Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 158

Temat: Grupa "Zasłużeni"

  1. #31
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Wiele z ich poradników było kluczowych dla graczy we wczesnym okresie gry.
    Dlatego między innymi MapY.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Nom, MapY się kojarzy z poradnikami. Zasłużył na rangę.

  3. #33
    dla mnie to w ogóle MapY==MFO

    od zawsze gościa pamiętam, znałem ten nick dużo wcześniej niż takie nicki jak "Jacek", czy "Tomi"
    (fakt, że patrzę bardziej na to co było nie to co jest)
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 17-02-2017 o 00:16
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #34
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Tak jak pisałem - odn. testowania gry powinien wypowiedzieć się ktoś inny, natomiast jako redaktor:
    • rok 2014: 168 działań
    • rok 2015: 145 działań
    • rok 2016: 28 działań
    • rok 2017: 1 działanie

    Jako działanie liczy się wszystko - dodawanie załączników, usuwanie, edytowanie postów, zamykanie, otwieranie i przenoszenie tematów - dlatego te liczby są dość słabe, co tylko potwierdza to, co pisałem o Twoim redagowaniu poradników wyżej. Dla porównaniu posłuże się przykładem herbaty, który od czasu jak został redaktorem (ok. miesiąca temu) ma działań 476.
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Nom, MapY się kojarzy z poradnikami. Zasłużył na rangę.
    Najwięcej błędów w tej grze zostało zgłoszonych przeze mnie. Nie liczę już nawet tych z tematu Błędy ortograficzne, literówki itp./Czy testuje z nami jakaś dziewczyna/kobieta?/Mapa i błędy z nią związane., w których moich postów jest najwięcej spośród wszystkich graczy tam zgłaszających. Odpowiadam na wszystkie pytania z tematu [ Pytania ] i na większość dobrze. Jestem chodzącą encyklopedią, znam prawie całą grę na pamięć. MFOencyklopedia 2008 by MapY© do pobrania już teraz.

    Jeśli ja nie zasługuję na taką rangę, to MapY tym bardziej. A ja nie sądzę, żebym zasługiwał, skoro nikt mnie tu nie zgłosił. ;p
    Albo można zrobić tak jak z głośoptem czy Rumpelstiltskinem, bo to zupełnie ten sam przypadek. Oni mają testerów, MapY niech ma rangę Zasłużony.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 17-02-2017 o 00:18

  5. #35
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Najwięcej błędów w tej grze zostało zgłoszonych przeze mnie. Nie liczę już nawet tych z tematu Błędy ortograficzne, literówki itp./Czy testuje z nami jakaś dziewczyna/kobieta?/Mapa i błędy z nią związane., w których moich postów jest najwięcej spośród wszystkich graczy. Odpowiadam dobrze na prawie wszystkie pytania z tematu [ Pytania ]. Jestem chodzącą encyklopedią, znam prawie całą grę na pamięć.

    Jeśli ja nie zasługuję na taką rangę, to MapY tym bardziej nie powinien. A ja nie zasługuję.
    Nie mówię, że ty nie (choć nie musisz się tym chwalić -.-), jednakże ty masz rangę(Redaktor, do tego teraz Gracz Roku). Poza tym posty w tych tematach, w których "twoich postów jest najwięcej" są czymś, bez czego by przeżył statystyczny gracz. Natomiast bez poradników byłoby gorzej.

  6. #36
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To w żaden sposób nie jest chwalenie się, tylko próba zobrazowania tej sytuacji. Spójrz na założone przeze mnie tematy, jak i napisane przeze mnie posty. Spójrz do działu błędy na moje wszystkie zgłoszenia. Teraz spójrz na historię postów głośopta, stworzone tematy (których jest zaledwie dwa i są beznadziejne). Teraz zakładając, że jesteś nowym graczem i bazując na tym, co napisałem: Kto według Ciebie powinien mieć testera? A teraz sobie przypomnij, kto ma testera z podanych osób, a kto jest redaktorem.
    Zupełnie taka sama sytuacja jak z MapY-m Nasciturusem. Najwidoczniej głośopt czy Rumplestiltskin zasługują na testerów, a MapY Nasciturus zasługuje w stu procentach na rangę Zasłużony.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 17-02-2017 o 00:41

  7. #37
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Najwięcej błędów w tej grze zostało zgłoszonych przeze mnie. Nie liczę już nawet tych z tematu Błędy ortograficzne, literówki itp./Czy testuje z nami jakaś dziewczyna/kobieta?/Mapa i błędy z nią związane., w których moich postów jest najwięcej spośród wszystkich graczy tam zgłaszających. Odpowiadam na wszystkie pytania z tematu [ Pytania ] i na większość dobrze. Jestem chodzącą encyklopedią, znam prawie całą grę na pamięć. MFOencyklopedia 2008 by MapY© do pobrania już teraz.

    Jeśli ja nie zasługuję na taką rangę, to MapY tym bardziej. A ja nie sądzę, żebym zasługiwał, skoro nikt mnie tu nie zgłosił. ;p
    Albo można zrobić tak jak z głośoptem czy Rumpelstiltskinem, bo to zupełnie ten sam przypadek. Oni mają testerów, MapY niech ma rangę Zasłużony.
    Może to bardziej takie przesłanie, że Ty nadal jesteś aktywnym użytkownikiem, a Nasciturus z roku na rok, co pokazują statystyki, coraz mniej i po prostu nikt nie myśli o Tobie w tych granicach.
    Bididididid!

  8. #38
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To w żaden sposób nie jest chwalenie się, tylko próba zobrazowania tej patowej sytuacji. Spójrz na założone przeze mnie tematy, jak i napisane przeze mnie posty. Spójrz do działu błędy na moje wszystkie zgłoszenia. Teraz spójrz na historię postów głośopta, stworzone tematy (których jest zaledwie dwa i są beznadziejne). Teraz zakładając, że jesteś nowym graczem i bazując na tym, co napisałem: Kto według Ciebie powinien mieć testera? A teraz sobie przypomnij, kto ma testera z podanych osób, a kto jest redaktorkiem.
    Zupełnie taka sama sytuacja jak z MapY-m Nasciturusem. Najwidoczniej głośopt czy Rumplestiltskin zasługują na testerów, a MapY Nasciturus zasługuje w stu procentach na rangę Zasłużony.
    -.-
    Błędy =\= Poradniki
    Więcej nie bd z tb dyskutował.
    Nie mam pojęcia, kto jest testerem, kto nie, więc druga część jest z mojej strony bez odpowiedzi.

  9. #39
    Mnie się wydaje, że powinna być to grupa dla osób nieaktywnych, które odeszły, a które wypadałoby upamiętnić w ten czy inny sposób.
    Na przykładzie Kim Chi właśnie jest taki szkopuł, że jest aktywny i mi osobiście nie pasuje dodawanie go do tej grupy. Może gdy odejdzie,
    to za parę miesięcy wrócimy do tematu

  10. #40
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    nominuję Siebie

  11. #41
    Użytkownik Avatar Rosalyn
    Dołączył
    19-04-2012
    Postów
    141
    nominuję Chaosa i MapY ofc również powinien zostać dodany do tej grupy, powody jak wyżej piszą, nie widzę sensu pisać tego jeszcze raz.

  12. #42
    Łysonżi Dżonson
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    nominuję Siebie
    nominuję Salcię

  13. #43
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Cytat Napisał Łysonżi Dżonson Zobacz post
    nominuję Salcię
    Salcia aka Pan Piotruś?


    @Rosalyn

    dzięki za poparcie

  14. #44
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Salcia aka Pan Piotruś?
    Kolega Dresa.

    Chaoseł, jako były mod - powinien dostać, ale mimo wszystko nic takiego wielkiego nie zrobił.

  15. #45
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    ja chcę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •