Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 158

Temat: Grupa "Zasłużeni"

  1. #106
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bo nie będę odnosił się do Twojej sytuacji po raz kolejny - temat został skończony, a Twoja kandydatura jasno odrzucona. I nie mam zamiaru dyskutować - takie posty będę usuwał.
    Bididididid!

  2. #107
    Lilka II
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Bo nie będę odnosił się do Twojej sytuacji po raz kolejny - temat został skończony, a Twoja kandydatura jasno odrzucona. I nie mam zamiaru dyskutować - takie posty będę usuwał.
    Wolność słowa zrobiła brrr, gorzej niż u Ruskich

    Edit. Administrator dalej narusza 1 punkt regulaminu forum cytat "Zanim postanowisz komuś odpowiedzieć, pierw przeczytaj swoją wypowiedź, jeśli jest ona napisana w negatywnym tonie - lepiej będzie jeśli w ogóle jej nie wyślesz."

    Edit 2. Możecie dawać mi kneble, ale głosu rozsądku i tak nie uciszycie
    Ostatnio edytowane przez Lilka II ; 01-04-2021 o 16:10

  3. #108
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Lolka ma rację.

  4. #109
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ja sugeruję, żeby GoldenkoPL nie miał rangi Zasłużeni, ale odzyskał moda. To dobry chłopak, nie miał na celu niczego złego i obiecał, że już nie będzie.
    Idę robić sobie cash, money - nie kaszę mannę
    Moi ludzie to klasyk
    Do zobaczenia mordziaty tymczasem

  5. #110
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Wolność słowa zrobiła brrr, gorzej niż u Ruskich
    Wolność słowa tak nie działa.
    Edit. Administrator dalej narusza 1 punkt regulaminu forum cytat "Zanim postanowisz komuś odpowiedzieć, pierw przeczytaj swoją wypowiedź, jeśli jest ona napisana w negatywnym tonie - lepiej będzie jeśli w ogóle jej nie wyślesz."
    Trochę nadinterpretujesz ten "negatywny ton". Odmawianie, czy ogólnie przekazywanie złych informacji to nie jest "negatywny ton". Krycha wypowiadał się w najgorszym razie neutralnie.
    Zresztą gdyby to faktycznie był "negatywny ton" to zgodnie z cytowanym punktem regulaminu, admin by po prostu wam nie odpowiadał na pytania, nie sądzę żeby to było lepsze rozwiązanie

  6. #111
    Użytkownik Avatar Mr Kwit
    Dołączył
    23-12-2019
    Postów
    7
    #free GoldenkoPolskaPolskaHusariaDoBojuPolskaGurom

  7. #112
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Wolność słowa zrobiła brrr, gorzej niż u Ruskich

    Edit. Administrator dalej narusza 1 punkt regulaminu forum cytat "Zanim postanowisz komuś odpowiedzieć, pierw przeczytaj swoją wypowiedź, jeśli jest ona napisana w negatywnym tonie - lepiej będzie jeśli w ogóle jej nie wyślesz."

    Edit 2. Możecie dawać mi kneble, ale głosu rozsądku i tak nie uciszycie
    Jak u ruskich jest lepiej, to polecam wyprowadzkę, wypowiedź krychy nie była negatywna, a w tonie lekko humorystycznym. Krycha jest adminem forum, on decyduje zarówno o ekipie forumowej, jak i na tym kto ZASŁUŻYŁ na rangę zasłużeni. Takie jego prawo, taka jego decyzja, że zawiódł się na złociszku i mu nie przyzna rangi zasłużony, bo według Krychy nie zasłużył. Koniec tematu. Dalsze spamowanie na ten temat to tylko proszenie o bana.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  8. #113
    Lilka II
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Clover Zobacz post
    bo według Krychy nie zasłużył. Koniec tematu. Dalsze spamowanie na ten temat to tylko proszenie o bana.
    Hm nie wiedziałam że tylko 1 osoba decyduje kto jest dla tego forum zasłużony, a kto nie. I że ktoś może nie być zasłużony, bo admin go nie lubi z osobistych powodów. Zastanawiający hipokrytyzm

  9. #114
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Hm nie wiedziałam że tylko 1 osoba decyduje kto jest dla tego forum zasłużony, a kto nie. I że ktoś może nie być zasłużony, bo admin go nie lubi z osobistych powodów. Zastanawiający hipokrytyzm
    Hipokryzją jest robienie czegoś nagminnie w tym wypadku zgłaszanie do grupy "Zasłużeni" => Goldenka, który z oczywistych powodów nie może zostać tam dodany a kto wie ten wie .

  10. #115
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lilka II Zobacz post
    Hm nie wiedziałam że tylko 1 osoba decyduje kto jest dla tego forum zasłużony, a kto nie.
    No to już wiesz

    Grupa zasłużeni powstała z inicjatywy Krychy, więc on ustalał kto decyduje o przynależności do niej. Innymi słowy: Krycha tą rangą uhonorowuje osoby, które wybierze. Przeczytaj pierwszy post w temacie, jeśli nie rozumiesz, że to nie użytkownicy wybierają zasłużonych.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #116
    Nominuję Arczana za pełnienie funkcji moderatora Rozmowy.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  12. #117
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Oddalam.
    Bididididid!

  13. #118
    Nominuję Lisu aka Wróciłem
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #119
    Systemofadown
    > Były tester
    > Obsługiwał panel i zajmował się małą częscią upka Nordia.

  15. #120
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Systemofadown
    > Były tester
    > Obsługiwał panel i zajmował się małą częscią upka Nordia.
    Ale to trzeba zaraz szkalować?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •