Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Zmiana algorytmu wbijania w kolejkę po ożywieniu

  1. #31
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Pomoc dydaktyczna, aby lepiej zobrazować jak działa szybkość:
    (w odróżnieniu od wszystkich innych statystyk nie działa na zasadzie porównania: nasza statystyka/statystyka celu).
    Poniższe jest dla dowolnej konfiguracji - 3 v 1, 1 vs 3 czy 2 vs 2.

    Nazwa:  Image1.png
Wyświetleń: 355
Rozmiar:  18.2 KB

    i teraz w momencie ożywki gracz obecnie "wchodzi" z 25% normalnego paska (jego start ustawiany jest na wysokości paska właśnie używającego ożywki), a wiec ma bardzo dużą szansę na "wbicie się" przed innych.

    ====
    powyższe nie uwzględnia specjalnego traktowania startowej tury. Gdyby nie to, to najwyższy speed by zawsze zaczynał walkę.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Spoko jestem za ,trzeba bedzie zmieniac staty i znowu beda placze ;d

  3. #33
    Użytkownik Avatar Hubiotka
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    200
    Cytat Napisał Kaczorrr Zobacz post
    Spoko jestem za ,trzeba bedzie zmieniac staty i znowu beda placze ;d
    Największy płacz będzie z strony hiterow.
    Bo po zmianach tak naprawdę już nie będą aż takimi hiterami.

  4. #34
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    A ja jestem przede wszystkim za tym, aby w walkach z minibossami gracz po ożywieniu ZAWSZE miał swoją kolejkę przed mini bossem. Jaki w tym sens, gdy jest ożywiony i zaraz znów pada po hicie od minibossa. (dot. np. walk 65 lvl oraz 45 lvl vs np. żółw).

  5. #35
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    albo przerobić zdolności/miksy ozywienia by odnawiały wiecej HP, teraz po ozywieniu jest albo dobitka albo konieczne i tak podleczenie, zwłaszcza w teamowych walkach.

  6. #36
    i z pośki by zawsze wbijał chociaż 1 gracz

  7. #37
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Może przywrócić Poświęceniu leczenie HP? (kiedyś tak działało)

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Może przywrócić Poświęceniu leczenie HP? (kiedyś tak działało)
    No ja pamiętam i wspominam bardzo dobrze te czasy z działaniem leczenia HP, może niech leczy nie więcej niż 30%MAXHP i ożywia z określonym przedziałem HP np. z 25-50%.

  9. #39
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Pojawiają się sprzeczne propozycje.
    Oryginalny zamysł tematu to miało być ograniczenie bonusu dla ożywianych, ostatnie posty to propozycje wzmocnienia - gwarancje kolejki, bardziej pełne HP.

    Ostatecznie zrobimy tak: bonus do kolejki zostanie, ale mniej agresywny (z 25 do 33% normalnego kosztu kolejki wynikającego z szybkości) oraz tylko dla jednej osoby ożywianej. Czyli niewiele się zmieni przy wskrzeszaniu miksami lub ożywieniem, ale dość mocno wpłynie na ekstra kolejki po poświęceniu, które wskrzesi np. 3 osoby.

    Zobaczymy jak to wpłynie na zgłaszane na początku tematu problemy.

    =====
    Gwoli uzupełnienia:
    Z tego co zauważyłam, im mniej ma się szybkości, tym większą ma się szansę na swoją turę po zostaniu ożywionym.
    Powyższe nie jest prawdą. Jest odwrotnie, choć ta szansa jest ogólnie duża dla wszystkich.

    Za, zastanawia mnie, czy to też ruszy ewenement podwójnej tury na przyspieszeniu, na początku walki. Byłoby fajnie
    Tak, to się zmieni. (chodzi o przypadek gwarancji dubla przy ściśle określonej szybkości - nie za dużej, nie za małej)

  10. #40
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Ostatecznie zrobimy tak: bonus do kolejki zostanie, ale mniej agresywny (z 25 do 33% normalnego kosztu kolejki wynikającego z szybkości) oraz tylko dla jednej osoby ożywianej. Czyli niewiele się zmieni przy wskrzeszaniu miksami lub ożywieniem, ale dość mocno wpłynie na ekstra kolejki po poświęceniu, które wskrzesi np. 3 osoby.


    Tak, to się zmieni. (chodzi o przypadek gwarancji dubla przy ściśle określonej szybkości - nie za dużej, nie za małej)
    1) Jako fabulak martwię się, że to utrudni m. in. Necrona. Jakaś rekompensata do tego by się przydała.

    2) Zarąbiście

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •