Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    23 79.31%
  • Nie

    6 20.69%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Ekwipunek z wymaganym 66 poziomem

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Ekwipunek z wymaganym 66 poziomem

    Chyba do zmiany na 65 poziom?
    Bo zostawienie 66 poziomu spowoduje, że NIKT wśród nowych graczy nie będzie mógł z nich korzystać, skoro teraz nie można już zdobyć 66 poziomu i wzwyż.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 08-02-2017 o 01:02

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Tak, miały być zmienione i jakoś umknęło.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    No właśnie o to samo miałem pisać, niby 65 a eq na 66 zostało ? Pytanie główne czy statystki eq z 66lv jak będzie na 65lv to pozostanie to samo eq czy będą straty np 5 pkt w eq ?

    Btw. nadwyżka expa na 65 level będzie rosnąć 10% czy 100% ? Jeśli 10% to innym poziomie można dać blokadę i i dostawać 100% expa ze słabszych potworków i po up przegoni się wszystkich.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Life Zobacz post
    No właśnie o to samo miałem pisać, niby 65 a eq na 66 zostało ? Pytanie główne czy statystki eq z 66lv jak będzie na 65lv to pozostanie to samo eq czy będą straty np 5 pkt w eq ?
    Jeżeli EQ spada poziomem z 66 na 65, to baza mu maleje o 1 punkt, mam nadzieję, że nikt od tego nie umrze. Mimo to, akurat przy tym EQ nawet bym popierał, żeby nie doszło do obniżenia bazy, bo ono było i tak traktowane jako EQ na 65 (ma mocno niestandardowe staty).

    Btw. nadwyżka expa na 65 level będzie rosnąć 10% czy 100% ? Jeśli 10% to innym poziomie można dać blokadę i i dostawać 100% expa ze słabszych potworków i po up przegoni się wszystkich.
    Obniżanie expa jest przeliczane na bieżąco. Jeśli masz 65 lv, dostajesz 10%. Jeżeli masz - włącznie z odłożonym - x expa (od x jest 66 lv), to dostajesz 5%. Itd.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Myślę, że tu można spokojnie zostawić stare staty. Lv zaraz będzie obniżony.


    =====
    totemowi dorzuciłem nawet HP

  6. #6
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Myślę, że tu można spokojnie zostawić stare staty. Lv zaraz będzie obniżony.


    =====
    totemowi dorzuciłem nawet HP
    To bardzo dobrze bo totem był bardzo słaby mam nawet +8 jakiś a i tak słabiutko.

  7. #7
    Można prosić o link do AKTUALNEJ wersji totemu?

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte


    Wiesz, wystarczyło w google wpisać

  9. #9
    Potrafisz czytac ze zrozumieniem?


    AKTUALNEJ


    EDIT: aa sory, wczesniej chyba bylo -500hp

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •