Zobacz wyniki ankiety: Ilość złota na koncie powinna być widoczna publicznie?

Głosujących
81. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    67 82.72%
  • Nie

    14 17.28%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 70

Temat: Odtajnić ilość złota

  1. #31
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Popieram, to nie jest dużo roboty a pomoże bardzo. Pamiętam to spamowania do każdego i pytanie się ile masz bo chciałbym wiedzieć ile mi brakuje aby Cie wyprzedzić.
    Bogactwo, którego nie jesteś w stanie wykorzystać, to nie bogactwo. Skoro go nie wydajesz to na Ci takie zawrotne sumy?
    Podzieliłbyś się.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post


    Oczywiście, że nie wydam bo nie mam na co, złoto które wydaję trzymam u innych graczy, ciągle nim obracam i jestem ciągle coraz bogatszym.
    Obracasz wirtualnym goldem w grze online, którego nie zamierzasz wydawać. To po co Ci te 200kk skoro nigdy nic z nimi nie zrobisz? Chyba jestem za stary ; D

  3. #33
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Obracasz wirtualnym goldem w grze online, którego nie zamierzasz wydawać. To po co Ci te 200kk skoro nigdy nic z nimi nie zrobisz? Chyba jestem za stary ; D
    Ja tam lubię patrzeć na pinionszki
    nawet wirtualne
    patrzeć jak rosną
    ohh
    ahh

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    26-02-2012
    Postów
    606
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Ja tam lubię patrzeć na pinionszki
    nawet wirtualne
    patrzeć jak rosną
    ohh
    ahh
    Nie jestem pewny, ale to się chyba leczy

  5. #35
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Rebeq Zobacz post
    Nie jestem pewny, ale to się chyba leczy
    Tego się nie leczy. System zarobkowy gier został opracowany w 1997 roku na skalę która jest wykorzystywana do dzisiaj. System ten został opracowany na tej samej zasadzie jaki jest on w prawdziwym życiu. Żyjesz pracujesz, zarabiasz, kupujesz rzeczy, robisz wszystko aby mieć pieniądze oraz wszystko czego zapragniesz. To samo zostało wprowadzone w grach oraz udoskonalone w 2004 roku.
    System o którym tutaj mowa to założenie, że podczas naszej aktywnej gry mamy się wzbogacać w umiarkowanym tempie (dokładnie jak w życiu). Teraz odniosę się do naszej gry. Zarabiasz w MFO na expieniu i dropach (zbieranie czegoś,kopanie też potraktuję tutaj jako drop). Kiedy wbijasz level to z expa jest więcej złota a dropy są bardziej wartościowe. Złoto wydajesz na nowe eq, nowe rzeczy, coraz lepsze rzeczy dzięki temu jesteś coraz lepszy w pvp (doświadczanie i umiejętności pvp też ważne ale tutaj je pomijamy bo myślimy o złocie). Wszystkie rankingi w których się porównujemy są zależne od złota nawet level ponieważ było widać co się stało po upku, na szczęście teraz wygrywa pracowitość (Kubaz, SirAsalt) a nie gotówka (Layla,Kaczor) ale jakby Kaczor doładował/kupił za gold sporo MF to wróci na top1 na spokojnie. Pvp kto by zrobił komplet eq +8 z 27pkt raczej ma top1 jeśli umie walczyć. Każdy ranking w naszej grze sprowadza się na to kto ile złota w co zainwestował, ludzie którzy grają dla rozrywki (ja) złoto sobie zostawili bo no pvp mnie nie obchodzi za bardzo, exp też nie, arena mistrzowie jest ostatnie 30 dni (tutaj icek wydał dużo MF na marne jak został wprowadzone te zmiany z rankingami).

    Jeśli ktoś chce pogadać o tym oraz zapytać się co robić aby się wzbogacać do zapraszam na priv choć nie podzielę się co ja robię ale zawsze pomogę.

    Kończąc ten wywód bo mógłbym pisał o systemie finansowym opracowanym 20 lat temu bardzo bardzo długo. Proszę aby się nie odnosić do postów ile mam złota, czy co zrobię z nim tylko do tematu.

    Teraz co do samego tematu pytanie do Tomi'ego czy ma zamiar coś z tym zrobić ? Propozycję popierają gracze a zwłaszcza ludzie którzy chcą patrzeć na swoją pozycję w rankingu, ile ma się przewagi oraz ile brakuje nam do awansu. Jeśli olewacie ten temat i nie chcecie tracić czasu na to, to też można tak napisać przecież każdy to zrozumie. Zawsze lepiej jest wyrazić swoje stanowisko nawet negatywne niż wgl nic odpowiedzieć na propozycję.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 08-03-2017 o 18:29

  6. #36
    Użytkownik
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    26
    Na nie. Zaglądanie do portfeli graczy to bardzo zła cecha.

  7. #37
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    może kiedyś sprzedam wszystko co mam u Pociary i zobaczę ile mam golda ,fajny pomysł - Tak ;d

  8. #38
    asasynek fiut
    Konto usunięte
    No fajny fajny polecam.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Czary Zobacz post
    Na nie. Zaglądanie do portfeli graczy to bardzo zła cecha.
    Jeśli porównujesz tutaj życie do gry to zła cecha, ale złą cechą jest patrzeć innym pod koszulki kto jak jest umięśniony, takie porównanie życia do pvp. Jeśli tylko do gry szybki przykład.
    Idąc tym tokiem zaglądanie innym do siły w pvp to zła cecha, patrzenie innym na pasek expa to zła cecha. Bang po co rankingi przecież to zła cecha porównywać się z innymi, bang po co grać skoro bez rakingów tworzy się single a nie multiplayer. Bang po co MFO skoro chcesz aby to było single player ? Polecam puzzle :P
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 10-03-2017 o 20:53

  10. #40
    dodałem ankietę
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #41
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    260
    Jestem na tak, ciekawe ile taki Hiter ma złota :P

  12. #42
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    Nie potrzebne,jest jak jest a jest dobrze.

  13. #43
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Napisałem do Tomi'ego w tej sprawie. Dostałem odpowiedź cytuję:
    "Ukrywanie złota w tym rankingu weszło kiedyś na prośbę samych graczy. Jeśli teraz gracze (szczególnie ci z topki) chcą tej zmiany to nie ma z tym problemu."

    Tak więc jeśli gracze z topki mogliby się ustosunkować to byłoby fajnie ale chyba Ci co mieli to zrobić to zrobili, normalnie gracze też są za to na co czekamy ?

  14. #44
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    mi to obojętne

  15. #45
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    mi to obojętne
    To po kij komentujesz ?

    Jestem na tak poniewaz nie widze problemu zeby ktos widzial ile mam $ a fajnie wiedziec ile maja inni ;d

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •