Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 158

Temat: Grupa "Zasłużeni"

  1. #1
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378

    Grupa "Zasłużeni"

    Witam.

    Jak pewnie część z Was zauważyła - powstała nowa grupa: "Zasłużeni". Chodzi o skupianie w niej użytkowników forum, którzy swoją aktywnością przyczynili się do jego rozwoju. Uznałem, że w tej grupie powinni być: ADIHC1, Psotka, minek, Levusek i Gansey (Baggy).

    Uważam, że userzy powinni mieć prawo wypowiedzieć się na temat nominacji, stąd ten temat. Nie będzie tu żadnych głosowań, raczej liczę na dyskusję - przekonajcie mnie, że user X zasługuje, żeby być w tej grupie. Czyli osoba + argumenty. Od razu mówię, że trollowskie posty będę usuwał .

    Do dzieła.
    Bididididid!

  2. #2
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    spoko pomysl, ale co daje taka grupa ?

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To pewien sposób uhonorowania - prócz kolorku nie daje nic (ten pewnie będzie trzeba podkręcić, bo nie wiem jak będzie wyglądał w postach).
    Bididididid!

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Śmiesznie wygląda w postach ranga.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    To pewien sposób uhonorowania - prócz kolorku nie daje nic (ten pewnie będzie trzeba podkręcić, bo nie wiem jak będzie wyglądał w postach).
    Moim zdaniem wygląda dosyć neutralnie:

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    "ZASŁUŻENI"

    ADIHC1 - nick niezgodny z regulaminem MFO3 - nie może zawierać "cyfr"
    Psotka - nie znam jej "szczególnych" dokonań?
    minek - udowodnione używanie bota w MFO3, brak kary
    Levusek - zob. Psotka
    BaGGy - intrygant, który na koniec postanowił wykasować moje artykuły z wiki, na odchodne

    To jakie są kryteria? Wystarczy mieć nielegalny nick, używać bota i wykasować czyjeś artykuły bez wiedzy i zgody?

    "ZASŁUŻENI"

    Sam ADIHC1 jeśli jeż zasługuje na to miano, to jest przepaść mentalna między niestabilnym BaGGy.

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Nie powinno być "Zasłużony", skoro jest grupa "Moderator", a nie "Moderatorzy"?

    Ogólnie kolor trochę zbyt jaskrawy, a w sumie skoro są zasłużeni to myślę, że powinni mieć kolor złoty.
    I nominuję gracza Antybristler, czyli Doktor Lewatywa.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Antek się z moją pomocą usunął.

    Powyższe nominacje wyszły z kadry i są bez komentarza . Macie jednak możliwość wprowadzenia tam kogoś nowego.

    Ujednolicę nazwy i potrenuje z kolorem, jednak do sedna tematu .
    Bididididid!

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Samemu się można zgłosić? Byłem przez wiele lat modem, redaktorem, testerem...?

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Konto bagiety w grze już nie istnieje, więc raczej ta ranga mu się nie przyda.

    Cytat Napisał Nasciturus Zobacz post
    Samemu się można zgłosić? Byłem przez wiele lat modem, redaktorem, testerem...?
    I gamemasterem!

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jednak na forum ma dostęp chyba, tak jak Antek.

    MapY - nie mam pojęcia co do Ciebie - uważam, że byłeś słabym redaktorem, nie testowałem z Tobą, więc się wypowiedzieć musi ktoś inny, a moderatorem kiedy byłeś i jaki okres czasu?
    Bididididid!

  12. #12
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Nominuję użytkownika MapY, staruch, żywa legenda, wieloletni gm, moderator, gracz, pełnił każdą z możliwych funkcji na forum, w mfo od wieków, testy wiedzy o mfo. Wydaje mi się że wniósł wiele więcej do społeczności mfo niż taka Psotka, czy Levusek. Jeżeli chodzi o osobę Levuska to z całym szacunkiem do niego, ale choć siedzę tu w zasadzie od 11 lat to nie potrafię sobie przypomnieć jednej rzeczy, którą zasłużyłby sobie na wyróżnienie, Psotka również spoko ale to w zasadzie tylko moderator. No chyba że udzielali się oni w jakiś znaczący sposób na forach zamkniętych...
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 16-02-2017 o 19:03

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Okej - jak z tym moderatorem? Ile czasu był nim na tym forum (o ile był) i jak długo? Po prostu nie mam wiedzy na ten temat i stąd pytanie.

    Mapy jest dokładnie takim samym przypadkiem jak Baggy - był wkład, ale były też zupełnie opozycyjne zachowania, nawet na forum jest gdzieś jeszcze jego "deklaracja" na temat zachowania.
    Bididididid!

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Konto bagiety w grze już nie istnieje, więc raczej ta ranga mu się nie przyda.


    I gamemasterem!
    W MFO2, tutaj chodzi o ZASŁUŻENI DLA FORUM MFO3 tak? Gra to jedno, forum do drugie, mfo1, mfo2 i mfo3 to trzecie. Jak już to mają być jasne kryteria a nie jakieś głosowanie. Uważam że admin powinien nadawać taką rangę po zasięgnięciu opinii graczy, ale merytorycznych a nie w formie głosowania bo w głosowaniu można przegłosować wszystko, nawet że kot jest psem.
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Jednak na forum ma dostęp chyba, tak jak Antek.

    MapY - nie mam pojęcia co do Ciebie - uważam, że byłeś słabym redaktorem, nie testowałem z Tobą, więc się wypowiedzieć musi ktoś inny, a moderatorem kiedy byłeś i jaki okres czasu?
    Dokładnie nie pamiętam ale chyba od początku istnienia forum mfo3 a zrezygnowałem informując o tym admina a ten informując ADIHC1 poprzez PW.

    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Okej - jak z tym moderatorem? Ile czasu był nim na tym forum (o ile był) i jak długo? Po prostu nie mam wiedzy na ten temat i stąd pytanie.

    Mapy jest dokładnie takim samym przypadkiem jak Baggy - był wkład, ale były też zupełnie opozycyjne zachowania, nawet na forum jest gdzieś jeszcze jego "deklaracja" na temat zachowania.
    Mój nick to Nasciturus. Taki sam przypadek jak ja i BaGGy był adminem... Admina chyba obrażasz.

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Sprawdziłem sobie, byłeś modem od maja 2011 do listopada 2011, to trochę krótki staż jednak (jednak aktywność w dziale Błędy była dość intensywna). Zapomniałem o tych testach MFO - dopóki się odbywały by fajnym pomysłem i przeprowadzonym na poziomie. Tak jak pisałem - odn. testowania gry powinien wypowiedzieć się ktoś inny, natomiast jako redaktor:
    • rok 2014: 168 działań
    • rok 2015: 145 działań
    • rok 2016: 28 działań
    • rok 2017: 1 działanie

    Jako działanie liczy się wszystko - dodawanie załączników, usuwanie, edytowanie postów, zamykanie, otwieranie i przenoszenie tematów - dlatego te liczby są dość słabe, co tylko potwierdza to, co pisałem o Twoim redagowaniu poradników wyżej. Dla porównaniu posłuże się przykładem herbaty, który od czasu jak został redaktorem (ok. miesiąca temu) ma działań 476.

    Czy ktoś ma jakieś argumenty za i przeciw dodaniu Nasciturusa? Skoro to ma być dyskusji, to zapraszam do niej. Oczywiście sam zainteresowany też ma prawo dyskutować - no chyba, że Ci nie zależy ;D.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •