Zobacz wyniki ankiety: Ilość złota na koncie powinna być widoczna publicznie?

Głosujących
81. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    67 82.72%
  • Nie

    14 17.28%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 70

Temat: Odtajnić ilość złota

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648

    Odtajnić ilość złota

    Propozycja jest prosta, już dawno miałem ją zaproponować: odtajnić wyświetlaną ilość złota w rankingach.
    Nic tak dobrze nie działa na sprawiedliwą rozgrywkę jak kontrola społeczna, potrafi zdziałać więcej niż niejeden GM, admin. Generalnie wszystkie dane, które nie są wrażliwe powinny być publicznie dostępne w profilu gracza, łatwiej wykryć "nieprawidłowości".

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Na tak. Jestem ciekawy ile taki Hiter ma golda

  3. #3
    TAK, jestem ciekawy ile taki Hiter ma golda.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Bardzo dobry pomysł. Jestem za

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jestem za, czemu to w ogóle kiedykolwiek było tajne i czemu jest do dzisiaj? To nie na rękę wszystkim.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Genialny pomysł ;]
    Jak najbardziej na tak

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    Propozycja jest prosta, już dawno miałem ją zaproponować: odtajnić wyświetlaną ilość złota w rankingach.
    Nic tak dobrze nie działa na sprawiedliwą rozgrywkę jak kontrola społeczna, potrafi zdziałać więcej niż niejeden GM, admin. Generalnie wszystkie dane, które nie są wrażliwe powinny być publicznie dostępne w profilu gracza, łatwiej wykryć "nieprawidłowości".
    Proponuje to ktoś, kto jeszcze niedawno nie chciał "publicznie pokazać swojego stanu złota". Wow, ale hipokryzja.

    Jednakże jestem na tak. Nie ciekawi mnie ilość złota innych, a bardziej nie rozumiem, po co to jest ukryte (Argument typu płacze "porzycz 10k" mnie nie przekonuje, bo teraz też mogą to pisać do tych wyższych miejsc w rankingu). I w sumie wiedziałbym, ile złota mi brakuje na wyższe miejsce... Byłoby ciekawie.

  8. #8
    Nie jest to jakaś wyjątkowo ciekawa informacja, ale wywołuje niezdrową ciekawość jak widać (kontrola społeczna, hehe)

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Proponuje to ktoś, kto jeszcze niedawno nie chciał "publicznie pokazać swojego stanu złota". Wow, ale hipokryzja.

    Jednakże jestem na tak. Nie ciekawi mnie ilość złota innych, a bardziej nie rozumiem, po co to jest ukryte (Argument typu płacze "porzycz 10k" mnie nie przekonuje, bo teraz też mogą to pisać do tych wyższych miejsc w rankingu). I w sumie wiedziałbym, ile złota mi brakuje na wyższe miejsce... Byłoby ciekawie.
    Nazywaj to jak chcesz, to mialo tylko efekt "niechwalenia się", bo i po co, zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś będzie "męczył" o złoto no i niebezpieczeństwo włamania. Zresztą jak pokazywać co się ma w sakiewce to albo wszyscy, albo nikt. Ostatecznie można wprowadzić nie ilość złota, ale brakującą ilość złota do awansu na wyższe miejsce lub do pierwszego miejsca. Nie należy tego złota także rozpatrywać w kategoriach bogactwa, sporo złota przechowywane jest w innych aktywach np. srebrne pyły, gemy, eq, karty, MFy a także posiadane nicki postaci na koncie, np. moja MapY sądzę że jest sporo warta. Ciekawe ile by ktoś dał za możliwość odstąpienia nicku... Na ile wyceniacie wartość swojego konta? Dzisiaj sobie podliczę ile by to mogło kosztować :P
    PS Odpowiedź znajdziesz tutaj: https://zemlo.pl
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 01-03-2017 o 14:24

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    PS Odpowiedź znajdziesz tutaj: https://zemlo.pl
    To napisz do mnie, jak już ci się zachce.

    Nie ma sensu robienia "ile brakuje na wyższe miejsce", bo w ten sposób też można policzyć, ile ktoś ma forsy, więc lepiej od razu pokazać.
    Powiem ci, że twój nick nie byłby zbyt dużo wart.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    jestem na TAK

  12. #12
    Falafel
    Konto usunięte
    na TAK zawsze mnie ciekawiło ile ludzie majom złota

  13. #13
    musaraj
    Konto usunięte
    Dobry pomysł, zawsze byłem ciekawy, ile taki Hiter ma golda

  14. #14
    Na NIE. I tak za dużo można patrzeć info o danym graczu.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    415
    Na nie. Hiter jak będzie chciał to powie ile ma golda. A tak poza tym to nie widzę większego sensu żeby gracze wiedzieli ile golda maja inni gracze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •