Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Temat: Zmiana w gemach 2

  1. #31
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dużo prościej byłoby po prostu zmniejszyć ilość gwiazdek (np. do 2) i wtedy efekt automatycznie będzie taki jak tu zakładany - czyli od razu mamy 1 gwiazdkę i dotychczas uzyskany bonus, a resztę nabijamy (1.5 mln AP) dla tego wyższego bonusu.
    Ta propozycja na tak

  2. #32
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dużo prościej byłoby po prostu zmniejszyć ilość gwiazdek (np. do 2) i wtedy efekt automatycznie będzie taki jak tu zakładany - czyli od razu mamy 1 gwiazdkę i dotychczas uzyskany bonus, a resztę nabijamy (1.5 mln AP) dla tego wyższego bonusu.
    Ta propozycja sensowna.

  3. #33
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Mam takie pytanko, jeśli gem obrony daje 12% a gem obrony 2 daje 15% to jaki sens w tym aby wsadzać 4 gemy obrony2 w sloty aby mieć nabite 50% jedli tracimy na tym 10%? Jeśli damy 3 gemy poziomu 1 uzyskamy 36% dodając do tego 1 gem obrony 2 uzyskamy 51% czyli jeden % straty, jeśli natomiast damy 3 gemy 2 uzyskamy 45% obrony. Czy opłaca się rezygnować z tych 5 % na rzecz innych gemów?

  4. #34
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    Mam takie pytanko, jeśli gem obrony daje 12% a gem obrony 2 daje 15% to jaki sens w tym aby wsadzać 4 gemy obrony2 w sloty
    To nie ma sensu i nikt tak nie robi.

  5. #35
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    Mam takie pytanko, jeśli gem obrony daje 12% a gem obrony 2 daje 15% to jaki sens w tym aby wsadzać 4 gemy obrony2 w sloty aby mieć nabite 50% jedli tracimy na tym 10%? Jeśli damy 3 gemy poziomu 1 uzyskamy 36% dodając do tego 1 gem obrony 2 uzyskamy 51% czyli jeden % straty, jeśli natomiast damy 3 gemy 2 uzyskamy 45% obrony. Czy opłaca się rezygnować z tych 5 % na rzecz innych gemów?
    Tak, opłaca się rezygnować na rzecz innych gemów.

  6. #36
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    moim zdaniem skoro gem obrony daje 12 to zeby zrobic 2 potrzeba 2 gemow a to razem 24 a nie 15 tak powinno byc zrobione a nie ze tylko 3% wiecej i daje 15 %

  7. #37
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    moim zdaniem skoro gem obrony daje 12 to zeby zrobic 2 potrzeba 2 gemow a to razem 24 a nie 15 tak powinno byc zrobione a nie ze tylko 3% wiecej i daje 15 %
    Wtedy dawałyby zbyt dużą przewagę nad innymi graczami bez takich gemów.

  8. #38
    Użytkownik Avatar DjKarCin
    Dołączył
    27-04-2016
    Postów
    23
    mi się podoba ten pomysł jestem za

  9. #39
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Odkopuję temat.

  10. #40
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Na nie. Ja tam nie lubię jak w grach wszystko przychodzi od razu. Czasami trzeba wykazać trochę więcej chęci aby wbić te gemy a nie tylko upraszczać i upraszczać.
    Górnicza zbroja pierścień specjalisty i do roboty a nie pisać aby wszystko upraszczać

  11. #41
    Użytkownik Avatar tetrax
    Dołączył
    16-09-2018
    Postów
    11
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Dużo prościej byłoby po prostu zmniejszyć ilość gwiazdek (np. do 2) i wtedy efekt automatycznie będzie taki jak tu zakładany - czyli od razu mamy 1 gwiazdkę i dotychczas uzyskany bonus, a resztę nabijamy (1.5 mln AP) dla tego wyższego bonusu.
    Odświeżam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •