Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 56

Temat: Daily Gifty

  1. #1
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213

    Daily Gifty

    Proponuje dodać do gry nagrody za codzienne logowanie, jak w wielu innych grach tego typu. Spowoduje to większą aktywność wśród graczy.
    Ostatnio edytowane przez AJKS ; 24-02-2017 o 12:59

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Za.Nawet jeśli to będą jakieś pierdoły

  3. #3
    Na nie, było już wiele tego typu tematów.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    dla mbie pomysł dobry, lecz ja byłbym bardziej za wprowadzeniem progów magród za zalogowanie np 1/2/5/10/20/28 dni w miesiącu.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przypomnę, że posty "za" i "przeciw" bez argumentacji będę usuwać. Taki spam nic nie wnosi (realnie nie ma żadnej wartości).

    Pozdrawiam.
    Bididididid!

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Dodaj ankietę do tematu, to nie będzie problemu.
    Moim zdaniem jak już mają być takie gifty to powinny być tak jak napisał Qwiker

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Kiedyś sam napisałem temat o codziennych nagrodach i większość była za, Tomi nawet napisał że w przyszłości to będzie. Tymczasem jest 2017, napisał tak w 2012, a tego nie ma. Dalej jestem za, sprawiłoby że gracze codziennie by się logowali i pamiętali o grze. Codziennie przydałoby się aby dostało się złoto/żety/specjalne miksy, a co 10dni logowania pod rząd 1MF (płatna waluta na koniec bardzo motywuje)

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Kiedyś sam napisałem temat o codziennych nagrodach i większość była za, Tomi nawet napisał że w przyszłości to będzie. Tymczasem jest 2017, napisał tak w 2012, a tego nie ma. Dalej jestem za, sprawiłoby że gracze codziennie by się logowali i pamiętali o grze. Codziennie przydałoby się aby dostało się złoto/żety/specjalne miksy, a co 10dni logowania pod rząd 1MF (płatna waluta na koniec bardzo motywuje)
    Będę bogaty MFów może nie, ale resztę tak.

    Cytat Napisał AJKS Zobacz post
    Proponuje dodać do gry nagrody za codzienne logowanie, jak w wielu innych grach tego typu. Spowoduje to większą aktywność wśród graczy.
    Jak dla mnie spoko. Coś przynajmniej będę miał z tego, że jestem codziennie na grze. Mały prezencik zawsze spoko. Ułatwi to trochę zdobywanie rzeczy na bossy.

  9. #9
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Na Igrzyskach Śmierci są prezenty. Zbierajcie je sobie.

  10. #10
    Użytkownik Avatar PatrioSaint
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    27
    Jestem za, na pewno w jakimś stopniu zwiększyło by liczbę graczy. Jakiś żeton czy złoto na pewno poratuje kogoś

  11. #11
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Będę bogaty MFów może nie, ale resztę tak.
    W wielu grach jest to po kolei - coraz większe ilości różnych rzeczy, kasa, przedmioty i na koniec 1 sztuka płatnej waluty. 1MF za codzienne logowanie przez 10 dni to nie jest dużo (w wielu grach 5-7 dni), zwłaszcza że mógłby nie podlegać handlowi na targu.

  12. #12
    Elitek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Na Igrzyskach Śmierci są prezenty. Zbierajcie je sobie.
    Ten argument nie ma sensu. Temat jest o codziennych małych wynagrodzeniach za logowanie się do gry a ty tu o jakichś prezentach z IŚ.

  13. #13
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Elite Knight Zobacz post
    Ten argument nie ma sensu. Temat jest o codziennych małych wynagrodzeniach za logowanie się do gry a ty tu o jakichś prezentach z IŚ.
    Jak pisali o jakichś cotygodniowych prezentach za logowanie cały tydzień, to chyba mogą się zalogować na 30 minut w niedzielę. Do tego, wtedy można zgarnąć kilka prezentów, z których lecą czasem dobre przedmioty. A samo logowanie się - Niezwykła aktywność w grze i równe nagrody dla osób, które grają 3 godziny dziennie i tych osób, które grają 3 sekundy dziennie.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Jak pisali o jakichś cotygodniowych prezentach za logowanie cały tydzień, to chyba mogą się zalogować na 30 minut w niedzielę. Do tego, wtedy można zgarnąć kilka prezentów, z których lecą czasem dobre przedmioty. A samo logowanie się - Niezwykła aktywność w grze i równe nagrody dla osób, które grają 3 godziny dziennie i tych osób, które grają 3 sekundy dziennie.
    Ktoś się zaloguje to po pierwsze musi mieć minimum 50 lv aby wejść na is i trzeba wygrać przynajmniej jedną walkę a często jest tak, że nie da rady.
    Dlatego pomysł totalnie nie na temat i totalnie inny niż propozycja dniowych bonusów czy nawet tygodniowych.


    Pomysł z logowaniem się 1/3/7/14/28 dni w miesiącu jest okej. Ja mam inny pomysł który może też zadowoli administrację bo będzie tutaj możliwy zysk PLN.
    Logujemy się 1 dnia mamy bonus, drugiego dnia mam bonus za 2 dni logowania etc. Z każdym dniem dostajemy bonus za zalogowanie się x dni pod rząd. W długim przypadku dostajemy bonus z zalogowanie się w trzy setny dzień. Trochę słabo bo by w nieskończoność, limit to 1 rok czyli 365dni i potem zaczynamy od pierwszego dnia. Gdzie jest model finansowy ? Jeśli osoba która zalogowała się 200 dni po rząd nagle 1 dnia nie dała rade i nie chce aby to przepadło to logując się następnego dnia za MF może podtrzymać serię logowań. Jest to typowa metoda z gry NFS World Online. Chyba najlepsza jaką spotkałem w grach.
    Ostatnio edytowane przez Hiter ; 23-02-2017 o 17:59

  15. #15
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    zwłaszcza że mógłby nie podlegać handlowi na targu.
    czyli to samo, jakbyś zmienił w konsoli.

    Pisałem wyżej że było, i było wspominane, że energia przyciąga czy coś takiego.

    Jedyne słuszne małe nagrody mogłoby się dostawać jak w Margonem, za głosowanie w listach gier. Chociaż już widzę płacze i bóle mięsistej części kości ogonowej, że za mało, że lepiej jak będzie to wtedy a tamto to w ogóle nie potrzebne, tu zaraz znów że za cenne i gubią, a w depo brak miejsca, ze złotem za dużo, strach z miasta wyjść itp. itd.

    @edit:
    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Jeśli osoba która zalogowała się 200 dni po rząd nagle 1 dnia nie dała rade i nie chce aby to przepadło to logując się następnego dnia za MF może podtrzymać serię logowań.
    Pytanie, czy jakkolwiek by to się zwróciło, tym bardziej, że czekamy na update, więc nie bardzo jest po co wracać.

    Aczkolwiek, w tak zaawansowanym ("zaawansowanym") systemie zbieractwa, i tak dużo dostajemy. Wystarczy parę punktów energii, by pozbierać, potem wymienić, i masz "codzienną" nagrodę oraz codzienną aktywność.
    Ostatnio edytowane przez Tensa Zangetsu ; 23-02-2017 o 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •