Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 158

Temat: Grupa "Zasłużeni"

  1. #16
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Antek się z moją pomocą usunął.

    Powyższe nominacje wyszły z kadry i są bez komentarza . Macie jednak możliwość wprowadzenia tam kogoś nowego.

    Ujednolicę nazwy i potrenuje z kolorem, jednak do sedna tematu .
    Nie do końca rozumiem, dlaczego rangę osoby zasłużonej dla forum ma dostać pierwsza czwórka, której na forum nie widziałem od stu lat, a nie może jej dostać Antek, który ledwo miesiąc (?) temu się usunął? Nie bardzo mogę się wypowiadać na temat "starych czasów", bo nie do końca wiem co tam się wtedy działo, jednak to co zostało do teraz to solucje i... No właśnie, co po nich zostało? Jeśli tak zadecydowaliście to widocznie macie powody, nie ma się co kłócić, ale z perspektywy zwykłego usera akurat Antek miał w to forum większy wkład niż reszta, zdecydowanie się tym wyróżniając, więc wydaje mi się że powinien otrzymać tę rangę.

    Nie rozumiem też kryterium "zachowanie", każdy zachowuje się inaczej, jedni są bardziej "przystępni" od drugich, co moim zdaniem w żaden sposób nie powinno rzutować na to czy zupełnie niepowiązaną z tym rangę otrzymają, czy też nie. To nie plebiscyt na najmilszego gracza roku, a na kogoś kto rzeczywiście coś zrobił. Tym bardziej, że Baggy się kwalifikuje.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Oczywiście sam zainteresowany też ma prawo dyskutować - no chyba, że Ci nie zależy ;D.
    Mnie wszystko jedno w zasadzie, te wszystkie funkcje to i tak już przeszłość. Sugerowałbym jednak nazwać tę grupę jak na forum MFO2 tj. "VIP" - https://forum.mfo2.pl/groupcp.php?g=16942 (trzeba być zalogowanym na forum mfo2)

  3. #18
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    jeśli można to proponuję dać tą range Asasynkowi chyba wiadomo za co

  4. #19
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    jeśli można to proponuję dać tą range Asasynkowi chyba wiadomo za co
    Uwazam ze to bardzo dobry pomysl a te osoby ktore zostaly wymienione w 1 poscie sa dla mnie nieznajome a ten gracz mi wiele razy pomogl

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Antek na pewno zasługuje na rangę, ale skoro nie ma już konta na forum, to trudno mu ją przydzielić.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Według mnie asasynek niczym sobie nie zasłużył na rangę Zasłużony, jego wiki jest po pierwsze na zewnętrznym serwerze, w żaden sposób nie podlega pod mfo, w dodatku jest bardzo marnie napisana + oparta na kradzionych screenach i artykułach. Nigdy nie był moderatorem i nie pełnił żadnej istotnej funkcji na forum, po prostu ma sobie tą swoją kontrowersyjną wikipedię, która jednym się podoba a innym nie i tyle. W dodatku jego zachowanie jest pogardy godne. Jego osoba zdecydowanie obniżyłaby prestiż tej rangi, jeżeli on by ją dostał to równie dobrze mógłby ją dostać każdy. Zasłużony to może być Mopiszon za ogromny wkład zarówno w forum jak i przede wszystkim grę a nie jakieś asasynki.

  7. #22
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    jeśli można to proponuję dać tą range Asasynkowi chyba wiadomo za co
    Jeżeli za Wiki Mfo to powinien tam dostać rangę, a nie na forum.

  8. #23
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Nie do końca rozumiem, dlaczego rangę osoby zasłużonej dla forum ma dostać pierwsza czwórka, której na forum nie widziałem od stu lat, a nie może jej dostać Antek, który ledwo miesiąc (?) temu się usunął? Nie bardzo mogę się wypowiadać na temat "starych czasów", bo nie do końca wiem co tam się wtedy działo, jednak to co zostało do teraz to solucje i... No właśnie, co po nich zostało? Jeśli tak zadecydowaliście to widocznie macie powody, nie ma się co kłócić, ale z perspektywy zwykłego usera akurat Antek miał w to forum większy wkład niż reszta, zdecydowanie się tym wyróżniając, więc wydaje mi się że powinien otrzymać tę rangę.

    Nie rozumiem też kryterium "zachowanie", każdy zachowuje się inaczej, jedni są bardziej "przystępni" od drugich, co moim zdaniem w żaden sposób nie powinno rzutować na to czy zupełnie niepowiązaną z tym rangę otrzymają, czy też nie. To nie plebiscyt na najmilszego gracza roku, a na kogoś kto rzeczywiście coś zrobił. Tym bardziej, że Baggy się kwalifikuje.
    Antek się na forum też usunął, o to chodzi, bez spiny :P.
    Bididididid!

  9. #24
    MapY jakby nie było powinien dostać tą albo jakąś pomniejsza rangę, bo jego wkład na forum jest widoczny (nie jakiś spektakularny ale jest), rzekłbym że na poziomie Levuska.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    MapY jakby nie było powinien dostać tą albo jakąś pomniejsza rangę, bo jego wkład na forum jest widoczny (nie jakiś spektakularny ale jest), rzekłbym że na poziomie Levuska.
    Po raz kolejny przypominam, że mój nick na forum to jest Nasciturus.

  11. #26
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    MapY jakby nie było powinien dostać tą albo jakąś pomniejsza rangę, bo jego wkład na forum jest widoczny (nie jakiś spektakularny ale jest), rzekłbym że na poziomie Levuska.
    Wkład MapYego jest na poziomie osoby, która jest nieaktywna od kilku lat? 8)

  12. #27
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Krycha mógłbyś uzasadnić wybór Psotki i Levuska? Nie pytam prowokacyjnie tylko z czystej ciekawości.

  13. #28
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Wkład MapYego jest na poziomie osoby, która jest nieaktywna od kilku lat? 8)
    Levusek też nie jest aktywny :b

  14. #29
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stefanek Zobacz post
    Levusek też nie jest aktywny :b
    Musarajowi o niego chodziło.

  15. #30
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Krycha mógłbyś uzasadnić wybór Psotki i Levuska? Nie pytam prowokacyjnie tylko z czystej ciekawości.
    Wkład w Poradniki + Psota za moderowanie. Wiele z ich poradników było kluczowych dla graczy we wczesnym okresie gry.

    Ogólnie z uwagi na to proponowałem np. Coniego, ale nie przeszło .
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •