Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 56 z 56

Temat: Daily Gifty

  1. #46
    Sama ilość golda czy to 15k czy 150k nie powinna mieć żadnego znaczenia, bo jest to zwykłe mnożenie pieniędzy. Chodzi o wszystko co się robi poza tym wydawaniem kasy. Jeśli ma się zanieść kwiatki za 15k Telimenie lub kwiatki za 150k, to powinno się to uprościć do kwiatków za 1 G, bo zanoszenie jest tu wysiłkiem, a nie wydawanie kasy.

  2. #47
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Nagrody za dzienne zalogowanie powinny byc zalezne od poziomu najlepszej postaci, aby multikonta z 1 lvlem nie dostawaly nic :P

  3. #48
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Nagrody za dzienne zalogowanie powinny byc zalezne od poziomu najlepszej postaci, aby multikonta z 1 lvlem nie dostawaly nic :P
    A: Zróbmy Daily Gifty, to przyciągnie nowych graczy!
    B: Dobra, ale niech będzie to zależne od poziomu, czyli starzy gracze dostaną więcej, niż nowi.
    Na pewno ich to przyciągnie.
    Niech multi będą po prostu banowane. Konta-słupy też. Razem ze wszystkimi kontami, z którymi będą handlowały.

  4. #49
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Niech multi będą po prostu banowane.
    Super pomysł! Wyślij taką propozycję do Tomiego.

  5. #50
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Nowym graczom można dawać rzeczy przydatne na ich lvle, a im wyższy lvl, tym ciekawsze rzeczy, proste.
    W pewnej grze było tak, że dostawało się z kolei "nagrody za wbicie lvla" i nagrodami były specjalne bronie i pancerze, które były nieulepszalne, słabsze niż takie, które można byłoby zdobyć, ale na tyle sensowne, by gracz nie narzekał na "absolutny brak wyposażenia".
    Dzienne nagrody powinny "nie dawać niczego na tacy", a "zatrzymać gracza". Na braki jakiej części EQ/Przedmioty narzekają gracze?

  6. #51
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Na braki jakiej części EQ/Przedmioty narzekają gracze?
    Norma, pośka, pechowa, ogólnie te droższe zdolki. Idealne daily Gifty, nie?
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 01-03-2017 o 02:59

  7. #52
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Norma, pośka, pechowa ogólnie, te droższe zdolki. Idealne daily Gifty, nie?
    Zdecydowanie... ;D

    Mam na myśli takie, które są przydatne na co dzień, ale nie dają zbyt dużej przewagi.

  8. #53
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Nowym graczom można dawać rzeczy przydatne na ich lvle, a im wyższy lvl, tym ciekawsze rzeczy, proste.
    W pewnej grze było tak, że dostawało się z kolei "nagrody za wbicie lvla" i nagrodami były specjalne bronie i pancerze, które były nieulepszalne, słabsze niż takie, które można byłoby zdobyć, ale na tyle sensowne, by gracz nie narzekał na "absolutny brak wyposażenia".
    Dzienne nagrody powinny "nie dawać niczego na tacy", a "zatrzymać gracza". Na braki jakiej części EQ/Przedmioty narzekają gracze?
    Dlaczego niby mniejsze lvl maja miec gorsze nagrody ? mam wbic 65lvl dlatego zeby miec lepsze nagrody ? smieszne
    nagrody powinny byc rowne dla kazdego dodam ze zaczalem grac 18dni pozniej niz ty na tym koncie a mam 20lvl ty 65

    najlepsza nagroda to energia wydaje mi sie ze kazdemu sie przyda
    jeszcze moze zetony tez kazdemu sie przyda

  9. #54
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Bulterier Zobacz post
    Dlaczego niby mniejsze lvl maja miec gorsze nagrody ? mam wbic 65lvl dlatego zeby miec lepsze nagrody ? smieszne
    nagrody powinny byc rowne dla kazdego dodam ze zaczalem grac 18dni pozniej niz ty na tym koncie a mam 20lvl ty 65
    Bo gra promuje wbijanie lvla, co ci tłumaczył kimczi.
    Przykład: Daily gift: eq na 30 poziom. 30 poziom będzie się cieszył. 65 poziom stwierdzi, że na co mu to?
    Daily gift: 10k
    10 poziom : "WOAH FORTUNA"
    65 poziom : "... Mam sb miksy za to kupić?!"
    Daily gift 100k
    10 poziom : <martwy ze szczęścia>
    65 poziom : "No może być, może jak dostanę jeszcze 2 takie, to będę mógł sb kupić eq"

    Dlatego nie mogą być równe.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 01-03-2017 o 14:52

  10. #55
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Bo gra promuje wbijanie lvla, co ci tłumaczył kimczi.
    Przykład: Daily gift: eq na 30 poziom. 30 poziom będzie się cieszył. 65 poziom stwierdzi, że na co mu to?
    Daily gift: 10k
    10 poziom : "WOAH FORTUNA"
    65 poziom : "... Mam sb miksy za to kupić?!"
    Daily gift 100k
    10 poziom : <martwy ze szczęścia>
    65 poziom : "No może być, może jak dostanę jeszcze 2 takie, to będę mógł sb kupić eq"

    Dlatego nie mogą być równe.
    nagroda w zetonach czy energii dala by frajde 65 i 10lvl

  11. #56
    Cytat Napisał Bulterier Zobacz post
    nagroda w zetonach czy energii dala by frajde 65 i 10lvl
    tak. mhm. żetony i tak się dostaje, w devos i tak do wymian są, do tego, maksymalnie mogłoby codziennie czy nawet tygodniowo dostawać maks. 100 żetonów, i 10 znów się ucieszy, a 65 niewiele to da. Zrozum wreszcie, że sprawiedliwie, nie znaczy równo.

    A no i jak chcesz żetony, to walcz na arenie, ez. a eny nie będzie, bo taki jest system gry, może w kolejnych miastach, będzie jakaś "odnawiarka" (aczkolwiek mając żetony możesz uzupełnić enę, so... :v )

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •