Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Cofnięcie poziomu do dowolnego przedziału rankingowego

  1. #1
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319

    Cofnięcie poziomu do dowolnego przedziału rankingowego

    ostatnimi czasy w grze pojawiły się dość znaczne zmiany odnośnie pvp, mowa tutaj o przedziałach rankingowych. mamy 5 przedziałów: 20lvl, 30lvl, 40lvl, 50lvl i najbardziej obszerny 65lvl. nie mogę powiedzieć, że jest to zła zmiana, choć z początku miałem sceptyczne podejście do tego, ale jak to wyżsi rangą powiadomili, jest to baza pod przyszłe turnieje i takie tam.

    wychodzę z propozycją, aby postać mogła się zatrzymać na dowolnym przedziale rankingowym. przedstawię to na moim przykładzie: mam 5postaci 65lvl, szósta w drodze. byłbym zainteresowany jedną postacią na przykład stanąć w przedziale rankingowym na 40lvl. i tu rodzi się problem, ponieważ musiałbym 14dni czekać na usunięcie jednej postaci [pomijam czas i wysiłek poświecony, aby osiągnęła ona poziom 65lvl] i na nowej postaci wbić ten 40lvl. no to około 2 miesiące procedury. tak wiem, do czasu update'a zdążyłbym pewnie wbić jeszcze ze 3 postacie do max_lvla, ale ile można.

    stąd moja propozycja, aby postać mogła się zatrzymać w dowolnym przedziale rankingowym, oczywiście mniejszym bądź równym aktualnego lvl'a.

    zapraszam do dyskusji.

    przy okazji odświeżam:

    Klasyfikacja przedmiotów
    Trochę inne zastosowanie ujemnej częstotliwości walk

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Nie wiem czy mogę o tym mówić, ale z mopem gadałem o tym i chce to właśnie zrobić.

  3. #3
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    A co ze zdolnościami, które się w tym czasie wbiło? Może to całe "archiwum'' weszłoby do użytku

    Oczywiście na tak. Przydatne dla osób, które mają 5/6 postaci na maks. poziomie.

  4. #4
    To przy okazji: Niech odblokowanie cofnięcia poziomu będzie darmowe, za samą usługę przecież płacimy -_-

  5. #5
    Konsultowałem to z Tomim jakiś czas temu, jeżeli zajdzie konieczność usługa jak najbardziej na tak, chociaż najpewniej będzie dla niej przypisanie zerowanie/redukcja o połowę rankingów.

    Jeżeli możecie: postarajcie się zebrać osoby, które by taka usługa interesowała i żeby wypowiedziały się w tym temacie

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Jeżeli możecie: postarajcie się zebrać osoby, które by taka usługa interesowała i żeby wypowiedziały się w tym temacie
    Mnie zdecydowanie interesuje. Cofnąłbym sobie 2 postacie na 50 i 40lvl.
    Ale nie za 75mf :s

  7. #7
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    najpewniej będzie dla niej przypisanie zerowanie/redukcja o połowę rankingów
    wyzerowanie rankingu jak najbardziej. skok z 65lvl na dajmy 40lvl z 600ranku to coś bardzo nie na miejscu. zerowanie 2 rankingów, reset statystyk = 45mf, więc przy koszcie w takim przypadku bym nie majstrował.

    Jeżeli możecie: postarajcie się zebrać osoby, które by taka usługa interesowała i żeby wypowiedziały się w tym temacie
    co do osób zainteresowanych, niewiele ich będzie niestety. graczy z min. 4 max_lvlami ile będzie na serwerze, 4-5? reszta się skupia na 1, max. 2 postaciach, więc o czym tu mowa.

  8. #8
    Jestem przyszłościowo zainteresowana usługą. Wydaje mi się, że ma ona bardzo wiele zalet, chociażby możliwość naturalnego "przerzedzenia" rankingów o wielokrotne postacie tego samego gracza, bo być może niektóre z postaci zostaną dzięki niej przerzucone na inne poziomy. Obecnie można dostać więcej żetonów za ponadmiarową ilość walk, a mając kilka postaci z podobnym rankingiem najprawdopodobniej wykonanie takiej ilości będzie możliwe tylko na jednej.

    co do osób zainteresowanych, niewiele ich będzie niestety. graczy z min. 4 max_lvlami ile będzie na serwerze, 4-5? reszta się skupia na 1, max. 2 postaciach, więc o czym tu mowa.

    Żywię nadzieję, że wdrożenie takiej usługi zachęci nowe osoby do zakładania większej ilości postaci.

  9. #9
    Użytkownik Avatar felekkk
    Dołączył
    20-04-2013
    Postów
    104
    Jak cofnąć lvl

  10. #10
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał felekkk Zobacz post
    Jak cofnąć lvl
    klikasz plus obok pkt mf następnie usługi i poszukaj tam będzie gdzieś raczej na dole

  11. #11
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    odświeżam, bo zniknęło z pierwszej strony działu

  12. #12
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    1,5 miesiąca minęło.

    coś zostało ustalone? wiadomo, kiedy można się spodziewać wdrożenia owej propozycji? rok, dwa, dekada, nordia?

  13. #13
    W najbliższym czasie. Prędzej już "niedługo".

  14. #14
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    skoro weszło, to do zamknięcia i zrealizowanych

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •