głos:
    Panel gm'a!

  4. #4
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Gildie.

  5. #5
    Magician
    Konto usunięte
    no oczywiście, że reforma tvt

  6. #6
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    258
    Dlatego ze jestem wielkim fanem wbijania pozeracza wszystkich potworow zwyklych, unikatowych i minibossow. Encyklopedia pokonanych potworow jest u mnie na pierwszym miejscu! To jest moja osobista preferencja.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Gildie bo chcę wszystkich moich fanów w drużynie. Czyli drużyna mająca
    19 211
    graczy.

  8. #8
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Jestem zdumiony postępem administracji, że daje wybór graczom, gratuluję Tomi. Oczywiście, że rozbudowa drużyn byłaby najbardziej opłacalna, patrząc na to, jak wymierają drużyny. I rzeczywiście, przydałaby się opcja głosowania na 2 rzeczy.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 09-03-2017 o 23:19

  9. #9
    Brakuje mi opcji głosowania na kilka możliwości.

    Ale zaznaczyłam Panel GM.

    Głównie dlatego, że nie podoba mi się zachowanie graczy którzy bezkarnie obrażają innych, używają niecenzuralnych słów w stosunku do innych osób. A to nie koniec, bo gra jest nieprzyjazna dla młodszych użytkowników (wielu jest tu starych wyjadaczy, którzy uważają się za pępek świata i traktują innych jak podludzi).
    Do tego zdaje sobie sprawę z ilości multikont, nie zdziwiło by mnie gdyby ktoś z "topki" takowe posiadał. A to tworzy przepaść pomiędzy uczciwymi graczami a oszustami. Nie chodzi mi nawet o "kooperację" pomiędzy postaciami - to jest fakt faktem irytujące, ale to kwestia posiadania przyjaciół/dobrych znajomych - a o zyski związane z poświęceniem więcej czasu na grę.
    A no i sam temat "Uwaga na oszustów" daję do myślenia.

    Na drugim miejscu dałabym rozbudowę drużyn. Osobiście wolę walki drużynowe aniżeli PvP, a brak jakiegokolwiek systemu nagradzania takich walk mnie odrobinę martwi. Igrzyska to inna bajka - łatwiej to nazwać "dziczą". Więc jakaś arena, ale przede wszystkim większa liczba członków by się przydała.

    No i widziałabym może odświeżenie systemu walk, konkretniej samych mechanik - bo na razie walki są nudne jak flaki z olejem.

    I to tyle.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    1. Ukończenie Panelu GM/wybór GMów - dedykowany system zgłoszeń naruszeń regulaminu i nadawania kar.
    2. Systemowe turnieje PVP z nagrodami - tworzone automatycznie in-game
    3. Rozbudowa funkcjonalności drużyn - więcej członków, nowy ranking, arena, osiągnięcia itp.
    4. Lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.
    5. Pakiety VIP - pakiety ulepszeń, bonusów i ułatwień w interfejsie za MF
    6. Wszystko mi jedno - cokolwiek z powyższych
    Ad. 1) od panelu GM czasy MFO3 się nie poprawią, i tak już na każdej stronie wyszukiwarki są szare kropki i to na życzenie administracji moim zdaniem, i będzie ich co raz więcej
    Ad. 2) nie interesuje mnie PvP, więc nie
    Ad. 3) średnio przydatne
    Ad. 4) to jak najbardziej na TAK
    Ad. 5) zależy co, ale raczej od tego popularność MFO3 nie wzrośnie
    Ad. 6) NORDIA, minęło ponad 2 lata, i co? szykowany jest rekord?

  11. #11
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Gdzie panel Map Makerów i Quest Makerów?

  12. #12
    Istnieje od 2 lat

  13. #13
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Gdzie panel Map Makerów i Quest Makerów?
    Przecież już jest.


    I oczywiście panel GM, mnóstwo graczy odchodzi właśnie przez toksyczność, a w dodatku bezkarność niektórych graczy.

  14. #14
    Z perspektywy typowego gracza to wszystko prócz panelu GM'a wiadomo z jakimi reperkusjami się to wiąże.
    Osobiście na pierwszym miejscu stawiałbym na panel, a w dalszej kolejności; pakiet VIP i encyklopedia.

  15. #15
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    W takim razie zaznaczam drużyny. Chcę mieć więcej ludzi w teamie, a także zrobienia czegoś z rankingiem TvT bo to jest narazie parodia nie ranking.

    A panel GM nie jest nam potrzebny. Nie jest graczom potrzebna PERMANENTNA infiltracja i świadomość że Wielki Brat Patrzy...
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 09-03-2017 o 23:28

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •