Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: Propozycja mniejszej utraty złota na innych postaciach.

  1. #61
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    To zrób tak, i przestań tu wylewać swoje żale.
    Właśnie tak zrobię skoro nie jest to banowane i taki Ansbi trzyma złoto czy też koledzy soada. Nie ma tu nigdzie żali tylko wszyscy którzy podawali argumenty przeciwne do propozycji uciekli w stronę depo tak jak i ty. Czytanie przerasta i się pisze co przyjdzie do głowy a potem efekt jest taki, że wgl nie piszemy na temat początkowej propozycji.

  2. #62
    Pirrat
    Konto usunięte
    Trzymanie golda u innych w obecnych realiach to inna forma multikonta, powinny być za to bany.

  3. #63
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Skoro doszliście do porozumienia, to temat do zamknięcia.

  4. #64
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Trzymanie golda u innych w obecnych realiach to inna forma multikonta, powinny być za to bany.
    Tomi napisał mi na pw kiedyś, że nie wolno trzymać złota na kontach typu słup czyli jeśli osoba nie gra i jest tylko do trzymania złota, ale jeśli takie trzymanie złota polega na pożyczeniu gotówki to jest w 100% legalne.

    Cytuję pw od Tomi'ego:
    "Jest coś takiego jak podejmowanie działań mających na celu odejście zasad gry. Konto-słup, którego celem jest trzymanie golda innej postaci się na to łapie. Pożyczka normalnie funkcjonującemu kontu nie."

  5. #65
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    668
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Wiem, że dla niektórych mfo to jest życie a nie tylko gra
    Tym mnie uświadamiasz, że to jest właśnie dla Ciebie coś więcej tak rycząc o tą zmianę =]

    Peace

  6. #66
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Tym mnie uświadamiasz, że to jest właśnie dla Ciebie coś więcej tak rycząc o tą zmianę =]

    Peace
    Wystarczy trochę umiejętności aby sprawdzić kto ile gra. Gram 10 minut dziennie aby kliknąć kopanie rano i wieczorem więc ty uważasz, że ta gra to dla mnie więcej niż życie ? Warto czasami pomyśleć co się pisze a nie pisać to co przyjdzie do głowy.

    Temat jest do zamknięcia ponieważ nie jest banowane trzymanie złota u kogoś innego to lecę w tę metodę.

  7. #67
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    Temat jest do zamknięcia ponieważ nie jest banowane trzymanie złota u kogoś innego to lecę w tę metodę.
    Banowane jest takie szczególnie zuchwałe.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •